12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

רוצים להגדיל את החשיפה ולצבור צפיות באינסטגרם? בעזרת מספר צעדים פשוטים תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות!

כיום יש לא מעט רשתות חברתיות המשמשות מאות מיליוני אנשים בכל רחבי העולם. הרשתות החברתיות עוברות לא מעט שינויים ושיפורים תמידיים בשנים האחרונות כאשר אחד השינויים הגדולים ביותר הוא הפיכת הרשתות החברתיות ששימשו עד לפני מספר שנים בעיקר לעדכונים חברתיים, לפלטפורמות עסקיות לכל דבר ועניין. אנשים רבים כיום מחזיקים בעמודי אינסטגרם גדולים במיוחד ומציעים אפשרויות פרסום ושיווק מוצרים או שירותים במגוון רחב של תחומים. לפני שניגע בכמה נקודות חשובות אודות הליך הפרסום האולטימטיבי ברשתות החברתיות, חשוב להבין את הרעיון הגדול העומד מאחורי הפיכת הרשתות החברתיות לפלטפורמה עסקית. עמודי אינסטגרם גדולים במיוחד הכוללים כמות נרחבת של צפיות באינסטגרם חושפים תכנים לעיניהם של עוקבים רבים. מעבר לתוכן עצמו, המקום בו הוא מצולם והבגדים אותם לובשים המופיעים בתמונה נחשפים אף הם, מה שמאפשר חשיפה נרחבת ומשמעותית של לא מעט פריטים בכל פוסט. בעלי עסקים רבים מבינים את הפוטנציאל ומציעים לשלם כסף למחזיקי עמודי אינסטגרם הכוללים צפיות באינסטגרם ולא מעט עוקבים תמורת פרסום המוצר או השירות שלהם. דיגיטל בוסט המציעים שירותי קידום עמוד אינסטגרם עסקי, צבירת עוקבים ולייקים באינסטגרם תוך דגש על עוקבים ישראלים ופעילים באינסטגרם, יוכלו לסייע גם לכם להפוך כל עמוד אינסטגרם מתחיל, לעמוד הכולל אלפי עוקבים אמיתיים תוך זמן יחסית קצר. לפני שניגע בכמה מהשיטות השכיחות ביותר בעזרתן דיגיטל בוסט מצליחים להגדיל את כמות העוקבים במהירות, חשוב לגעת בעוד מספר דגשים  חשובים אודות הפיכת עמוד אינסטגרם לפלטפורמה עסקית.

פרסום תמורת תשלום – הכירו את הרעיון העסקי המסתתר ברשתות החברתיות שיאפשר גם לכם להרוויח לא מעט כסף

ההתקדמות הטכנולוגית והשיפורים התמידיים ברשתות החברתיות בכלל ובאינסטגרם בפרט מאפשרים לכל בעל עמוד גדול לבחון היטב את תנועת העוקבים שלו. בין הבחינות החשובות ביותר ניתן לפלח את העוקבים לכמות נשים, כמות גברים, גילאים ממוצעים, צפיות באינסטגרם לתכנים שונים, תחום מועדף על העוקבים ועוד. בעזרת נתונים אלה כל בעל עסק יכול להעריך את רמת אפקטיביות פרסום המוצרים או השירותים שלו בכל עמוד. בעל עסק מתחום האופנה כנראה לא ישמח לשלם תמורת פרסום בעמוד העוסק בצעצועים לילדים. הסיכוי שהפרסום אכן יגיע ליעדים שלו קלוש. בשונה מכך, בעל עסק המציע שירותים או מוצרים להורים, ישמח לשלם לא מעט תמורת פרסום בעמוד העוסק בצעצועים לילדים מתוך הנחה שרוב עוקבי העמוד הם בדיוק קהל היעד שלו, הורים לילדים. עוד חשוב להדגיש כי בעלי עסקים יעדיפו לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם בעמודים הכוללים כמה שיותר עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם. עמודים גדולים הכוללים עשרות או אף מאות אלפי עוקבים שרובם לא מישראל, לא יהיו יעילים כמו עמודים קטנים בעשרות אחוזים הכוללים עוקבים ישראלים ופעילים באינסטגרם. לאחר שהקדמנו את הרציונל העומד מאחורי הפיכת הרשתות החברתיות ובראשן צפיות באינסטגרם לפלטפורמה עסקית, חשוב שתכירו כמה מהשיטות הטובות ביותר לייצר צפיות באינסטגרם וכן עוקבים ולייקים באינסטגרם תוך זמן קצר. דיגיטל בוסט מכירים את כל השיטות והדרכים הנכונות לייצר תנועת עוקבים רבה לעמוד שלכם, אספנו עבורכם כמה מהדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

הימנעו מהתפזרות לכמה נישות שונות – בחרו את הנישה שלכם ודבקו בה לאורך כל הדרך!

ראשית, כבר בתחילת הדרך חשוב מאוד לבחור נישה אחת קבועה שתוכלו לדבוק בה. בעלי עסקים רבים המחפשים עמודים הכוללים כמות גדולה של צפיות באינסטגרם, רוצים לוודא שהתחום המרכזי של העמוד עוסק בנושא רלוונטי עבורם. מעבר לכך, במידה ותתפזרו למספר נישות שונות, קהל העוקבים שלכם ימהר להוריד עוקב וזאת מכמה סיבות עיקריות. ראשית, יש לא מעט עמודים איכותיים ומקצועיים כמעט בכל תחום הכוללים צפיות באינסטגרם. כאשר אתם נמצאים בסוג של תחרות על העוקבים המתעניינים בתחום שלכם עם עוד לא מעט עמודים איכותיים המתמקדים אך ורק בנישה אחת, הסיכויים שלכם לנצח אפסיים. העוקבים יעדיפו לעקוב אחרי עמודים עם צפיות באינסטגרם בתחום המעניין אותם בלבד. שנית, במידה ותתמקדו בשלוש נישות שונות, כשני שליש מתוכן העמוד שלכם לא ידבר לכל העוקבים המתעניינים בנישה אחת בודדות. כלומר, אתם מצפים מעוקבים שמתעניינים בנישה אחת בלבד לעקוב אחרי רוב תוכן שכלל לא מעניין אותם לטובת מיעוט תוכן שאמנם מעניין אותם, אך הוא קיים בעמודים מתחרים ללא צורך בהתפשרות על צפייה בתכנים לא מעניינים. לכן, הן מצד העוקבים והן מצד בעלי העסקים שירצו לפרסם אצלכם, יש לא מעט חסרונות להתפזרות בין כמה נישות שונות.

אל תתפשרו על האיכות – תוכן איכותי יצליח למשוך את עיניהם של משתמשים רבים שלא יהססו להוסיף עוקב

שנית, לאחר שמיקדתם את הנישה שלכם, חשוב מאוד להקפיד על איכות התוכן. כפי שהזכרנו מעלה, כיום יש לא מעט עמודים הכוללים צפיות באינסטגרם כמעט בכל נושא. במטרה להתמודד על כמות נרחבת של עוקבים, אתם חייבים לוודא שהעמוד שלכם כולל את התוכן האיכותי ביותר. תוכן איכותי גורם לכל הצופים בו והעוקבים אחריכם לרצות להמשיך ולצפות בתכנים שלכם גם בעתיד. תמונות איכותיות, מעניינות ומעשירות יגרמו לכל אדם שראה את התמונות, להיכנס לעמוד. אם גם העמוד מסודר היטב בצורה איכותית, מקצועית ומרשימה, הסיכויים שהוא יוסיף עוקב גבוהים במיוחד. חשוב להדגיש ולומר כי איכות התוכן לא חייב לכלול מלל או נתונים שונים אודות הנישה שבחרתם, תוכן איכותי המייצר צפיות באינסטגרם הוא תוכן ברמת איכות גבוהה של התמונה, שילוב נכון של הצבעים, שילוב נכון של כל התמונות בעמוד כולו ועוד. דיגיטל בוסט מקפידים על איכות התוכן של העמודים שהם מקדמים במטרה לוודא שכל הגולשים שרואים את התוכן יתרשמו מספיק בכדי להיכנס לעמוד, וכשהם יכנסו לעמוד הם יתרשמו מספיק בכדי להוסיף לכם עוקב.

הגיבו לתגובות – כך תגרמו לאינסטגרם להקדים את כל התכנים שלכם לעוקבים רבים

שלישית, לאחר תום שני השלבים הראשונים, חשוב שתכירו איך מנועי האינסטגרם מצליחים למשוך משתמשים רבים להיכנס שוב ושוב לאפליקציה. אחת הדרכים הטובות ביותר היא הצגת התוכן המעניין ביותר עבור כל משתמש. מנועי האינסטגרם מזהים את תחומי העניין של כל משתמש וכן את החברים הקרובים שלו וכל יודעים להציג בפניו את התכנים המעניינים ביותר. אז איך מנועי האינסטגרם יודעים מי החברים הקרובים של כל משתמש אתם שואלים? אחת הדרכים בהן הם משתמשים זה זיהוי תגובות הדדיות. תוכן הכולל צפיות באינסטגרם אינו מספיק, התגובות על התוכן חשובות יותר בכדי ליצור קשרים קרובים בין משתמשים. במידה ועוקבים שונים הגיבו על התכנים שלכם והגבתם להם בחזרה, מנועי האינסטגרם יזהו את הקשר ביניכם כקשר קרוב כך שהם יקדימו את כל התכנים שלכם. בעזרת השיטות הללו ועוד רבות נוספות דיגיטל בוסט מצליחים לייצר צפיות באינסטגרם, עוקבים ולייקים באינסטגרם, עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם ולא מעט חשיפה לעמוד כולו. אז אם גם אתם רוצים להפוך את עמוד האינסטגרם שלכם לכזה הכולל לא מעט עוקבים הדוקים שרק צמאים לתוכן שלכם, חשוב שתקפידו על כלל הנקודות שצוינו מעלה ללא פשרות.

דילוג לתוכן