12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

איך תבצעו קניית תגובות לאינסטגרם ותמנפו את הרכישה להגדלה של נפח הקהל שלכם

חברת 'דיגיטל בוסט' עובדת כבר לא מעט שנים במינוף פרויקטים ומשפיעני רשת בעולם הוירטואלי. השיפורים הדיגיטליים והטכנולוגיים למעשה מייצרים עבורינו בכל פעם מחדש גן משחקים גדול בו ניתן לפעול ולהגדיל קהלים בקלות מפתיע. קניית גובות לאינסטגרם הפכה מזמן לפרקטיקה נפוצה שמאפשרת לכל אחד להגדיל את הקהל ולייצר פיד שמצייר את המשפיען באופן בו זה מעוניין להצטייר.

במאמר הבא נדבר על קניית תגובות לאינסטגרם ועל היתרונות שלהן, נדבר על האופן בו המראה הויזואלי יכול להטות את הכף באופן דרמטי ולמה כל זה פועל לטובתינו.

קניית תגובות לאינסטגרם כמו תור מחוץ לחנות

את האנלוגיה הבאה נסו לדמיין בתוך הראש. אתם מסתובבים בעיר לא מוכרת, מעוניינים לשבת לאכול משהו. איך תבחרו את האתר בו תשבו ביחד עם בן הזוג ותאכלו ארוחת ערב? ההימור שלנו הוא על המקום בו התור ארוך ומעורר את המחשבה כי אולי דווקא כאן נמצא האוכל הטעים ביותר בכל הכיכר. קניית תגובות לאינסטגרם מייצרים את האפקט הזה בדיוק.

האינסטגרם הוא כמו כיכר ענקית בעיר סואנת. הכל נוצץ, כל סיפור שואב, כל תמונה עושה חשק לצלול אל עולם התוכן הזה בדיוק. איך תדעו במי לבחור? איך האלגוריתם של אינסטגרם יודע בדיוק מה להציע לכם? על פי מספר התגובות. כאשר האלגוריתם מזהה תמונה עליה יש תגובות רבות, הסיכוי כי זה יציע לכם לראות את התמונה הזו, גדל. קניית תגובות לאינסטגרם מאפשרת לכם למעשה לייצר 'תור' מחוץ לחנות שלכם. כאשר אתם מוכרים תוכן והקהל בוחר לבוא ולצפות בו.

להגדיל עוקבים באינסטגרם ניתן לעשות בכל מיני צורות, קניית תגובות לאינסטגרם זו דרך עקיפה להגיע לאותה התוצאה בדיוק. אם אתם לא רוצים להגדיל קהל לא מעורב סתם כך כדי שלכאורה הכל יראה טוב אבל לאחר שיטוט קצר כל גולש יבין את התרמית והמניפולציה, אתם יכולים לבצע קניית תגובות לאינסטגרם שיתנו מענה אותנטי יותר ועדיין יאפשרו לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם בלי שום בעיה.

קניית תגובות לאינסטגרם זו רק מקפצה

כשעובדים בחברה כמו 'דיגיטל בוסט' מבינים לעומק את המשמעות של המילה 'מקפצה'. אנחנו רוצים ללוות את הלקוחות שלנו לאורך הדרך הזו ולאפשר להם לבטא את עצמם בקלות ללא כל קושי מיוחד. אלא שפעמים רבות אנחנו רואים איך כאלו ואחרים חושבים שהעבודה היא קלה, כאילו לחיצה קלה על המקלדת והגדלה של הקהל על ידי קניית תגובות לאינסטגרם תפתור את הבעיה. אבל האמת היא מורכבת יותר מזה.

קניית תגובות לאינסטגרם זו דרך נהדרת להוביל להגדלה של קהל הלקוחות לתוכן שאתם מייצרים. הדבר יכול להביא לזינוק משמעותי במספר הלקוחות הפוטנציאלים עבור העסק שלכם, אבל זו רק ההתחלה. בין אם אתם מעוניינים לבצע קניית תגובות לאינסטגרם כדי להפוך את החלום למציאות ולהיות משפיעני רשת מין המניין ובין אם אתם רוצים להגדיל את הרעש סביב העסק שלכם, עליכם לזכור כי קניית תגובות לאינסטגרם זו רק חלק מהעבודה. מה הטיפים שלנו, בחברת דיגיטל בוסט להגדלה משמעותית של קהל העוקבים שלכם בסיוע קניית תגובות לאינסטגרם? כאן תמצאו את הרשימה המלאה.

הפעולות אותן כדאי לבצע במקביל

במקביל לתהליך של קניית תגובות לאינסטגרם אנחנו ממליצים לכם לעשות עוד כמה מהלכים שיאפשרו לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם כל הזמן:

  1. תשתפו בסיפור האישי שלכם: אין דבר אותו עוקבים באינסטגרם אוהבים יותר מאשר אותנטיות. כאשר אתם מעלים למסך סיפור לא אותנטי, במוקדם או במאוחר, כולם יראו את זה. להגדיל עוקבים באינסטגרם בעזרת שיתוף של מידע מאחורי הקלעים של המוצר שלכם או על ידי שיתוף שלכם את הבדיחות הקטנות שלכם, החיים הפשוטים שלכם, נעשית הרבה יותר בקלות באופן הזה.
  2. השקיעו והעלו איזו תמונה טובה: תמונות טובות הן הכל בעולם הויזואלי בו אנחנו חיים. אל תשכחו כי העוקבים שלכם, ממש כמוכם, מפוצצים ביותר מדי מידע. הדרך הטובה ביותר למשוך את הלקוחות שלכם לכיוון שלכם היא פשוט על ידי שיתוף של תמונות טובות, מחמיאות, כאלו שמעוררות חיוך או תגובה בצד השני. זה הזמן להוריד תוכנת גרפיקה פשוטה לנייד ולהסתכל על איזה סירטון ביוטיוב שיעזור לכם ללמוד כיצד לשפר את המראה של התמונה שלכם בצורה הכי טובה.
  3. דברו על מה שמעניין אתכם: יכול להיות שאתם בעלים של עסק בתחום המזון אבל אוהבים לעשות יוגה, דווקא הרשתות החברתיות הן המקום לשתף את העוקבים שלכם בדבר הזה. אנחנו, בני האדם, יצורים שלמים. הסיפורים שלנו הם סיפורים שלמים ועגולים ולכל אחד יש כמה תחומי עניין. אל תפחדו להביא את עצמכם לידי ביטוי רק מתוך החשש כי משהו חושב אחרת מכם.
  4. זכרו כי מדובר על רשת חברתית: אנחנו מדברים על הרשת החברתית, המקום בו אנשים משתפים חומרים וסיפורים ומצפים לקבל תגובה. הפינג פונג בינכם ובין הקהל שלכם הוא קריטי ליצירה של קהל אותנטי וקרוב אליכם ממש. אנחנו יודעים שלעיתים נדמה כאילו מדובר על עוד 'מטלה'. אבל אנחנו , אלו שעובדים בחברת 'דיגיטל בוסט' רואים בכל פעם מחדש כיצד המענה והסירקולציה שנוצרת מהשאלות והתשובות ויצירת הקשר עם הקהל שלכם, מביא עוד ועוד דמויות חדשות אל תוך הקהל החדש שיצרתם.

האם פייסבוק איבד את מקומו

רבים שואלים אותנו, בחברת 'דיגיטל בוסט' האם אין עוד מקום לפייסבוק בתור רשת חברתית. התשובה לכך היא שכמובן שיש לפייסבוק מקום, אם כי מקום שונה מזה שהיה בעבר. פייסבוק הוא המקום שלכם לדבר על דברים שמעניינים אתכם עם מילים בעוד האינסטגרם הוא עולם שמבוסס על ויזואליה בלבד. זה שאתם טובים יותר בתחום אחד לא צריך להרתיע אתכם מלהשתתף במשחק.

שיתופים בפייסבוק הם גם כן דרך נהדרת להגיע לקהל עוקבים גדול יותר. כל שאתם צריכים לעשות הוא לעבוד באופן יסודי ולהתאים את השפה שלכם לפלטפורמה בתוכה אתם נמצאים עכשיו. קניית שיתופים בפייסבוק יאפשרו לכם להזניק את העסק שלכם קדימה ולגלגל את הרעיונות שלכם והחלומות שלכם הלאה.

אמנם מדובר על אתגר לא קטן, עבודה על שתי פלטפורמות במקביל אבל בשביל זה יש אותנו. חברת 'דיגיטל בוסט' תשמח לעזור לכם להתאים את השפה שלכם לפלטפורמות השונות ולייצר שם ופנים למותג שלכם שיזניקו את העסק שלכם ביחד קדימה.

אנחנו מחכים לכם כבר עכשיו

לא כל תהליך קורה ביום אחד. אנחנו שעובדים במקצוע הזה לא מעט שנים יודעים זאת היטב. חברת 'דיגיטל בוסט' מחכה לכם כדי שנוכל ביחד להתחיל לספר את הסיפור שלכם בעולם הוירטואלי כדי לאפשר לכם להגשים את החלומות שלכם בענק. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל פלטפורמה בה תבחרו.

מחכים לכם ממש עכשיו, מוזמנים לדבר איתנו בטלפון או דרך האתר.

דילוג לתוכן