12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

עוקבים ביוטיוב – רוצים להתחיל להרוויח מערוץ היוטיוב שלכם? פרסום תמורת תשלום זאת התשובה עבורכם!

הרשתות החברתיות החלו את דרכן לפני מספר שנים וכיום הן מונות מיליארדי משתמשים פעילים בכל רחבי העולם. בשנים האחרונות אנשים רבים הפכו את הרשת החברתית לנכס דיגיטלי ופלטפורמה עסקית לכל דבר ועניין. אם גם אתם רוצים להצליח לצבור עוקבים ביוטיוב ולהגדיל את העמוד שלכם לכזה שיוכל לפרנס אתכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לעשות זאת נכון. אך עוד קודם לכן, כדאי שתכירו את אחת הדרכים השכיחות ביותר בעזרתה אנשים רבים כיום הופכים בזה אחר זה את הרשת החברתית שלהם לפלטפורמה עסקית. אז איך זה עובד אתם שואלים? בכלליותו של דבר מדובר בפרסום תמורת תשלום. בעלי עסקים רבים פונים למחזיקי עמודי אינסטגרם גדולים, דפי פייסבוק וערוצי יוטיוב במטרה לפרסם את המוצר או השירות שלהם. הרשתות החברתיות עברו לא מעט שיפורים וחידושים עם השנים עד כי כיום ניתן לעקוב אחרי פרטי העוקבים. עוקבים ביוטיוב, בפייסבוק או באינסטגרם מפולחים לקבוצות של נשים, גברים, תחומי עניין מרכזיים ועוד, כך שכל בעל עסק יכול להעריך את כדאיות הפרסום בנכס הדיגיטלי שלכם. דיגיטל בוסט מסייעים לאנשים רבים להגדיל כמות עוקבים ביוטיוב, לצבור עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם או אף להשלים את שלבי קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק. אז רגע לפני שגם אתם מקדמים את את הפרופילים שלכם ברשתות החברתיות, צוברים עוקבים ביוטיוב, בפייסבוק או באינסטגרם, חשוב שתכירו לעומק את הרעיון שיגרום לבעלי עסקים לרצות לפרסם אצלכם.

הכירו את אחד היתרונות הגדולים הגורמים לבעלי עסקים רבים לחפש ערוצי יוטיוב לפרסום מוצרים ושירותים

האפשרות לפלח את כל העוקבים שלכם מהווה יתרון משמעותי לבעלי עסקים. בעל עסק בתחום הטיולים ידע כי עמוד אינסטגרם או ערוץ יוטיוב העוסק בתחום, יספק לו לא מעט לקוחות פוטנציאליים. בעל העסק אף יכול לבדוק כמה מהעוקבים הם נשים, כמה מהם גברים ומהם תתי הנושאים המועדפים עליהם, מה שיעזור לו להתאים את הפרסום הטוב ביותר. פרסום ממוקד לקהל יעד המתעניין בתחום המפורסם יניב תוצאות טובות במיוחד, מה שגורם לבעלי עסקים רבים לחפש עמודי אינסטגרם, פייסבוק או ערוצי יוטיוב גדולים בתחום שלהם. לפני שתוכלו להציע את הנכסים הדיגיטליים שלכם לטובת פרסום, תידרשו להגיע לכמות מסוימת של עוקבים הדוקים ופעילים. דיגיטל בוסט מכירים את כל השיטות הטובות ביותר להשלמת הליך צבירת עוקבים ביוטיוב, צבירת עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם, קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק ועוד. אספנו עבורכם כמה מהשיטות הטובות ביותר שיבטיחו לכם צבירה מהירה של עוקבים שישארו אתכם לאורך זמן.

הדרך הסלולה לצבירת עוקבים רבים – בחרו תחום אחד בלבד והתמקדו אך ורק בו!

אז כבר בשלב הראשון חשוב לבחור נישה אחת ולדבוק בה. לא מעט אנשים הבוחרים להקים עמודי אינסטגרם, דפי פייסבוק או ערוצי יוטיוב, מתפזרים למגוון רחב של תחומי עניין שונים. החסרונות הגדולים ביותר של התפזרות בתחומי העניין הם: בעלי עסקים רבים לא ימהרו לשלם לכם תמורת פרסום מוצר או שירות כאשר ישנם עוד לא מעט תחומים שונים בעמוד שלכם. אם ערוץ היוטיוב או עמוד האינסטגרם שלכם כולל 10,000 עוקבים אך חמש נישות שונות שרק אחת מהן קשורה לבעל העסק המחפש לפרסם את מוצריו, רק כ 2,000 מהעוקבים שלכם יתעניינו בהם, מה שלא בטוח יספיק לכל בעל עסק. החיסרון השני קשור דווקא לעוקבים שלכם. עוקבים ביוטיוב אחרי ערוץ הכולל מספר נישות שונות יחשפו לתחום המעניין אותם לעיתים רחוקות בלבד. כלל לא בטוח שעוקב המתעניין רק בנישה אחת מתוך חמש בעמוד שלכם, ישאר לעקוב למרות שרוב ככל תכני העמוד כלל לא מעניינים אותו. לכן, חשוב לבחור נישה אחת בלבד ולדבוק בה לאורך כל הדרך. דיגיטל בוסט המציעים שירות לצבירת עוקבים ביוטיוב, באינסטגרם ובפייסבוק מקפידים לוודא שכל לקוחותיהם עוסקים בנישה בודדת בלבד.

כך תהיו בטוחים שכל הנחשפים לעמוד שלכם יוסיפו עוקב

מעבר לכך, קיימת חשיבות רבה להקפיד על איכות

התוכן שתפרסמו בעמוד שלכם. אחת השיטות הטובות ביותר ליהנות מעוקבים רבים במהירות היא קניית לייקים לדף עסקי בפייסבוק, קניית עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם או קניית עוקבים ביוטיוב. דרך זו אמנם תצליח לייצר לכם חשיפה נרחבת תוך זמן קצר, אך במידה והעמוד שלכם לא יכלול תוכן מספיק איכותי ומקצועי, כנראה שהעוקבים הרבים יסירו עוקב במהירות רבה. לכן, קיימת חשיבות רבה לוודא כי החשיפה שלכם לעוקבים פוטנציאליים רבים תהיה כאשר העמוד שלכם כולל תוכן איכותי, מעניין ועשיר שיגרום לרבים להוסיף עוקב ולהישאר לעקוב לאורך זמן. תוכן איכותי ומקצועי גורם לרבים תחושת אמינות המניעה אותם לעקוב בהדיקות אחר כל תוכן שתעלו. לעומת זאת, תוכן שאינו מספיק איכותי ומעניין יגרום לרבים לראות את העמוד שלכם כלא מקצועי, לא איכותי וכזה שלא שווה להמשיך לעקוב אחריו. לכן, אל לכם להתפשר על שום תוכן שאתם מעלים לעמוד. מעבר לחוסר ההתפשרות על איכות התוכן, חשוב לוודא כי הוא עולה בקנה אחד עם הנישה שבחרתם. תוכן שאינו קשור לנישה שלכם רק יבלבל את קהל העוקבים שחלקם עלול להסיר מכם עוקב. לאחר שתצליחו לצבור כמות גדולה של עוקבים ביוטיוב, באינסטגרם או בפייסבוק, תוכלו להתחיל לקבל תשלום תמורת פרסום של מגוון מוצרים או שירותים הקשורים לנישה שלכם. דיגיטל בוסט לוקחים את לקוחותיהם יד ביד לאורך כל הדרך אל היעד הנכסף, צבירת כמות גדולה של עוקבים ביוטיוב והפיכת הפלטפורמה החברתית לפלטפורמה עסקית.

 

דילוג לתוכן