18/01/2022

תהליך של העלאת עוקבים באינסטגרם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אין תחום בו מתעניינים רבים יותר בשנים האחרונות מאשר העלאת עוקבים באינסטגרם ובכלל הרשתות החברתיות. מצד אחד אנחנו בהחלט יכולים להבין את הרצון הזה והרי אנחנו חיים בעידן בו עיקר התקשורת של כל בית עסק עוברת דרך הפלטפורמה המרתקת הזו. הרי אם נחשוב על זה אפילו קצת נראה כולנו כי במידה רבה אנחנו לא יכולים להתעלם ממה שהתרחש בעולם. היום, בזכות אותו מכשיר קטן שיושב לנו בכיס, אנחנו נמצאים בתוך מרחב בו אנחנו נמצאים בקשר ממש כל הזמן. העלאת עוקבים באינסטגרם היא הדרך שלנו לאפשר לעוד ועוד לקוחות להיות איתנו בקשר, ליצור איתנו אינטרקציה גם אם הם עומדים בתור למכולת או כשהם מחכים כמה דקות עד שיסתיים החוג והם ייקחו את הילד חזרה הביתה. העלאת עוקבים באינסטגרם תאפשר לכם להגיע לעוד אנשים, עוד קהל ולעוד לקוחות שיגדילו את העסק שלכם באופן כמעט אוטומטי אפשר לאמר.

העלאת עוקבים באינסטגרם היא על ידי התאמה אישית

כל המגמה בשנים האחרונות היא של צריכת תוכן באופן אינדיווידואלי. זה התחיל במחשבים שאיפשרו לכל אחד לצרוך תוכן בכל מקום שירצה בלי לשאול אף אחד אחר אם זה בסדר או מותר. לאחר מכן, נכנסו הרשתות החברתיות. המקום בו כולם יכולים לשתף אחד עם השני מידע ללא כל מתווך נוסף. העלאת עוקבים באינסטגרם היא משאלת ליבם של רבים משום שמטבע הדברים יכול מאוד להיות שהתוכן אותו אתם מספקים יכול להתאים לקבוצה די גדולה של אנשים שלכל אחד מהם אפשר להגיע כמעט בנפרד. אנחנו חיים בעידן בו לא צריך יותר להסתמך על ערוצי התקשורת שייקחו מי מאיתנו תחת חסותם. קניית עוקבים באינסטגרם יכולה למעשה להביא כל אחד ולהגיע לקהל רחב של אוזניים ועיניים חדשות .העלאת עוקבים באינסטגרם היא עבודה למקצוענים משום שאנחנו צריכים כל הזמן למצוא את אותם אנשים שבאמת יכולים ליהנות ממה שיש לנו להציע. העלאת עוקבים באינסטגרם לא יכולה להיעשות בורה גנרית משום שאנחנו אף פעם לא באמת מייצרים תוכן שרלוונטי עבור כל אחד בכל מקום בעולם. הרי אם נחשוב על זה ככל הנראה התוכן שאנחנו מייצרים לא באמת מתאים לאנשים בדרום קוריאה או בנגלדש. לכן, העלאת עוקבים באינסטגרם חייבת להיעשות מתוך ניסיון לאבחן את הקבוצה אליה התוכן שלכם מדבר וליצור מכנה משותף אמיתי שיתן ערך בסופו של דבר.

תהליך של העלאת עוקבים באינסטגרם לא מסתיים שם

העלאת עוקבים באינסטגרם זו רק ההתחלה. אם יש משהו שחשוב לנו, אלו שעובדים במקצוע הזה לומר זה את זה. כלומר, אנחנו בחברת 'דיגיטל בוסט' יכולים לעזור לכם להגיע לעוד גולשים ולעוד משתמשים ברשת החברתית, אבל על התוכן אתם צריכים להקפיד גם כן כדי להגיע בסופו של יום לתוצאה טובה. העלאת עוקבים באינסטגרם זה תהליך בו אנחנו אולי מציגים את החומרים לקבוצה גדולה של אנשים אבל הוא לא תהליך בו אנחנו מעודדים את מי שהפכו עוקבים שלכם להישאר.

תהליך של העלאת עוקבים באינסטגרם הוא תהליך ארוך בו אנחנו מצד אחד רוצים לאפיין את הקהל ומהצד השני אנחנו רוצים ליצור עבורו תוכן אמיתי. הרי אתם משקיעים כסף ביצירה של הקידום הזה למטרה מסוימת נכון? העלאת עוקבים באינסטגרם זו פעולה ארוכה שבסופה אנחנו רוצים ליצור באמת קהל שרוכש את המוצרים שלכם, שיכול לקחת מכם את הערך המוסף שאתם מחפשים כל כך. העלאת עוקבים באינסטגרם זו עבודה שיש לה מטרה בסופו של דבר, לכן חשוב כל כך שלא נשכח את זה לאורך הזמן. העלאת עוקבים באינסטגרם זה אמצעי בלבד, תזכרו את זה ממש כל הזמן.

אל תפסיקו להיות אותנטים

זה שאנחנו מדברים על העלאת עוקבים באינסטגרם זה לא אומר שזה הזמן שלכם להפסיק להיות אותנטיים או להפסיק להגיד מה שיושב לכם על הלב ממש. העלאת עוקבים באינסטגרם זו הדרך שלכם להגיע לעוד קהל אבל זה לא אומר שאתם כבר לא יצרנים בעלי עסק או תוכן שיש מה לאהוב. חשוב מאוד לא לוותר ולהיות נאמנים לעצמכם לאורך הדרך. פעמים רבות בעבר ראינו איך עסקים שונים מאבדים לקוחות וגולשים פשוט כי ניסו להיות מה שהם לא באמת. אם תהיו נאמנים לעצמכם ותזכרו שהתוכן שאתם מעלים הוא תוכן התואם את מי שאתם בלבד, אז תוכלו ליצור קהל שבאמת מעוניין במה שיש לכם לומר.

אל תפסיקו להיות אותנטיים ויצירתיים גם כשנראה שמשהו אחר עושה משהו ומצליח לו נורא. כלומר, המטרה היא ממש לא לוותר על מקורות השראה. הרי זה כל הכיף באינסטגרם שאנחנו מקבלים עוד רעיונות כל הזמן. אבל, חשוב גם לשמור על קו נקי, אחיד ונאמן לעצמכם כל הזמן, עד כמה שניתן.

זכרו כי מדובר על דרך ולא על פעולה חד פעמית

כל מי שהצליח בתהליך של העלאת עוקבים באינסטגרם יודע שלא מדובר על תהליך שמתרחש ברגע אחד. כולם יודעים כי מדובר על דרך שפשוט לוקחת זמן. אם לא תשקיעו ולא תקפידו על יצירה של נוכחות ברשת ככל הנראה הדברים שאתם מביאים לא באמת יצליחו ממש. חשוב להקפיד ולא לשכוח להיות חדורי מטרה. זה קשה אנחנו יודעים, אבל אם בחרתם במקצוע הזה כנראה אתם אוהבים אותו מספיק כדי להתגבר על כל מכשול ואתגר.

אנחנו, כאן בחברת 'דיגיטל בוסט' נשמח ללוות אתכם לאורך הדרך

אנחנו, חברת 'דיגיטל בוסט' כבר ליווינו לא מעט לקוחות להצלחה. אנחנו נשמח ללוות גם אתכם ולתת לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. אנחנו נשמח לתאם אתכם פגישה ולהבין איך אפשר לעזור לכם כבר עכשיו.