14/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

מה המתכון המושלם עבור פוסט באינסטגרם שיביא לכם לקוחות

כולם, בכל רחבי העולם, עסוקים בשאלה אחת: איך אפשר 'לנצח את האלגוריתם', מה אפשר לעשות כדי ליצוק פוסט באינסטגרם שיהיה ויראלי ורלוונטי לקהל הלקוחות שלכם? איך מעלים את כמות הצפיות והחשיפה באמצעות פוסט באינסטגרם ואיך זה מייצר עוד לקוחות בעסק? מדובר על תחום מורכב וחשוב לכל מי שהוא בעל עסק. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

מה החששות להעלות פוסט באינסטגרם ומה אפשר לעשות?

נתחיל בלדבר בכמה דקות על כל אותם דברים שמונעים לא פעם מרבים, להשקיע בפיתוח של העמוד העסקי שלהם באינסטגרם ובהעלאה של פוסט לאינסטגרם:

  1. לא עושים לי מספיק לייקים: רבים חוששים מדחיה, הרבה פעמים לא מעלים פוסט לאינסטגרם פשוט מתוך חשש כי אם אתמול לא הייתה מעורבות בעמוד של העסק למה שמחר תעלה המעורבות? אנחנו כאן כדי להגיד לכם שההתמדה משתלמת ועוד נסביר בדיוק למה.
  2. אין לי מה להעלות: אנחנו, אלו שעובדים בחברת 'דיגיטל בוסט' כבר פרק זמן ארוך למדי, שומעים את משפט הזה כל הזמן. בעלי עסקים פשוט לא יודעים מה אפשר להעלות. חשוב לנו להגיד כי כל דבר יכול להיות תוכן, במידה והוא מעוצב נכון וכולל את כל האלמנטים שיכולים להפוך את הפוסט שלכם לאחד מנצח.
  3. אין לי זמן: גם זה משפט שכדאי להוציא מהלקסיקון. בעידן שלנו הכל קורה ברשתות. אם אתם רוצים להגיע לקהל, אתם פשוט חייבים להשקיע מאמץ בפיתוח העמוד העסקי שלכם. אם אתם רוצים להגיע ללקוחות חדשים ולהגדיל את העסק שלכם, אין דבר שחשוב יותר להשקיע בו זמן מאשר בהעלאה של תכנים לאינסטגרם.

מה חשוב לדעת על אינסטגרם לעסקים?

אינסטגרם לעסקים הוא מנגנון מיוחד שפותח עבורכם. אינסטגרם לעסקים למעשה מאפשר לכם לקבל מאינסטגרם, מהאפליקציה, מידע על הלקוחות שלכם ועל הגולשים. אתם יכולים לבחון כל פוסט באינסטגרם שהעליתם אי פעם ולבדוק מי צפה בתוכן, כמה הגיבו וכמה שיתפו את התוכן שלכם. כך תוכלו ליצור מנגנון שיאפשר לכם להשתפר ולהפוך את התכנים שלכם רלוונטיים לקהל. מה גם שאינסטגרם לעסקים מאפשר קידום של העמוד העסקי בתשלום. כך שמדובר על מוצר הכרחי שאתם יכולים לבחור בו בקלות, על ידי הגדרה של העמוד שלכם באפליקציה בכמה צעדים פשוטים.

למה לייק באינסטגרם הוא לא הדבר היחיד שצריך לחשוב עליו

לייק באינסטגרם בתגובה לתוכן שהעליתם, בתגובה לפוסט באינסטגרם, זה טוב ויפה, אבל בפועל אין לזה משמעות כל עוד הלייק הזה לא מגובה בצעדים נוספים. כלומר, אם לא הגולשים לא נכנסו לסטורי ואם הם לא הפכו לעוקבים, הלייק ישאר רק לייק באינסטגרם. התפקיד שלכם הוא להצליח ליצור תכנים שיעודדו את העוקבים שלכם להגיב ולבחור לעקוב אחריכם.

למה כדאי להתמיד ולהמשיך להעלות פוסט באינסטגרם כל פעם מחדש בלי לוותר?

הרבה פעמים אנחנו, חברת 'דיגיטל בוסט' רואים לקוחות שבחרו להעלות תכנים באינסטגרם לתקופה מסוימת, אבל בגלל שלא הייתה אינטרקציה במידה המבוקשת, הם העדיפו לוותר על הכל. כדאי לכם לדעת, האלגוריתם של אינסטגרם מזהה את מי שמעלים תכנים בצורה עקבית. מי שממשיכים להקפיד ולהעלות פוסטים לרשת, מי שמחדדים את התכנים שלכם והופכים יצירתיים עם הזמן, הם גם אלו שבסופו של דבר יקצרו את הפירות על העבודה הקשה. אל תוותרו, ההשקעה שלכם תשתלם בסופו של דבר, אנחנו יכולים להבטיח לכם את זה.

האם בעזרת ליווי מקצועי אפשר להפוך פוסט באינסטגרם לויראלי?

התגובה שלנו, של 'דיגיטל בוסט' לשאלה הזו היא וודאי, ליווי מקצועי בהחלט יכול לעזור. מדוע? כי ליווי מקצועי נותן לכם כמה כלים שיהפכו פוסט באינסטגרם ויראלי פשוט כי בעזרת הליווי תצליחו ליצור תכנים רלוונטיים ואיכותיים באמת. מה חשוב שיהיה בפוסט מנצח?

  1. אותנטיות: הגולשים לא אוהבים מי שמנסים להיות משהו אחר. אם אתם רוצים להפוך את האינסטגרם שלכם למנוע צמיחה, אתם חייבים להקפיד ולהישאר נאמנים לעצמכם. ליווי מקצועי יכול לתת לכם את הביטחון הדרוש לכך.
  2. ליווי מקצועי יעזור לכם להשתמש בפלטפורמה נכון יותר: אינסטגרם לעסקים זה לא רק לייק באינסטגרם וזה לא רק פוסט, זה ליצור תכנים באמצעות הסטורי, הריל, לשים האשטגים ועוד. אם אתם רוצים להפוך את הפוסט שלכם ויראלי, אתם צריכים לדעת איך להיעזר בפלטרפורמה נכון.

לייעוץ וליווי, צרו קשר.

דילוג לתוכן