12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

4 סיבות לקנות עוקבים באינסטגרם

מספרים הם עניין מוערך מאוד ברשתות החברתיות ובמיוחד באינסטגרם. התחרות ברשתות החברתיות היא קשה ביותר, ומספר העוקבים שיש לכם בחשבון הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש בעולם האינסטגרם. או לפחות, זה מה שרוב האנשים חושבים. לאחרונה, טרנד מאוד פופולרי משתלט – קניית עוקבים באינסטגרם.

קניית עוקבים מאפשרת למשתמשים להעצים את המוניטין של פרופיל האינסטגרם שלהם בעלות מאוד מאוד נמוכה. למרות שישנם עדיין אנשים שרואים את זה בעין לא יפה, הרבה מחליטים כן לקנות עוקבים לפרופיל ולקדם את החשבון שלהם בצורה הכי טובה שאפשר כיום.

אז למה אנשים עושים את זה? להלן כמה סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם.

סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם ממשיכים בקריאת המאמר זה לשאול את עצמכם את השאלה הבאה:

למה אתם רוצים לקנות עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם?

הסיבה העיקרית ואולי היחידה שבגינה אנשים ירצו לקנות עוקבים באינסטגרם היא לצורך קידום והעצמת מותג כלשהו. עוד כמה אלפי עוקבים יכולים לעשות הבדל עצום בכל הקשור לנוכחות המותג או העסק שלכם באינסטגרם.

יצרנו רשימה של סיבות לקניית עוקבים לפרופיל האינסטגרם שלכם.

  1. הגדלת הנוכחות שלכם ברשת – ברגע שאנשים יראו שישי לכם קהל עוקבים בגדול באינסטגרם, זה מיד יראה שאתם נמצאים תמיד בשיפור ובצמיחה. מטרה מרכזית למעשה בכל אסטרטגיה שיווקית כמעט. למעשה, זה מאפשר לכם להראות שאתם פעילים עם מספר גדול של אנשים שמתעניינים במה שאתם עושים. העוקבים שתקנו יגרמו לכך שעוקבים אמתיים יעקבו אחריכם ויביעו עניין במה שאתם עושים ובתוכן שאתם מעלים.
  2. הגדלת רמת הפעילות – כמה עוקבים יש לכם עכשיו? עכשיו קחו את המספר שעניתם ואת כמות המעורבות מצד העוקבים שלכם עכשיו, ותכפילו אותו, יכול להיות יותר טוב נכון? זו עובדה, כמה שיש לכם יותר עוקבים, ככה תהיה לכם יותר פעילות בחשבון. העוקבים שתיקנו יגרמו לכך שעוד עוקבים יצטרפו וכך הלאה.
  3. תשפרו את המוניטין שלכם – אפילו אם הקנייה עצמה לא נותנת לכם עוקבים אמיתית ופעילות אמיתית בחשבון שלכם, המספר עצמו הוא מה שחשוב היות והוא יגרום לכם להראות פופולריים. אם תראו פופולריים – יהיה לכם מוניטין טוב מה שימשוך עוקבים חדשים לפרופיל שלכם.
  4. תחשפו את הפרופיל שלכם ליותר אנשים – הרבה חברות מוכרות עוקבים אבל אתם צריכים לדאוג שהעוקבים שאתם קונים, נראים הכי אמתיים שרק אפשר, עוקבים שנראים לא אמתיים יגרמו לאנשים להתרחק מהפרופיל שלכם במקום לעקוב אחריו. מה שאתם צריכים זה עוקבים שנראים הכי אמתיים שאפשר כמו שאנחנו מוכרים בדיגיטל בוסט, עוקבים אלו יעזרו לכם לחשוף את הפרופיל שלכם לעוד אנשים ויגרמו לכך שאנשים שמסתכלים על הפרופיל שלכם לא יחשדו לרגע שקניתם את העוקבים שלכם. למעשה, הם מיד יעקבו אחריכם כי הם רואים שאתם פופולריים מאוד.

 

דילוג לתוכן