12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

כסף מאינסטגרם – מכונת שיווק משומנת המדפיסה כסף רב למחזיקים עמודים גדולים הכוללים אלפי עוקבים אדוקים

אנשים רבים כיום עושים לא מעט כסף מאינסטגרם, פייסבוק, טיקטוק ויוטיוב. הרשתות החברתיות שהחלו את דרכן במטרה לשתף תמונות, אירועים או סרטונים, הפכו למכונה עסקית משומנת המדפיסה עבור רבים לא מעט כסף. אם גם אתם רוצים לעשות כסף מאינסטגרם, דיגיטל בוסט היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. דיגיטל בוסט עוסקת בתחום מזה לא מעט שנים ומסייעת ללקוחות רבים לצבור כמות גדולה של עוקבים תוך זמן קצר. לפני שניגע בטיפים המעשיים שדיגיטל בוסט מעניקה לכלל לקוחותיה, חשוב שתכירו את השינוי הגדול של הרשתות החברתיות ואת הדרך המרכזית לעשות כסף מאינסטגרם בפרט או מכל רשת חברתית בכלל.

הרשתות החברתיות מחליפות את שלטי החוצות – הסוף לפרסום נרחב ללא מיקוד ופילוח

עד לפני מספר שנים לא רבות כל בעל עסק שרצה לפרסם את שירותיו או מוצריו, פנה לעיתונים גדולים, ערוצי טלוויזיה נבחרים או שלטי חוצות בכל רחבי העיר. האפשרויות הללו מבטיחות חשיפה נרחבת לעיניהם של מיליוני אנשים, ולכן בעלי עסקים רבים בחרו לפרסם את בית העסק בעיתונים, בפרסומות ובשלטי חוצות. אך בשנים האחרונות כל עולם השיווק והפרסום עובר שינוי משמעותי. הדגש עבר מכמות הנחשפים לאיכות הנחשפים. מודעות העיתון ושלטי החוצות אמנם חשפו את המוצר או השירות לעיני רבים, אך רובם ככולם כלל לא מתעניינים במוצר. אחוז קטן מסך הנחשפים באמת נוקט פעולה כלשהי (הרשמה, רכישה וכו') בגין המ דעה שראה בעיתון. על אף התשלום הגבוה, בגין החשיפה הנרחבת, אחוזי ההמרה (אחוזי ההצלחה) של קמפיין הפירסום נמוכים במיוחד.

הרשתות החברתיות מאפשרות למפרסמים לבחור לאיזה פלח באוכלוסייה הם רוצים לחשוף את המוצר או השירות המפורסם

איך הרשתות החברתיות נכנסות לתמונה? הרשתות החברתיות מאפשרות למפרסמים רבים ליהנות מפרסום ממוקד ואיכותי. בשונה מהמודעות בעיתון או מהפרסומות בשלטי החוצות המוצגות לעיני כל ללא סינון ומיקוד, פרסום ברשתות החברתיות מאפשר למפרסמים לבחור לאיזה פלח באוכלוסייה הם בוחרים לפרסם. אנשים רבים המחזיקים בעמודי אינסטגרם גדולים עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי עסקים רבים – וזאת הדרך המרכזית בעזרתה ניתן להרוויח לא מעט כסף מאינסטגרם. עמוד אינסטגרם גדול הכולל אלפי עוקבים אדוקים בעוסק בתחום המזון, יבטיח לבעלי עסקים בתחום אחוזי המרה גבוהים במיוחד בפרסום כל מוצר או שירות בתחום המזון. לכן, דיגיטל בוסט מסייעת ללקוחות רבים לצבור כמות גדולה של עוקבים תוך זמן קצר וליצור שיתופי פעולה המניבים כסף מאינסטגרם.

קבלו כמה טיפים מרכזיים – כך עושים את זה נכון!

איך עושים את זה? ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזיים שיסייעו לכם לקדם עמוד האינסטגרם או הטיקטוק שלכם, להגדיל חשיפה ולצבור כמות גדולה של עוקבים.

הטיפ הראשון – חשוב לדבוק בתחום אחד בלבד!

הטיפ הראשון מבית דיגיטל בוסט הוא בחירת נישה אחת בלבד. אנשים רבים שרוצים להקים עמוד אינסטגרם גדול הכולל אלפי עוקבים סבורים כי ככל שיהיו יותר נושאים בעמוד, כך הוא ידבר ליותר אנשים וכך הם יצברו כמות גדולה יותר של עוקבים. דיגיטל בוסט מדגישים שלא כך הדבר. ככל שיש יותר נושאים בעמוד שלכם, כך הסיכוי שתצליחו לצבור כמות גדולה של עוקבים נמוך יותר. הסיבה לכך ברורה – אנשים לא ממהרים לעקוב אחרי עמודים הכוללים נושאים רבים מעבר לנושא שמעניין אותם. עמוד הכולל שלוש נושאים שונים, ידבר לאנשים המתחברים לנושא אחד רק בשליש מהזמן. לכן, אל לכם להתפזר, הדרך הנכונה לצבור עוקבים ולהרוויח כסף מאינסטגרם מתחילה בבחירת נישה בודדת.

הטיפ השני – הכירו את הדרך הנכונה לקנות עוקבים ולייקים

לא מעט אנשים בוחרים לקנות עוקבים לטיקטוק ולאינסטגרם ללא הבנה בתחום. דיגיטל בוסט מדגישים לכל לקוחותיהם איך לקנות עקובים בטיקטוק ובאינסטגרם בצורה מקצועית ובטוחה. רבים קונים עוקבים מפרופילים שאינם אמיתיים, מה שמסכן את העמוד. לכן, אם אתם לא יודעים לקנות נכון עוקבים לטיקטוק, כדאי שתסתייעו באנשי מקצוע מיומנים שיודעים איך לקנות עוקבים בטיקטוק ובאינסטגרם בצורה מקצועית ובטוחה.

הטיפ השלישי – הקפידו על איכות התוכן שאתם מעלים

אחד השלבים החשובים ביותר בבניית עמוד אינסטגרם הכולל אלפי משתמשים הוא איכות התוכן. חשוב להבין כי ישנם עמודים רבים בכל תחום המתחרים בכם על העוקבים הפוטנציאליים שמתעניינים בנישה שבחרתם. על מנת להבטיח שהמשתמשים יוסיפו עוקב לעמוד שלכם, חשוב להקפיד על תוכן איכותי, אמין ומקצועי שנותן ערך אמיתי לעוקבים שלכם. איכות התוכן באה לידי ביטוי הן במלל שאתם מוסיפים והן באיכות הצילום ובצבעים המשולבים בתמונה. דף אינסטגרם מרשים התופס את עין המשתמשים יבטיח גידול מהיר בכמות העוקבים ודרך סלולה ליצירת כסף מאינסטגרם.

הקפידו על הטיפים שהובאו מעלה ותתחילו לצבור כמות גדולה של עוקבים תוך זמן קצר

לסיכום, כל שאתם נדרשים לעשות בשביל לבנות עמוד אינסטגרם גדול הכולל אלפי עוקבים אדוקים וליהנות מהכנסת כסף מאינסטגרם זה לבחור נישה אחת ולדבוק בה, להקפיד על איכות התוכן שאתם מעלים ולבחור נכון עוקבים ולייקים לקנייה. דיגיטל בוסט מסייעת ללקוחות רבים להאיץ את קצב גידול העוקבים באינסטגרם על ידי מבחר שיטות שונות. דיגיטל בוסט מכירה את האלגוריתם של אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק, כך שהיא יודעת בדיוק מה נדרש לעשות בשביל להגדיל חשיפה.

מבלים שעות ברשתות החברתיות? כך תעשו מזה כסף!

אז אם גם אתם מבלים שעות ארוכות מידי יום ברשתות החברתיות ובא לכם לעשות כסף מאינסטגרם, ייתכן שדיגיטל בוסט הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. חשוב לדעת שישנה אפשרות להפוך כל חשבון פרטי לחשבון עסקי. החשבון העסקי מאפשר לכם לראות כמות גדולה של נתונים באשר לתנועות העוקבים בעמוד. שימוש נכון בכלל האפשרויות הללו יסייעו לכם לשפר משמעותית את התכנים, תזמון העלאת הפוסטים ועוד פרטים רבים הקשורים לעמוד שלכם.

דילוג לתוכן