13/08/2022

איך אפשר לקנות עוקבים באינסטגרם שיעזרו לכם לבנות את הפרופיל שלכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

על מנת לשרוד את העולם האכזר הנקרא אינסטגרם, זה לא סוד שאתם צריכים פרופיל מושך ומלא בלייקים, צפיות ועוקבים. הרבה מנסים לבנות את הפרופיל של מלמטה בדרך טבעית. בזבוז של שעות על גבי שעות בפלאפון או במחשב, האנשים האלה מחפשים עוקבים ולייקים וצפיות ותמיד מנסים להעלות את מה שהם חושבים לפחות כתוכן איכותי.

עם כמה שהאנשים הללו עובדים קשה כדי להיות מפורסמים באינסטגרם, המאמצים שלהם מוכיחים את עצמם ככושלים כשעוד ועוד עוקבים מפסיקים לעקוב אחריכם כי הם נשכחים פשוט. ביחד עם בזבוז הזמן שבהחזרת עוקב למישהו שעוקב אחרייך.

אבל אל תדאגו, זה לא אומר שאין דרך להגיע למטרה שאתם רוצים. זה פשוט דורש קצת הבנה וחשיבה מחוץ לקופסא, והתשובה כל כך פשוטה שזה ידהים אתכם.

קניית עוקבים באינסטגרם וקניית לייקים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם אומר שאתם למעשה קונים את תשומת הלב הדרושה לכם. למעשה, סביר להניח שאותו החשבון שראיתם עם כמות ענקית של עוקבים ואתם מקנאים בקצב הצבירה המסחרר שלהם – קנה עוקבים בעצמו, מה שהוביל לחשיפה גדולה יותר ולקצב צמיחה טבעי שיעצור כנראה רק כשהתוכן המפורסם יתחיל להיות גרוע. זה משאיר את שלו שלא יודעים שקניית עוקבים או קניית לייקים באינסטגרם בכלל אפשרית בחיסרון. במקום, הם עושים את זה בדרך הישנה ומחכים יום יום לפריצה שלהם בעודם מסתכלים על פרופילים של אחרים ומקווים להיות כמוהם.

כמובן וכמו שכבר אמרנו בקצרה למעלה, קניית עוקבים זה כלי חזק מאוד שיכול בתמורה לייצר תנועה אורגנית לחשבון שלכם כמעט בלי מאמץ. אנשים יראו את כמות העוקבים שיש לכם ואת כמות הלייקים שיש לכם ומיד ירצו גם הם להיות חלק מהקהילה שעוקבת אחריכם. הם ירצו להיות מעורבים בתוכן שאתם מייצרים בין אם להגיב או לעשות לייק ואפילו לתייג את החברים שלהם, מה שיביא לכם עוד ועוד תנועה לדף. זה מפתיע לפעמים כמה רחוק יכולה קנייה אחת של לייקים לעשות לפעמים.

המון אנשים משתמשים בקניית לייקים וקניית עוקבים לא רק לחשבון הפרטי שלהם, אלא גם כדי לתת בוסט לחשבון של העסק שלהם וככה למעשה לעזור בפועל לעסק לקבל עוד חשיפה וככה גם עוד לקוחות. קניית עוקבים ולייקים זה כלי שיווקי לכל דבר אבל צריך לעשות זאת בחוכמה. אתם לא רוצים שיהיה לכם חשבון פרטי או עסקי בעל 5000 עוקבים אבל בלי לייק אחד. תדאגו תמיד שאתם שומרים על איזון הגיוני בין לייקים ועוקבים כדי שאנשים הנחשפים לפרופיל שלכם לא יחשדו שקניתם עוקבים ויוכלו "לשפוט" אתכם אך ורק על פי התוכן שאתם מעלים, אם כבר מדברים על תוכן, חשוב שתמשיכו להעלות תמיד את התוכן הכי איכותי שאתם יכולים, אמנם קניית עוקבים תיתן לכם עוד אמון מצד הקהל המתבונן, אבל התוכן שלכם יהיה זה שבסופו של דבר ישאיר אותם אצלכם.