12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

לקנות עוקבים ברשתות חברתיות – זה בסדר, זה מומלץ!

הרשתות החברתיות הן כבר מזמן לא עוד פלטפורמה, מדובר על כלי עבודה לכל דבר ועניין. היום, אנחנו לא צריכים יותר לעבוד במשרדים, צמודים למסכי המחשב כאשר המנהל נושף בעורפנו. היום, אנחנו יכולים, באמצעות הכישרון שלנו, היצירתיות שלנו, הקסם האישי שלנו להביא לכדי יצירה של מקורות פרנסה חדשים, עליהם לא היינו יכולים לחלום בעבר.

אבל, אין ספק כי אנחנו לא נצליח למנף את הרשת החברתית ולייצר שיתופי פעולה במידה ואנחנו לא עושים את המקסימום כדי להביא להיווצרות של עוקבים חדשים שיקנו לנו פופולאריות ברשתות החברתיות. לקנות עוקבים זו דרך קצרה ובטוחה ליצירה של הד כזה שיאפשר לנו לקבל את ההד לו אנחנו זקוקים כדי לייצר נפח עבודה משמעותי מהפלטפורמות הללו.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם היא עבודה אותה יש לעשות מתוך תשומת לב שכן לא מדובר בתהליך שאין בו כל סכנה. בסופו של יום, הפופולאריות שלנו ברשתות החברתיות נגזרת לא רק מהאנשים שנכנסים לפרופיל שלנו אלא גם מהחלטות שרירותיות אותן מקבלים אלו המנהלים את הפלטפורמה, אלו המקבלים החלטות כדי להביא להפעלתה של הרשת החברתית לכל אורך השנה.

אנחנו לא היינו רוצים, חלילה, לקנות עוקבים ולגלות למשל כי האלגוריתם הוא זה שהחליט כי מדובר על קהל פיקטיבי שנוסף לנו לחשבון מה שעלול להוריד את החשיפה באופן משמעותי. לכן, על מנת לבצע קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם בצורה טובה, עלינו להבין קצת איך נכון לקנות עוקבים ולמה חשוב לשים לב.

כל זה ועוד, במאמר הבא.

כמה מילים על לקנות עוקבים והפלטפורמות השונות

לקנות עוקבים כאמור זו פרוצדורה מוכרת. אנחנו רוצים רגע להתייחס כאן לכל הפלטפורמות, בין אם אתם מעוניינים לבצע קניית עוקבים לפרופיל פרטי בפייסבוק ובין אם אתם צריכים עוקבים לערוץ היוטיוב שלכם, בכל אחד מהמקרים הללו אנחנו צריכים להבין כי אנחנו מתמודדים יותר מכל עם האלגוריתם.

האלגוריתם הוא לא גוף אנושי על אף שמי שמייצרים אותו הם לחלוטין אנשים עשויים בשר ודם. המטרה של האלגוריתם היא למעשה להקצות לכל אחד מהגולשים ברשתות החברתיות את זמן המסך המגיע לו. לצורך העניין, יש כאלו הנכנסים ומשתפים ברשתות החברתיות כדי להיות פשוט בקשר עם החברים שלהם, מדובר על מי שלא רוצים לייצר עסק מהרשת כי אם רק לשתף. אלו, בדרך כלל יקבלו 'זמן מסך מוגבל' כלומר, הם יהיו גלויים רק לקבוצת החברים הקרובים שלהם וזה הכל. אם מדובר על דמות פופולארית במיוחד, נניח ראש ממשלת ישראל או נשיא ארצות הברית, הדברים אותם יהדהד ברשתות החברתיות יהיו חשופים לקהל גדול יותר של אנשים, הרי מדובר בסופו של דבר במי שדבריו חשובים לכלל האוכלוסייה.

איך האלגוריתם יודע לנתח מי ראוי לזמן מסך רחב יותר? על ידי צבירה של פופולאריות. האלגוריתם רוצה לראות לא רק שיש מספר גבוה של עוקבים אחרי העמוד. כי אם שאלו משתפים פעולה, יוצרים קשר עם המפעילים של העמוד וכן הלאה. לכן, לא מספיק רק לקנות עוקבים לערוץ היוטיוב או להביא לביצוע של קניית עוקבים לפרופיל פרטי בפייסבוק. המטרה היא לקנות עוקבים שישדרו לאלגוריתם, כמו גם לשאר הגולשים המקוריים שלכם, כי מידת הפופולאריות שלכם אכן צוברת תאוצה.

לקנות עוקבים זו אמנות, אנחנו בדיגיטל בוסט יודעים זאת היטב

כאשר אנחנו מתחילים תהליך עם מי מהלקוחות שלנו של לקנות עוקבים לכל אחת מהפלטפורמות של הרשתות החברתיות אנחנו מקיימים למעשה שלושה שלבים שונים:

  1. מגדירים מטרות: קודם כל אנחנו רוצים לשאול את הלקוח למה הוא מעוניין לקנות עוקבים. יש כאלו הפותחים עסק חדש וצריכים להביא לעלייה חדה במספר העוקבים. יש כאלו הרוצים פשוט להעלות את מידת הפופולאריות שלהם כדי שבהמשך גופים מסחריים יסכימו לשתף איתם פעולה. את כל הנתונים הללו עלינו לקחת בחשבון לפני שאנחנו נכנסים לעובי הקורה.
  2. מחליטים מה שיטת העבודה הטובה ביותר: מתוך המטרות אנחנו יכולים להחליט מה היקף העוקבים אותם יש לרכוש. האם אנחנו רוצים שאלו יגיבו במידה רבה ובמידה מועטה וגם, כמובן על מה אנחנו מעוניינים שיגיבו. הרי אם אנחנו מעלים תמונה לפיד בהחלט אנחנו בהחלט היינו מעוניינים לעודד תגובות של עוקבים פוטנציאלים על ידי שתילה של תגובות של עוקבים אותם אנחנו שמנו שם לכתחילה לאחר שהחלטנו לקנות עוקבים. אבל, יכול להיות שעבור האלגוריתם, אנחנו דווקא נהנה, אחרי שהחלטנו לקנות עוקבים, דווקא מתגובות לסטורי שישכנעו את האלגוריתם כי מדובר על סטורי פופולארי מה שראוי לקבל פלטפורמה רחבה יותר. כך שעלינו לא רק לקנות עוקבים באגרסיביות, אלא להפעיל מחשבה ולהחליט על האסטרטגיה הנלווית לביצוע המשימה.
  3. השלמה וביקורת על התהליך: תהליך של למידה בנוי רובו ככולו מניסוי וטעיה. לקנות עוקבים כאמור זה לא מספיק. עלינו לנתח את הנתונים ולהבין מתוכם מה הדרך הטובה והנכונה עבורנו כדי להביא לעליה במספר העוקבים החדשים, כדי להביא ליותר ויותר רכישות בבית העסק שלנו וכן הלאה. לכן, אנחנו בדיגיטל בוסט, לא מעודדים אתכם רק לקנות עוקבים ברגע אחד. אנחנו מדברים על יצירה של תהליך שבסופו אנחנו מקווים להביא לעליה משמעותית בהיקף העבודה שלכם ובשגשוג של העסק שלכם.

לקנות עוקבים זה צעד לעיתים הכרחי

אנחנו, בדיגיטל בוסט , שומעים לא פעם על הרתיעה של אלו שיש להם פוטנציאל להצליח בענק ברשתות החברתיות אבל הם נמנעים מתהליך של לקנות עוקבים. לכם היינו רוצים להגיד כי אנחנו מבינים אתכם מאוד. הרצון שלכם להישאר אותנטים הוא חשוב והוא זה שמביא אליכם עוד ועוד עוקבים לכתחילה. אבל, לקנות עוקבים זו לא מילה גסה, האמת היא שאתם אפילו לא מודעים לכמות האנשים, שעושים לא מעט כסף מהרשתות החברתיות, שעושים את המהלך הזה בלי להסס.

בסופו של יום, לקנות עוקבים זה תהליך המיתוג והפרסום החדש. אם בעבר כדי לייצר באז לעסק חדש היה צריך לתלות לכבודו שלט באיילון. היום לקנות עוקבים משמעותו להביא לעליה משמעותית של החשיפה של המוצר שלכם לגולשים ועוקבים פוטנציאלים. לקנות עוקבים לא מוריד מהאותנטיות שלכם. כי אם רק מגדיל את היכולת שלכם להגיע לליבם של אנשים, גולשים חדשים.

אנחנו לא מאמינים רק בתהליך של לקנות עוקבים. אנחנו מאמינים בתהליך ארוך וכולל בו אנחנו, כאן בדיגיטל בוסט יכולים רק לתת לכם את קרש הקפיצה. אבל מי שמחליטים על התכנים שיעלו בפלטפורמות השונות, מי שמייצרים ובוראים את העולם שלכם הם רק אתם.

אנחנו מאמינים כי שילוב כוחות, הוא המפתח הטוב ביותר להצלחה בעידן רבוי מידע, כוכבים, תמונות ומלל רב.

אנחנו, כאן בדיגיטל בוסט מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנתחיל בתהליך. אנחנו נעזור לכם לקנות עוקבים ולהעלות את קרנו של הפרופיל שלכם.

דילוג לתוכן