12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

10 טיפים שיעזרו לכם לקידום באינסטגרם לעסק

אתם משקיעים כל כך הרבה משאבים בניהול העסק שלכם, אך בפועל אתם יכולים למצוא את עצמכם עושים טעויות קטנות שעלולות לעלות לכם ביוקר. קידום באינסטגרם זה לא דבר של מה בכך, ועליכם לבצע אותו בצורה המדויקת ביותר על מנת שתוכלו להגיע לתוצאות. אנו בדיגיטל בוסט הבאנו לכם את כל הטיפים החיוניים שיסייעו לעסק שלכם להתקדם ברשתות החברתיות בדגש עם אינסטגרם.

הקפידו לעלות תמונות באופן קבוע

אחד מהטיפים החשובים ביותר שנוכל לתת לכם לקידום באינסטגרם הוא לשמור על החשבון שלכם פעיל עד כמה שאפשר. גולשים מעדיפים ליצור אינטראקציה עם חשבונות פעילים על חשבון חשבונות לא פעילים, גם כאשר מדובר על חשבונות עסקיים. לכן תשתדלו תמיד לעדכן את החשבון – לעלות פוסטים ולעלות סטורי מכל רגע נתון.

השקיעו מחשבה בבניית הפרופיל

קשה מאוד לשנות רושם ראשוני, ולכן אתם צריכים להשקיע מחשבה מרובה בבניית הפרופיל העסקי שלכם. הפרופיל הוא זה שאמור לתת לעסק שלכם את הבוסט הראשוני ולהביא לקידום באינסטגרם, ואם לא תבנו פרופיל מושך תאבדו לא מעט לקוחות בדרך. תכתבו על העסק שלכם ותוסיפו גם כמה אימוג'י זה אף פעם לא דבר רע.

תמונות טבעיות זה תמיד עדיף

לא משנה איזה עסק יש לכם, בשונה מעמודי אינסטגרם פרטיים כאשר מדובר על עמודים עסקיים רצוי שתעלו תמונות טבעיות. אל תשחקו יותר מידי עם הפילטרים השונים כי זה עשוי להיראות ילדותי ולא מקצועי עבור חלק מהלקוחות שלכם. קידום באינסטגרם של עסק חייב לשדר מקצועיות לכל אורך הדרך, כי רק כך תוכלו להשיג לקוחות חדשים.

תפנקו את העוקבים שלכם

אתם צריכים להראות לכל האנשים שעוקבים אחריכם כי משתלם לעשות זאת, ולכן תוכלו להציע להם מבצעים או הטבות ייחודיות. כך אתם מרוויחים עוד הכנסות לעסק שלכם, ומצד שני העוקבים ירצו להמשיך ולעקוב אחריכם. כל עוד תעשו זאת כל כמה חודשים אתם לגמרי תוכלו להגיע למספר גבוה של עוקבים.

שיתופי פעולה באינסטגרם עם עסקים אחרים

תזכרו כי המטרה שלכם והמטרה של כל בעל שאר העמודים העסקיים באינסטגרם היא זהה. לכן תנסו ליצור שיתופי פעולה שונים על מנת שתפרסמו האחד את השני בסטורי או בעמוד. כך הלקוחות שלכם יחשפו אליו והלקוחות שלו יחשפו אליכם, כל הצדדים מרוויחים מהסיפור הזה.

תפרסמו תמונות אינסטגרם באתר שלכם

לא מדובר על פרוצדורה קשה במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשתף את הגולשים שנמצאים באתר שלכם בפרסומים הנמצאים רק בעמוד האינסטגרם. קידום באינסטגרם מחייב אתכם לצאת מעט מחוץ לקופסא, וכל גולש שמגיע לאתר שלכם חייב גם לעקוב אחריכם באינסטגרם עצמו.

אל תהיו משעממים ובנאליים

אומנם העמוד העסקי נועד על מנת לספק לעוקבים שלכם מידע על העסק ועל המוצרים השונים שנמצאים בו, אך אסור לכם להיות משעממים ובנאליים. תיתנו לגולשים שלכם גם קצת עניין בעמוד, תוכלו לשתף אותם מעט בחיים האישיים שלכם ותעלו תמונות מצחיקות – זה יגרום להם להמשיך לעקוב אחריכם.

תוסיפו מיקום לכל פוסט שאתם מעלים

אולי זה נראה לכם קצת מיותר, אך בכדי ליצור קידום באינסטגרם בצורה יעילה עליכם להביא לחשיפה מקסימאלית של העמוד שלכם. לא משנה מהיכן אתם מעלים את הפוסט באינסטגרם תוסיפו לו מיקום, כך עוד עשרות אלפי אנשים אחרים יוכלו גם הם להיחשף אליו.

מרגישים עמוסים? תיתנו לאיש מקצוע לטפל בעמוד שלכם

אתם תמיד צריכים לזכור כי העמוד העסקי באינסטגרם הוא כוח חסר תקדים שעומד לרשותכם. אתם חייבים לנצל אותו בתבונה על מנת להגדיל את קהל הלקוחות שלכם. אם אתם מרגישים שאין לכם מספיק זמן על מנת לנהל את העמוד, אנו ממליצים לכם לתת לאיש מקצוע לטפל לכם בעמוד.

לעולם אל תרימו ידיים

אנו מבינים עד כמה קידום באינסטגרם יכול להיות קשה ומתיש, אך לעולם אל תרימו ידיים. בסוף כאשר תעשו את כל הפעולות בצורה נכונה החשיפה תגיע, וכמו שכבר הבנתם היא יכולה לקחת זמן. לכן אנו מפצירים בכם לא להרים ידיים ותמיד תנסו לצאת מהקופסא על מנת לקצור את הפירות.

דילוג לתוכן