12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

קניית 50 עוקבים באינסטגרם – הצעד הראשון שלכם להפוך לאושיית רשת

מי מאיתנו לא מכיר לפחות אדם אחד בחיינו שיש לו מספר עוקבים באינסטגרם כל כך גדול שמעורר בנו שאלות –איך? איך הוא הצליח בזמן כל כך קצר להגיע לכל כך הרבה עוקבים? ובכן, התשובה היא אחת: על ידי קניית עוקבים באינסטגרם ישראלים מצליחים לשדרג את חשבון האינסטגרם שלהם ולהפוך אותו מחשבון עם מספר עוקבים ממוצע לחשבון אטרקטיבי שמושך אליו עוד ועוד עוקבים אורגניים אותנטיים לחלוטין. כמובן שידוענים ומפורסמים אשר פותחים חשבון אינסטגרם אינם זקוקים לכך, שכן הם סוחבים איתם את אותו קהל מעריצים אשר עוקב אחריהם בחיים האמיתיים גם אל החיים הווירטואליים, אך אם אתם כאחד האדם – אם מעולם לא השתתפתם בתוכנית ריאליטי, אם מעולם לא הוצאתם להיט לרדיו ומעולם לא כיכבתם במסע קמפיין של חברה גדולה, יתכן מאוד שבכדי להפוך לאושיית רשת יהיה עליכם להיעזר בדחיפה חיצונית קטנה – קניית 50 עוקבים באינסטגרם.

למה כדאי לבצע קניית עוקבים באינסטגרם ישראלים?

כאמור, קניית עוקבים היא דרך מצוינת להתחיל את הדרך. כמובן שאם זה הרגע פתחתם חשבון אינסטגרם זה לא יהיה נכון בשום אופן להעמיס עליו אלפי עוקבים ואפילו לא מאות. הדרך היחידה לעשות זאת חכם ונכון היא לקנות את העוקבים בהדרגה ולצד התווספות עוקבים אורגנים לקנות עוד עוקבים בתשלום. כל עוד תעשו זאת בסבלנות ובחוכמה תוכלו להנות מפרי השקעתכם. קניית 50 עוקבים באינסטגרם מידי תקופה היא דרך מצוינת לשפר את ביצועי הנראות שלכם והמשיכה של אנשים אקראיים לסמן לכם עוקב בחשבון. לעומת זאת קניית מאסיבית שנעשית בבת אחת תוריד מתדמיתכם ומאמינותכם הן בעיני הקהל אליו אתם מעוניינים להגיע והן תחת עיני האלגוריתמים של אינסטגרם. בכל חברה אשר מאפשרת קניית עוקבים באינסטגרם, כמו חברת דיגיטל בוסט תוכלו למצוא חבילות שונות של קניית עוקבים, כאשר חבילת העוקבים ההתחלתית היא בדרך כלל קניית 50 עוקבים באינסטגרם.

כמה עולה לקנות עוקבים באינסטגרם?

מחיר של קניית עוקבים באינסטגרם משתנה בהתאם לכמות של העוקבים אותה אתם קונים ובהתאם לאיכות העוקבים. כמובן שככל שתקנו יותר עוקבים כך מחיר כל עוקב יהיה נמוך יותר כמו בכל קנייה כמותית, אך בנוסף לכך ישנו המשתנה של איכות העוקבים. איכות עוקבים נמדדת לפי מספר פרמטרים וכאשר אתם זקוקים לבצע קניית 50 עוקבים באינסטגרם או יותר הם מתומחרים בהתאם לכל הפרמטרים הללו, לכן לשאלה כמה עולה לקנות עוקבים באינסטגרם ישנה תשובה מאוד רחבת טווח כאשר המחירים נעים בין 40 שקלים פחות או יותר כאשר מתבצעת קניית 50 עוקבים באינסטגרם ויכולים להגיע למאות שקלים כאשר קונים מאות ואלפי עוקבים באיכויות שונות.

איך נמדדת איכות של עוקבים באינסטגרם?

איכות עוקבים נמדדת לפי כמות העוקבים שיש להם בעצמם ולפי האינטראקציה שלהם עם חשבונכם. כאשר אתם קונים עוקבים מחברה שמטרתה לקדם חשבונות ברשתות חברתיות כמו חברת דיגיטל בוסט, תותאם לכם חבילה אשר משקללת את כמות העוקבים לה אתם זקוקים למול איכותם כך שתענה לצרכים שלכם באופן מיטבי. אם לדוגמה פתחתם לאחרונה חשבון אינסטגרם ואין לכם בו פעילות מרובה מידי, כלומר העליתם פוסט אחד או שניים עד כה, יהיה מומלץ שתבצעו קניית 50 עוקבים באינסטגרם שזו החבילה הקטנה ביותר של עוקבים ורק לאחר שתעלו עוד ועוד פוסטים ותמונות, רק אז כדאי לכם להשקיע שוב ולבצע קניית 50 עוקבים באינסטגרם. למעשה בתחילת הדרך אין משמעות מרובה לאיכות אלא יותר לכמות ולהעלאת תכנים שעשויים לעניין.

איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות?

בכדי להעלות עוקבים באינסטגרם לא רק באופן מלכותי על ידי קניית 50 עוקבים באינסטגרם או יותר, אלא גם באופן אורגני וטבעי, יש לפעול בשיקול דעת ולא להתעסק בשאלה איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות אלא באיך להעלות עוקבים באינסטגרם שהגיעו באופן אורגני. התשובה לשאלה הזו הינה: על ידי קניית עוקבים באופן כזה שלא תהיה פעילות מוגזמת של עליית עוקבים ללא כל פעילות של העלאת תכנים לצידה וללא פעילות של הצטרפות אורגנית של עוקבים. חשוב לשמור על איזון בין שלושת המרכיבים הללו. ככל שיגדל מספר העוקבים שלכם כך יהיה לכם קל יותר להעלות אותו ולא תזדקקו לבצע שום קניית 50 עוקבים באינסטגרם וגם לא יותר, אלא תוכלו להסתמך בעיקר על התכנים שתעלו שיביאו לכם עוקבים ועל השיווק שלכם את החשבון.

אם כן, קניית עוקבים היא בהחלט צעד חשוב בכדי לצבור קהל עוקבים יציב ולטווח ארוך, אך ישנה חשיבות לדרך שבה אתם קונים את קהל העוקבים שלהם. ככל שתטיבו להשתמש באסטרטגיית קניית עוקבים נכונה יותר, כך התוצאות תהיינה מוצלחות יותר ויעזרו לכם להגיע אל היעדים אליהם אתם שואפים מבחינת עוקבים באינסטגרם. חשוב לשלב בין כמות עוקבים לאיכות עוקבים וכמובן להעלות תכנים וליצור תגיות אשר ימשכו אליכם את קהל היעד הרצוי. שילוב של כל אלו יבטיחו לכם שאט אט גם לכם יהיו הרבה עוקבים ותוכלו להפוך את חשבון האינסטגרם שלכם לחשבון עם תנועה מרובה ופופולרי. חשוב לקנות עוקבים אך ורק באתרים מאובטחים ומחברות רציניות ומוכרות כמו חברת דיגיטל בוסט ולא להתפתות להבטחות שווא ומחירים מוזרים שאינם תואמים לחבילות, בסופו של דבר, הקהל שלכם עשוי מאנשים אמתיים ולא וירטואליים ואלו יכולים להבחין בקלות כאשר עובדים עליהם ברשתות החברתיות ומוכרים להם חתול בשק.

דילוג לתוכן