12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

למה חשוב שיהיה לכם הרבה עוקבים בפייסבוק?

התדמית שלכם נמדדת בכמות הלייקים, הצפיות והחשיפות שיש לכם ברשתות החברתיות ולכן יש חשיבות גבוהה לכמות גבוהה של עוקבים בפייסבוק, זהו מדד להצלחה.

פייסבוק הצליחה להוביל מהפך בעולם הדיגיטלי, היא הביאה את עליית המדרגה השיווקית והיא פורצת גבולות כל פעם מחדש, יכולת ההגעה שלה אל קהל יעד מדוייק בין אם גאוגרפית או בין אם בתחומי העניין מרשימה במיוחד ומאפשרת לה לקבל לקוחות רבים שמעוניינים להיחשף בפלטפורמה שלה. כשהביקוש עולה גם המחירים עולים, בגלל ריבוי המפרסמים פייסבוק מאפשרת לעצמה לחייב עלויות לידים גבוהות במיוחד בתחום הנדל"ן ובתחומים נוספים. לכן חשוב מאד לדאוג לקידום הדף העסקי שלכם, לכמות העוקבים בפייסבוק. ולא רק לפרסום ממומן, אלא גם בצורה אורגנית. בכדי לעזור לכם לגדול בצורה אורגנית במהירות דיגיטל בוסט מעמידה לרשותכם כלים להגדלת העוקבים שלכם והגדלת כמות הלייקים שלכם באינסטגרם.

פרסום אורגני הינו פרסום שאינכם משקיעים כסף כדי לקבל חשיפה, שיטה חינמית המאפשרת לכם לקבל חשיפה גבוהה יותר ולהגיע לקהל היעד הרצוי. כיום פרסום אורגני בפייסבוק נעשה על ידי פרסום בקבוצות שונות המתאימות לתחום העניין שלכם ופרסום פוסטים בדף העסקי שלכם. עם השנים הקבוצות הופכות להיות מנוהלות בקפידה יתרה ורבים מהמנהלים כבר לא מאפשרים פרסום ללא עלות ודורשים על זה תשלום. לכן חשוב לדאוג לשיווק הדף העסקי שלכם ולחשיפה מרובה שלו לקהל העוקבים שלכם, אלא שכבר עשו לייק לעמוד שלכם או לאלה שכבר עוקבים בפייסבוק אחרי הדף שלכם. עליכם לשמר את הקהל הזה ולדאוג לעלות את כמות העוקבים מידיי חודש בכדי לדאוג  שעוד ועוד אנשים שיצפו בפוסטים שלכם. במקום להיות תלויים בעלויות ממומנות של פייסבוק תוכלו ליצור לכם עוקבים קבועים שיתעניינו במוצר שלכם ויהפכו מאוהדים ללקוחות.

ככל שכמות העוקבים שלכם תגדל יכירו אתכם, החשיפה שלכם תגדל ואתם תוכלו לצבור קהל גם בשאר הרשתות החברתיות. תוכלו לצבור קהל בנכסים הנוספים שיש ברשותכם כמו  הגדלת לייקים באינסטגרם והגדלת הצפיות היוטיוב. תוכלו לקדם את ההצלחה ברכישת שירותים אלו בחברת דיגיטל בוסט המציעה אפשרות לרכוש עוקבים בפייסבוק, קניית צפיות ביוטיוב, רובוט אינסטגרם ועוד. לפני שתרכשו שירות מסוג זה כדאי לבחון היטב את קהל היעד שלכם ואת המטרות שאתם רוצים להגיע אליהם. ככל שתהיו ממוקדים תצליחו להגיע בפשטות ובקלות ליעדים שהצבתם לעצמכם. עוקבים בפייסבוק הם חלק מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולכן עליכם לדאוג להיחשף אליהם כמה שיותר, אך יש לשים לב לא להיחשף יותר מידיי בכדי לא ליצור עומס על הגולש מהחשש שלא יעשה לכם דיס לייק ואז תפסידו את העוקבים במקום להגדיל אותם. חשוב לספק לגולש ערך מוסף ואין למכור לו את המוצר כמו שהוא, עיוורון הבאנרים מלמד כי פרסום שאינו נעשה בדרך יצירתית ומעניינת אינה ממירה, כלומר אינה מובילה לתוצאה הרצויה לכם. לכן יש להעביר את המסרים בדרך מיוחדת, שונה בחיבור לתחומי עניין של המוצר או השירות שאתם מוכרים.

דיגיטל בוסט מובילה בתחום מכירות שירותים מסוג זה כקניית עוקבים בפייסבוק, באינסטגרם, בטיקטוק ועוד. חברות רבות הצליחו למצב את עצמן בעזרתה כחברות גדולות, מוערכות ובעלי עוקבים רבים. אפקט זה משפיע על מיצוב החברה וגורם לצרכנים להתעניין שבחברות שמשקיעות כי כולנו רוצים להיות חברים של משפיענים שמובילים דעה כמו שלנו, כולנו נרצה לצפות בסרטון שנראה שיש לו כמות צפיות גבוהה, כי אם הכמות גבוהה אנו מניחים שהסרטון שווה צפייה, כך שירות של קניית צפיות ביוטיוב נותן ערך וחשיפה נוספת בצורה אורגנית. כך בדיוק עובד שירות של קניית עוקבים בפייסבוק, ברגע שרכשתם כמות גבוהה של עוקבים, הסקרנות אצל גולש שאינו עוקב אחריכם עולה כאשר הוא רואה שיש לדף העסקי שלכם כמות גבוהה של עוקבים, הוא מאמין שיש לכך סיבה ואתם כנראה מספקים ערך ולכן יש לדף כל כך הרבה לייקים או עוקבים, מחשבה זו גורמת לגולש להפוך גם הוא לעוקב שלכם. בכך הרווחתם לא רק את כמות העוקבים ששילמתם עליה, אלא גם את כמות העוקבים שמגיעים בעקבות התדמית שיצרתם לעצמכם ברשת. תדמית זו תשפיע לא רק ברשתות החברתיות, היא תגרום לעלייה במכירות אם תדעו להפוך את הרשת החברתית לפלטפורמת פרסום נכונה. למדו איך לפרסם ברשתות חברתיות, למה חשוב לשים לב, מה יגרום לכם להגדיל כמות עוקבים בפייסבוק ואיך להיות מובילים מבלי להוציא הרבה כסף.

זה אפשרי, למדו את השטח, למדו את קהל היעד שלכם, השקיעו ברכישת שירותים בחברת דיגיטל בוסט. חשבו על אסטרטגיה נכונה, תבנו לכם גאנט שנתי שמנוהל מידיי שבוע ותדאגו לתת מעצמכם כמה שיותר, תנו לגולשים סיבה לראות אתכם, תנו להם לשמוע מה שהם רוצים, לקבל את התשובות לשאלות שלהם, תהיו שם עבורם, הם זוכרים יחס אישי, הקפידו לתת להם אותו. אנו נעניק לכם את ההצלחה שאתם צריכים בקלות, שירות רכישת עוקבים בפייסבוק והשירותים הנוספים שלנו יגרמו לכם להגיע למטרות בטווח זמן קצר ויאפשר לכם להפוך את ההשקעה לרווח.

דילוג לתוכן