12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

קידום אינסטגרם – צעד אחר צעד

פעילות באינסטגרם עבור קידום מוצר או שירות, לא משנה בכלל באיזה תחום הוא חשוב כיוון שפעילות ברשתות חברתיות מעידה על חדשנות המותג, על ההבנה הדיגיטלית והשיווקית שיש לכם, הוא מקרב אתכם אל היעדים הדרושים והוא מאפשר לכם להוביל את המטרה לשמה פתחתם את החשבון. אנו ממליצים לכם לקחת בחשבון שיש לדאוג לתהליך קידום אינסטגרם לאורך כל השנה, זה חייב להיות חלק מהתוכנית השיווקית שלכם כדי שתוכלו להצליח בדיגיטל.

ישנן דרכים שונות לקידום אינסטגרם שלכם:

העלאת עוקבים באינסטגרם

בעזרת העלאת העוקבים שלכם אתם יוצרים נראות של עסקים או מותגים נחשקים בעלי פופולאריות רבה. זה מאפשר לכם ליצור תדמית רשת טובה ולגרום לאנשים לעקוב אחריכם ולרצות לרכוש את מה שאתם מוכרים. ניתן להגדיל את העוקבים שלכם על ידי רכישת עוקבים, שירות זה נמכר בדיגיטל בוסט במחירים ללא תחרות תוך כדי הקפדה על איכות, הם מציעים עוקבים ישראלים אמיתיים באינסטגרם וזה יאפשר לכם לקבל לא רק עוד עוקבים, אלא חשיפה לגולשים שיכולים להיות קהלי היעד שלכם ולכן העוקבים הללו יכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים וליצור מעורבות בחשבון שלכם מה שיגרום לכם לזנק עוד ועוד ברשת. שירות העלאת עוקבים הוא מעולה במיוחד כאשר פותחים חשבון חדש וחוששים מתדמית חברתית נמוכה או מחוסר אהדה של הצרכנים. זה שירות שיפתור לכם את אי הנעימות, כך תיצרו קהל בסיסי שיגדל עם הזמן.

העלאת תכנים יום יום ובחירת התוכן בקפידה

אם רכשתם שירות העלאת עוקבים באינסטגרם עברתם שלב בתהליך קידום אינסטגרם. את העוקבים הללו יש לשמר ולדאוג שהם ימשיכו לעקוב ולהתעניין בתוכן שאתם מעלים. לכן חשוב במיוחד להקפיד ולעלות תוכן מידיי יום (סטורי או פוסט) את התוכן חשוב לבחור בקפידה, מומלץ לא לעלות תכנים שאינם קשורים לתחום שלכם וכמובן שאין לעלות תוכן פוליטי אם אינכם מתעסקים בפוליטיקה. חשוב שהתכנים יהיו מרגשים, מניעים לפעולה ומעניינים כדי לגרום לשיח על המותג שלכם שייצר עבורכם עוד ועוד עוקבים וייתן דחיפה לקידום אינסטגרם. טיפ זה רלוונטי גם אם אתם רוכשים קניית עוקבים בפייסבוק. אגב, זו בדיוק הסיבה שחשוב לרכוש בחברת דיגיטל בוסט עוקבים אמיתיים באינסטגרם, כיוון שאתם יוצרים יחד איתם מעורבות ושיח ובכך אתם משמרים את החשבון שלכם ועוזרים לו לצמוח ולהיחשף עוד ועוד. בעליית תכנים יש לשים דגש על האשטאגים ולבצע אותם כל פוסט.

מעורבות

כדי לעלות עוד שלב בתהליך קידום אינסטגרם עליכם להיות מעורבים, לצפות בפוסטים של העוקבים שלכם, במידה וזה רלוונטי להגיב להם, ליצור מעורבות על ידי תגובה, שיתוף, תיוג ועוד. כך המעורבות שלכם תגדיל את העוקבים ותשמור עליהם. מתן מענה מידי לעוקבים בפניות גם הוא חשוב ויש להגיב לתגובות והודעות כמה שיותר מהר, חשוב לתת מענה אישי כדי שהעוקבים יהיו מרוצים. באינסטגרם מומלץ לעלות סטורי, זה הערך המוסף של הרשת החברתית ורבים צופים בסטורי זה יעניק לכם חשיפה גבוהה יותר.

להביא תנועה ממקור אחר

קידום אינסטגרם איכותי יתבצע כאשר תשתמשו בכל המקורות שלכם להביא יותר ויותר עוקבים לדף שלכם. לדוגמא אם אתם עושים סרטון בטיק טוק, המליצו לאנשים להיכנס לאינסטגרם שלכם, אם החלטתם לעשות פעילות כלשהי באינסטגרם, פרסמו את עצמכם בכל הפלטפורמות שיכולות להביא תנועה: אתרים, פייסבוק ועוד אבל את הפעילות תעשו בעמוד שלכם, זה יגדיל את החשיפות והכניסות לחשבון שלכם. ככל שתזכירו ותפנו יותר ויותר לאינסטגרם כך תצליחו להפוך אותו לחשבון מקודם בעל עוקבים רבים.

לאחר שעשיתם את כל הפעולות הללו לקידום החשבון שלכם מומלץ לבצע שוב מידיי מספר חודשים רכישה של שירות עוקבים לאינסטגרם מחברת דיגיטל בוסט, כדי לתת בוסט נוסף להתקדם ולהיחשף לקהלים נוספים ולהיות בעלייה מתמדת של עוקבים מידיי זמן וכדי לא להיתקע עם מספר עוקבים ספציפי או אף לרדת ממספר העוקבים הקיים. קידום אינסטגרם ייעשה בתחזוקה קבועה, את התכנים יש לעלות כפי שציינו מידיי יום אם זה עמוס עבורכם, לפחות פעמיים שלוש בשבוע, בעוד שאתם משתמשים בכל הכלים העומדים לרשותכם: תיוגים, סטורי, פוסט, פילטרים ועוד. זכרו שאם לא תעשו זאת אתם לא תהיו בתודעה של העוקבים שלכם והמטרה היא ליצור את התודעה, כדי להגדיל מודעות למותג שיוביל למטרות העסקיות שלכם.

אם הבנתם  את החשיבות של קידום אינסטגרם וחשוב לכם לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם עליכם לפעול צעד צעד לפי מה שכתבנו עבורכם במאמר זה. במידה ותקפידו לרכוש את השירותים הנכונים ולעלות תכנים מקוריים ויצירתיים תוכלו להתקדם. זכרו שעליכם לחיות את עולם הרשתות החברתיות, להבין מה הטרנדים החמים בשוק ובתחום שלכם ולדאוג להיות בפרונט ברגעים הטובים והחשובים. ככל שתשקיעו יותר כך תראו יותר תוצאות, תוצאות שילהיבו אתכם ויגרמו לכם להשקיע יותר. זה הזמן להיות בעניינים, להוביל טרנדים ולהתקדם.

דילוג לתוכן