12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

כל מה שרציתם לדעת על לייק באינסטגרם – מדריך שימושי לבעל עסק

הרשת החברתית היא כבר מזמן לא אפיזודה חולפת ומשהו 'ששייך לצעירים'. כולנו נמצאים ברשת היום. היא זו שמניעה אותנו, מספרת לנו איפה כדאי לנו לאכול, איך כדאי לנו להתלבש והיא זו שמספרת לנו מה מתרחש בעולם. אם אתם בעלי עסקים, אתם לא יכולים לנוח על זרי הדפנה. אם לא תתקעו יתד ברשתות החברתיות ואינסטגרם בראשן, אתם לא תגיעו לאלפי לקוחות פוטנציאליים המחכים לכם מעבר למסך הטלפון. מה אתם צריכים לדעת על לייק באינסטגרם ואיך תתרגמו מעורבות של גולשים ללקוחות? אנחנו כאן כדי לענות על הכל.  

מה הקשר בין לייק באינסטגרם ובין האלגוריתם של אינסטגרם?

לפני הכל, חשוב לנו, העובדים בחברת 'דיגיטל בוסט' לדבר על האלגוריתם של אינסטגרם. אתם אולי, עד היום, ראיתם ברשת החברתית אפליקציה תמימה. כזו שמאפשרת לכל אחד להביע את דעתו וליצור תוכן רלוונטי עבורו אותו יוכל לשתף עם גולשים וחברים. אבל, האמת יותר מורכבת מזו. לאפליקציה, לאינסטגרם, יש אינטרס אחד ברור. האלגוריתם של אינסטגרם רוצה להשאיר את הגולשים בתוך האפליקציה לפרק זמן ארוך ככל הניתן, זה המנוע הכלכלי שעומד מאחורי החברה הגדולה הזו. לכן, המוחות הטובים בעולם עובדים בניסיון לחדד את יכולותיו של האלגוריתם ולהתאים את התוכן שמופיע באפליקציה לגולשים. כלומר, האלגוריתם בורר מתוך כל התוכן שעולה לרשת, את התכנים שיתאימו לגולש באפליקציה באותו היום ובאותה השעה, זאת מתוך ההנחה כי במידה והגולש יתקל בתוכן לא רלוונטי עבורו הוא יעזוב את האפליקציה. לייק באינסטגרם היא הדרך של האלגוריתם להבין מי מתעניין בתוכן שלכם וכמה גולשים מתעניינים בו. ככל שיהיו יותר גולשים שיסמנו לייק ויראו מעורבות, כך החשיפה שלכם תעלה. כך שיש להקדיש מחשבה ביצירה של תכנים שיגררו מעורבות של קהל הגולשים שלכם.

מה חשוב לדעת על פוסט באינסטגרם?

עד כאן הכל פשוט, אבל האמת היא כי יצירה של תוכן רלוונטי, זו עבודה מורכבת. מה שבעלי עסקים רבים מפספסים שעה שהם מעלים פוסט באינסטגרם הוא שהם לא חושבים עד הסוף על הקהל שנמצא מהצד השני של המסך. הרי רוב הגולשים בעמוד האינסטגרם שלכם לא נכנסו כי הם מעוניינים לרכוש מכם משהו, אלא הם נכנסו פשוט כדי 'לנקות את הראש', כדי לחשוב על משהו אחר שעה שהם ממתינים בתור לרופא או מחכים למעלית. פוסט באינסטגרם אם כן, חייב למשוך את העין. בתוך ים התוכן שעולה לאפליקציה בכל יום, אתם חייבים ליצור פוסט מעניין, אישי, עם תמונה יפה ואיכותית שתתפוס את העיניים של הלקוחות. אם לא תשקיעו ביצירה של תמונה ויזואלית ויפה, אם לא תשתמשו בפלטפורמה לפי החוקים שלה, אתם תפספסו את הלקוחות שלכם וזה חבל. שווה להשקיע כמה דקות ביצירה של תוכן איכותי, אותנטי וייחודי ולא להעלות סתם פוסט כי רציתם להראות שאתם עושים משהו. אל תשכחו כי חשוב להראות עקביות, כדי לשמור את העוקבים שלכם בעניינים.

איך מתרגמים לייק באינסטגרם ללקוחות פעילים בעסק שלכם?

גם אם אתם מקבלים על כל פוסט באינסטגרם הרבה יותר מלייק אחד, זה לא אומר שאתם מתרגמים את הפעילות ברשת ללקוחות. אל תשכחו, אינסטגרם לעסקים נועד גם למכור. לכן, שימו לב שהפרטים ליצירת קשר, לגלישה לאתר האינטרנט ועוד, נמצאים במקום בולט בעמוד האינסטגרם שלכם. הרי אתם רוצים שהלקוחות שלכם ימצאו אתכם בקלות ולא רק יעשו לייק באינסטגרם.

מה מייחד אינסטגרם לעסקים וממה כדאי להישמר

אנחנו אמנם טוענים, בצדק, כי אינסטגרם לעסקים נועד ליצור לכם עוד הכנסות. אבל, אל תזלזלו בקהל שלכם. אף אחד לא אוהב לרכוש משהו שכביכול 'דחפו לו לידיים'. אינסטגרם לעסקים זה לא אומר שאתם לא צריכים לספר סיפור ולא צריכים להיות אותנטים עד כמה שניתן. אל תשכחו להראות אתכם, לתת לגולשים שלכם ערך אמיתי. זכרו, לייק באינסטגרם יינתן על ידי גולש שמרגיש הזדהות עם התכנים שלכם. אם לא תשמרו על האותנטיות שלכם זה לא יקרה.

מה היתרונות של ליווי מקצועי לפיתוח של אינסטגרם לעסקים?

בתור בעלי עסקים, יש לכם מספיק 'על הראש'. אנחנו, דיגיטל בוסט, נמצאים כאן כדי ללוות לקוחות עיסקיים וכדי לעזור להם לתרגם את המוצר שלהם לשפה של הרשת החברתית. בעזרת ליווי מקצועי, של דיגיטל בוסט, תצליחו לחדד את המסרים שלכם ולהגיע לקהל שלכם בצורה טובה ויצירתית, מה שיתורגם בהמשך למחזור עסקי גדל והולך.

דילוג לתוכן