12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם שתעזור לפרופיל שלכם לגדול

המון אנשים מחפשים מקורות שמהם יוכלו לקנות עוקבים אמיתיים באינטסגרם, וישנן הרבה חברות שעושות את זה. הבעיה היא שכמעט בלתי אפשרי להשיג עוקבים אמיתיים כל הזמן. בדיגיטל בוסט, אנחנו שקופים לחלוטין כשזה מגיע לתיאור השירותים שלנו.

אפשרי בהחלט למשוך לפרופיל שלכם עוקבים אמיתיים, אבל זה לא קל להשגה בכמויות הגדולות שאנשים מחפשים. אם אתם סלב ברמה עולמית, אז העוקבים הולכים לזרום בכמויות. אבל לאנשים רגילים ועסקים, זה יכול להיות תהליך איטי, במיוחד אם אתם רק מתחילים. כאן נכנסים העוקבים שאנחנו מספקים לפעולה, בעזרה לאנשים להפוך את הפרופיל שלהם לפופולרי מאוד.

למה אנשים קונים עוקבים אמיתיים באינסטגרם?

הסיבה העיקרית שאנשים קונים עוקבים באינסטגרם הינה שהם רוצים להראות פופולריים יותר ממה שהם באמת. זה תקף לאנשים שרוצים להרשים את החברים שלהם ולעסקים שרוצים שלקוחות פוטנציאליים יימשכו אליהם. תחשבו כמה אנשים רוצים לקנות משהו או להיות חברים של מישהו רק כי הוא פופולרי, אך אחד לא רוצה להישאר בחוץ, לכן אן מישהו נתקל בדף העסקי שלכם ורואה ש-100,000 אנשים עוקבים אחריו, הם מיד חושבים שהם גם צריכים לעקוב אחריו. אחרי ההכל, הם לא רוצים לפספס משהו כל כך פופולרי.

אותו העיקרון תקף גם לחשבונות אישיים, וזו הסיבה שבנוסף לקנייית עוקבים באינסטגרם, אנשים קונים גם לייקים באינסטגרם על מנת שהחשבון שלהם ייראה פופולרי. אם מישהו רואה שבחשבון שלכם יש המון לייקים, הם גם ירצו לעקוב אחריכם, כי הם לא רוצים להישאר מחוץ למשהו כל כך פופולרי.

לכן קניית עוקבים ולייקים באינסטגרם זה כלי מעולה למשיכת עוקבים אמיתיים ולקבל מעורבות אמיתית. הפופולריות הקנויה, למעשה מאפשרת חשיפה בפני אנשים אמיתיים שיגיבו ויעשו לייק לתוכן שלכם. אתם יכולים אפילו לקחת את זה צעד קדימה וברגע שיש לכם כמות עוקבים מכובדת, לבקש מהעוקבים לתייג חברים שלהם בתגובות. ככה תציגו את התוכן והעמוד שלכם בפני עוד ועוד עוקבים שיהיו מעורבים ויעקבו אחריכם.

קניית עוקבים באינסטגרם על מנת להראות פופולרי

קניית עוקבים באינסטגרם שנראים אמיתיים זה קריטי אם אתם רוצים להראות פופולריים. ישנם המון שירותים המספקים עוקבים בלי תמונת פרופיל או תיאור. אם מישהו ייקח שתי שניות להסתכל על העוקבים שלכם, הם יראו את הפרופילים הריקים עם שמות שנראים כאילו נוצרו רנדומלית במחשב. קל מאוד לזהות חשבונות אינסטגרם שבהם איכות העוקבים נמוכה מאוד. שימו לב שאתם קונים עוקבים איכותיים כמו אלה העוברים בדיקה קפדנית אצלנו.

תכניסו עוקבים אמיתיים לאסטרגיית הגדלת החשבון שלכם

כשאתם קונים עוקבים באינסטגרם מאיתנו, אנחנו ממליצים שתשתמשו באסטרגיות כדי למשוך אנשים אמיתיים לפרופיל שלכם, כמו לפרסם תוכן באופן קבוע, 3 פעמים ביום בהתחלה, ושימוש בתיוגים פופולריים כדי למשוך צפיות, ובסופו של דבר גם עוקבים.

אין שום דבר רע באסטרטגיה הזו, היות והרבה חשבונות אינסטגרם מובילים, כולל של מפורסמים, משתמשים בשירותים כאלה על מנת לבנות את החשבון שלהם. למה? בגלל שזה עובד מעולה, ומאפשר לעמוד שלכם לגדול, אבל עדיין מושך עוקבים אמיתיים שיתנו לפרופיל שלכם את המעורבות שהוא צריך כדי להראות 100% אמיתי.

 

דילוג לתוכן