תפריט
תפריט

איך לקבל יותר לייקים באינסטגרם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ישנם שלושה מדדים הקובעים האם פרופיל האינסטגרם שלכם פופולרי או לא. מספר העוקבים שיש לכם בחשבון, מספר הלייקים לכל פוסט (או מספר צפיות אם מדובר בוידאו) ומספר התגובות שכל פוסט מצליח למשוך.

בעוד שמספר העוקבים מהווה סממן לפופולריות של החשבון, אתם צריכים להגדיל את מספר הלייקים כדי שיהיו תואמים עם מספר העוקבים. אינסטגרם הפך לפלטפורמה כל כך פופולרית לשיווק ובסיס המשתמשים של האפליקציה צומח מיום ליום. אנשים יודעים שאם הם רואים חשבון עם מספר עוקבים גבוה אבל כמעט בלי אינטראקציות בפוסטים, ישנו סיכוי טוב שהדף בנוי על גבם של עוקבים מזויפים ומיד הוא מאבד את כל האמינות שלו.

אין שום דבר פסול בקניית עוקבים באינסטגרם, אבל אתם צריכים לוודא שיש לכם אסטרטגיה לפני המעשה ושאתם משתמשים בזה ככלי, למשיכת משתמשים אמיתיים שיעשו לכם לייקים ויגיבו על התוכן שלכם.

למה אתם צריכים להתמקד בלייקים ולא רק בעוקבים

אם אתם מתעלמים מהלייקים, כמו שהרבה משתמשי אינסטגרם לא מנוסים עושים, המאמצים שלכם יהיו לשווא. כשאתם קונים עוקבים לאינסטגרם, אתם תיראו מעולה ממבט חיצוני, אבל ברגע שמישהו יעבור על התוכן שלכם יהיה מאוד ברור שהעוקבים שלכם לא אמיתיים אלא אם יש פעילות מסוימת בפוסטים שלכם.

או מישהו רואה חשבון עם 150 אלף עוקבים ואז בודק את הפוסטים ויש רק כמה לייקים בודדים, הם לא יעקבו אחריו בגלל שהם מניחים שהוא קנה את כל העוקבים ושהפופולריות שלו מזויפת. עכשיו, אם מישהו מבקר באותו החשבון שיש לו 150 אלף עוקבים ורואה שבפוסטים שלו יש בין 8000 ל-20 אלף לייקים, הם לא הולכים להטיל ספק לרגע אפילו. זה מאשר להם שמדובר בפרופיל לגיטימי והם יעקבו אחריו. אתם יכולים למשוך במהרה עוקבים אמיתיים ולבנות קהל פשוט על ידי קניית עוקבים ולייקים באינסטגרם.

האסטרטגיה הטובה ביותר להגדלת הלייקים באינסטגרם

אם החשבון שלכם חדש לחלוטין, הכי טוב להגדיל את כמות הלייקים על הדרך, הוספה שלהם לכל פוסט כשהוא עולה לאוויר. זה יכול לתת את הרושם שהעוקבים שלכם אוהבים את התוכן שאתם מציגים באופן מיידי. כשהמישהו רואה את הדף שלכם והפוסטים שהרגע העלתם מקבלים המון לייקים, אתם תיראו מאוד פופולריים.

אם יש לכם חשבון כבר תקופה ארוכה ועכשיו אתם מנסים לעזור לו לצמוח, כדאי שתעשו את שני הדברים הבאים:

  1. תוודאו שאתם לא מוסיפים לייקים רק לפוסטים האחרונים שלכם. אם מישהו מסתכל בעמוד שלכם ורואה פוסטים מלפני שבוע ולהם 10 לייקים, ואז רואה פתאום פוסטים אחרונים בעלי 10,000 לייקים, זה בהחלט מדליק נורה אדומה. אתם צריכים לייצר את האשליה שהחשבון שלכם פופולרי כבר תקופה ארוכה. אנשים לא יגללו יותר מדי רחוק, אבל תוודאו שחלק נרחב מהתוכן שלכם מוקף בלייקים.
  2. באופן טבעי, מספר הלייקים שכל פוסט שלכם מקבל יגדל ככל שקהל העוקבים שלכם גדל, אז תתחילו בפיזור לייקים, הגדלת מספר הלייקים לאט לאט עד שאתם מגיעים לפוסטים האחרונים ביותר. לאחר מכן, כשאתם מפרסמים פוסט, תוודאו שאתם מגדילים את הלייקים מיד. אתם לא רוצים שיהיה לכם כל מיני פוסטים עם כמות לייקים מסוימת ואז פוסט חדש בלי כלום. תוודאו שהלייקים שלכם מגיעים איך שהפוסט שלכם עולה לאוויר. הלייקים שלנו בדיגיטל בוסט יגיעו אליכם הכי מהר שיש היום בשוק.

היחס האידיאלי בין לייקים לעוקבים

זה תמיד טוב שהיחס יהיה בערך 10:1, אז אם יש לכם 10,000 עוקבים, אתם צריכים לכוון ל-1000 לייקים לכל פוסט. אל תשלחו יותר לכל פוסט, כי זה ייראה לא טבעי בכלל. לדוגמה, אם פרסמתם שלוש תמונות, אתם רוצים שהלייקים לתמונות אלו יהיו: 876, 1192 ו-943 לצורך העניין. אלו מספרים אמינים מאוד למישהו עם 10,000 עוקבים.

אם תוסיפו בדיוק 1000 לייקים לכל פוסט, זה ייראה מזויף ויהיו לזה השלכות שליליות על החשבון שלכם.

הלייקים שלכם באינסטגרם חייבים להיות באיכות גבוהה

ישנם הרבה אתרים המציעים לייקים לאינסטגרם, אבל לא כולם שווים. איכות הלייקים תעזור לכם לפתח את החשבון שלכם או תחריב אותו לחלוטין. קל מאוד לראות מי אוהב את הפוסטים שלכם, ואם מישהו יחליט לחקור את העמוד שלכם והם יראו כמה חשבונות עם שמות מוזרים, ללא תמונות פרופיל אתם תאבדו את הפוטנציאל לעוקב חדש.

לסיכום

עכשיו כשאתם מבינים א חשיבותם של הלייקים ואת חשיבותו של האיזון בין הלייקים לעוקבים. אתם יכולים להגדיל את הכמות העוקבים שלכם ואת כמות הלייקים שלכם על ידי בחירה באחת החבילות שאנחנו מציעים.

נשמח לעמוד לשירותכם.