איך אתם יכולים לפרסם את העסק שלכם באינסטגרם? איך אתם יכולים לצבור כמות גדולה של עוקבים? סוד ההצלחה טמון בכמות הזמן שאתם משקיעים ונשארים פעילים. אתם צריכים ליצור אינטראקציה עם המשתמשים באמצעות לייקים ותגובות. ליצור תוכן חדש בצורה עקבית, לעקוב אחרי לקוחות פוטנציאליים ועוד.

אם תעשו את הפעילויות הללו כל הזמן, אתם תהיו בדרך הנכונה להצלחה באינסטגרם. הבעיה המרכזית היא זמן – אתם לא יכולים לעשות את כל הדברים הנ"ל כל יום, כל היום.

ניהול חשבון האינסטגרם של העסק שלכם במקרה הזה, צריך להיות הדבר היחיד ברשימת הדברים שאתם צריכים לעשות. זה אחד הדברים הכי קשים לעשות היות והם שואבים את הזמן שאתם כל כך צריכים לקידום העסק שלכם בפועל – יצירת תוכן, פגישות, לקוחות ודברים חשובים אחרים הכרוכים בניהול עסק.

אז, איך אתם יכולים לקדם את חשבון האינסטגרם שלכם ולפנות זמן לעוד משימות חשובות?

איך אתם יכולים לבנות דף פרופיל מוצלח לעסק שלכם? התשובה לכך תמונה בכלי הטוב ביותר שיצא לשוק בשנים האחרונות – רובוט האינסטגרם של דיגיטל בוסט.

כשזה מגיע לאוטומציה של פעילות באינסטגרם, הרובוט משחק תפקיד חשוב ביותר. אם יש לכם חשבון עסקי באינסטגרם, מעקב אחרי הלקוחות שלכם ושמירה על קשר אתם זה אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות. רובוט לאינסטגרם עוזר לכם לצבור קהל ואמון בקרב הקהל הזה.

אז אם אתם שוקלים את היתרונות מול החסרונות של שימוש ברובוט אינסטגרם? אל תדאגו. תכף נעשה לכם סדר בראש.

מה זה בכלל רובוט לאינסטגרם?

למעשה מדובר בתוכנה המאפשרת לכם לעשות אוטומציה של הפעולות שאתם עושים באינסטגרם.

כשאתם רוצים לקדם את החשבון שלכם, אתם צריכים ליצור אינטראקציות עם הקהל הפוטנציאלי שלכם – אתם צריכים לעשות להם לייקים, להשאיר תגובות ולעקוב אחריהם. למרות שזה יכול להיות כיף בהתחלה, אתם לא יכולים לעשות את זה כל הזמן.

עכשיו, בזכות הרובוט לאינסטגרם, אתם יכולים להתרכז בדברים חשובים אחרים בעסק שלכם, הרובוט יעשה את הפעולות עבורכם – אתם רק תצטרכו לעלות תוכן מעולה.

אתם יכולים באופן אוטומטי לעשות לייקים, להשאיר תגובות להאשטגים מסוימים, לעקוב אחרי אנשים המתעניינים בנישה שלכם ולעקוב בחזרה אחרי כאלה שעקבו אחריכם.

בקצרה – הם יכולים לעזור לכם בקידום העסק.

למה זה טוב?

אוטומציה של משימות זה תמיד מעשה חכם כשיש עוד הרבה דברים להתמקד בהם. בימים אלו, יש אוטומציה של מיילים, תשלומים ואפילו קניות הביתה. אנשים לא רוצים לחזור על אותם המשימות שוב ושוב. הגיוני שהפעולות  השיווקיות יעברו אוטומציה גם כן.

בעזרת רובוט האינסטגרם של דיגיטל בוסט אתם יכולים לעקוב אחרי אנשים בנישה שלכם. ככה גם הם יכולים להגיע ולחשוף את העסק שלכם ללקוחות פוטנציאליים חדשים. מזמן עברו הימים שהייתם צריכים לעבור על הפרופילים השונים כדי למצוא את הלקוח המושלם.

במיוחד כשכלי האוטומציה הזה יכול ליצור קשר עם הלקוחות במקומכם ולייעל את כל הפעילות של העסק שלכם.

 

 

 

רובוט לאינסטגרם יכול לסייע לכם המון בכל הקשור לקידום החשבון באמצעות אוטומציה של הפעילות הקבועה שלכם במיוחד. אם יש לכם פרופיל עסקי שבו אתם יוצרים קשרים עם הלקוחות שלכם, מעקב אחר העמודים שלכם הכרחי מאוד. רובוט האינסטגרם יעזור לכם לבנות את החשבון ולמשוך את תשומת לבם של יותר עוקבים חדשים.

להלן חמישה דברים מרכזיים שהרובוט לאינסטגרם יכול לעשות עבורכם:

 1. מעקב אחר פרופילים של העוקבים הופך לפשוט מאוד!

אתם לא צריכים לשבת 24/7 ליד האינסטגרם – להגיב ולעשות לייק בפוסטים של העוקבים שלכם. רובוט  האינסטגרם יעשה זאת עבורכם, הרובוט יעשה את כל הלייקים והתגובות שתגידו לו ותגדירו לו מראש. מיותר לציין את כמות הזמן העצומה שרק היתרון הזה חוסך לכם, במיוחד אם אתם מתפעלים עסק.

הרובוט הוא למעשה תוכנת מחשב שאותה מגדירים מראש והיא מבצעת את הפעולות שהגדרתם עבורכם. במקרה הזה, הרובוט יעזור לכם להראות נוכחות בכל מקום ולקדם את מערכת היחסים שלכם עם הלקוחות.

 1. הרובוט יעזור לכם לחסוך המון זמן

עולם האינסטגרם הוא ענקי. זה בלתי אפשרי לשים עין על הכל הפוסטים, התגובות והלייקים שאתם אמורים לשים לב אליהם. אם אתם מחליטים לעשות את זה בעצמכם, אתם תבזבזו המון זמן במבט על הפיד באינסטגרם. בדיוק במקום הזה הרובוט נכנס לפעולה והוא יכול לחסוך לכם המון זמן ואנרגיות. אתם יכולים לפנות אלינו ואנחנו בשמחה נעזור לכם להבין איך להתנהל בצורה הטובה ביותר.

 1. רובוט לאינסטגרם יעזור לכם למשוך עוד עוקבים

רובוט האינסטגרם שלנו בנוי כעוזר בקידום האינסטגרם שלכם. הוא יעזור לכם לפנות לאנשים המתעניינים בנישה שלכם. מעבר לכך, ברגע שמישהו עוקב אחריכם, הוא יקבל מיד עוקב בחזרה. הרובוט מגביר למעשה את האמון בכם. בעזרת התוכנה אתם יכולים להגיע ללקוחות חדשים מבלי התעסקות בכלל.

כפי שכבר הבנתם, לא מדובר רק על למצוא את העוקבים החדשים, גם להגיב ולעשות להם לייקים שזה כמובן חלק בלתי נפרד מההתנהלות באינסטגרם.

 1. תגדילו את האינטראקציה עם הלקוחות שלכם

בעולם האינסטגרם, מעקב אחרי אנשים זה לא מספיק, עד שאתם לא עוקב אחרי הפוסטים שלהם ומגיב עליהם – הנוכחות שלכם תהיה חסרת משמעות. בשלב הזה הרובוט יכול לעוזר לכם להישאר מעורבים ולייצר אינטראקציות עם העוקבים שלכם. אינטראקציה טובה ועקבית זה המפתח לבניית אמון בקרב הקהל שלכם ועם הרובוט זה יכול לקרות ביעילות ובמהירות.

 1. הוא יכול לעבוד כל היום וכל הלילה

אחד מהדברים הכי טובים שהרובוט יכול לעשות, זה לעבוד גם בזמן שאתם ישנים. זה לא מעניין אותו איפה אתם גרים בעולם או מה השעה. כשאתם קובעים לרובוט שהוא צריך לעבוד גם בלילה, זה מה שהוא יעשה. כמו בחשבון שמן הסתם אתם יכולים לשלוח אותו 'לישון' בלילה וזה מה שמומלץ, אבל במידת הצורך – זה אפשרי.

מסקנות

אם הלקוחות שלכם נמצאים לא באותו אזור הזמן כמוכם, רובוט יהיה מושלם עבורכם, אתם יכולים לתכנת אותו שיעבוד בזמנים של הלקוחות שלכם ואתם לא תצטרכו לדאוג מזה. ככה הרובוט יכול לעזור לכם לייצר את האינטראקציות הטובות ביותר.

בנוסף, כולנו יודעים שזמן שווה כסף, אתם לא יכולים לעשות את הדברים באופן ידני כל זמן במיוחד אם אתם מתחזקים עסק משלכם. אי אפשר לשבת כל היום מול האינסטגרם. לכן, הרובוט שלנו יכול להיות כלי מעולה שיסייע לכם בקידום העסק.

 

 

 

 

הרבה בעלי עסקים מתחילים להבין את חשיבות השימוש באינסטגרם על מנת לקדם את העסק שלהם ולהתחרות בתנאים שווים מול עסקים אחרים באותו התחום. הם מתחלים לראות שהפלטפורמה טומנת בתוכה פוטנציאל עצום לחשיפה. היו זמנים שבהם עסקים חשבו שאין טעם להשקיע באינסטגרם היות והפלטפורמה הייתה מלאה בבני נוער וכביכול ילדותית במהות שלה. עכשיו בדיוק מהסיבות הללו וכמובן גם אחרות, הרבה עסקים מתייחסים לפרופיל האינסטגרם כנכס מספר 1 שלהם וקל מאוד להבין למה זה המצב ולמה עסקים קונים עוקבים באינסטגרם, לייקים באינסטגרם או משתמשים בשירותי רובוט לאינסטגרם על מנת לחשוף את העסק ולהביא לקוחות חדשים.

אינסטגרם צמחה מאוד בפופולריות שלה בחמשת השנים האחרונות. למרות שהאפליקציה עדיין מפגרת מאחורי פייסבוק מבחינת מספרים יבשים, קצב הצמיחה הרבה יותר טוב, וזו רק אחת הסיבות שתרמו לרכישתה של אינסטגרם על ידי פייסבוק. בנוסף, פייסבוק כמעט ולא עשו שינויים באינסטגרם לאחר הרכישה, הם רוצים שהאפליקציה תהיה ייחודית ותבלוט בזכות עצמה.

כאמור, הסיבות לשימוש באינסטגרם רבות, עסקים רוצים להשתמש באינסטגרם מכיוון שפלטפורמה בולטת מאוד בקרב צעירים וחברות יודעות איך לגרום לצעירים לקנות את המוצרים שלהן.

הכל מתחיל מפרופיל אינסטגרם מצוין!

אז איך עסקים מקדמים מוצרים ושירותים באינסטגרם? הכל מתחיל מחשבון מצוין. אפשר להפוך חשבון למעולה בעזרת קניית לייקים לתמונות ועוקבים לפרופיל. זה חשוב מאוד. עסק צריך שיהיה לו קהל עוקבים יציב ונאמן. לאחר קניית עוקבים למשל, כמות העוקבים תמשיך לגדול באופן טבעי רק בגלל החשיפה הטבעית שנוצרת לאחר הוספת עוקבים חדשים לפרופיל. אנשים רואים שפרופיל פופולרי והם מיד עוקבים אחריו גם מה שעוזר לצמיחה של הקהל בסופו של דבר. קניית עוקבים יכולה להאיץ את תהליך צבירת הפופולריות ולקצר אותו מחודשים לשבועות.

אם אתם רואים חשבון שיש לו 200 עוקבים ובנוסף תיחשפו לחשבון שלו יש 5000 עוקבים, אחרי איזה מהם תעקבו? כנראה שאחרי זה עם כמות העוקבים הגדולה יותר, אנחנו תמיד חוששים לפספס משהו שאנשים אחרים כבר אישרו כי הוא מעניין ופופולרי.

השלב הבא – תוכן מעולה לעמוד האינסטגרם שלכם

אמנם צריך לעשות את זה תמיד, אבל העלאת תוכן מעולה מקבלת ממד חדש של חשיבות אחרי הוספת העוקבים. נסביר, כשהחשבון גדל – אתם חייבים להתרכז בלייצר תוכן מעניין ובעל ערך עבור הקהל שלכם – כל יום!  עסקים שחושבים שהם יכולים להעלות תמונה או שתיים בשבוע וזה מה שיגרום לחשבון שלהם לצמוח – טועים בגדול!

פוסטים חייבים לעלות מדי יום. למעשה, צריך לדאוג להעלות יותר מפוסט אחד ביום. הם צריכים להיות כיפיים, מעניינים, מעודדים מעורבות ורלוונטיים מאוד. לדוגמא, מסעדה צריכה תרצה להעלות פוסטים המכילים תמונות של המקום. הם יכולים גם להעלות תמונות של מנות, משקאות וכדומה. זו דרך מעולה לגרום לאנשים להגיע למקום ולנסות את המנות החדשות.

כל תמונה שעולה צריכה להיות במחשבת תחילה. תמיד צריך להבין כמה דברים: האם זו תמונה טובה מספיק? מה היא אומרת? זה מושך? זה מעניין? – כל זה לפני שתמונה אחת עולה על מנת לדאוג שהתוכן יהיה כמה שיותר איכותי.

 

כל משתמש אינסטגרם רוצה להיות פופולרי ושיעקבו אחריו כמויות עצומות של עוקבים, אבל מה הייתם מוכנים לעשות כדי לגרום לזה לקרות? קניית עוקבים באינסטגרם הפכה לעניין מאוד פופולרי בזמן האחרון. כמובן, יש כאלה שואלי רואים את זה בעין לא יפה במיוחד, לכן זה נשאר כנושא מאוד שקט שכנראה כולם עושים אותו אבל אף אחד לא מדבר עליו.

אפילו המותגים הפופולריים ביותר משתמשים בזה. למעשה, קניית עוקבים באינסטגרם זה דבר נפוץ, כל כך נפוץ שזה למעשה נהיה כלי שכל אחד צריך להשתמש בו כדי לאזן את התחרות ולשים את עצמו באותו הקו אל מול המתחרים.

קניית עוקבים באינסטגרם – האם זה פשוט בכלל?

כן, קניית עוקבים באינסטגרם זה תהליך מאוד פשוט וזול. מאז שהשירות הזה הוצג לשוק לפני כמה שנים, הוא רק הולך ונהיה זול יותר, אצלנו בדיגיטל בוסט, המחירים הם המשתלמים ביותר בשוק, ביחד עם שירותים נוספים שאנחנו מציעים.

האם קניית עוקבים באינסטגרם שווה את זה?

עבור השקעה קטנה, אתם יכולים להשיג עוקבים שהייתם מבלים שנים בניסיון להשיג אותם אם הייתם עושים את זה בצורה אורגנית. למרות הכמות הגדולה של האתרים המוכרת עוקבים, אתם צריכים לשים לב שאתם קונים ממקור אמין ושהעוקבים שאתם מקבלים הם באיכות הגבוהה ביותר.

יחד עם זאת, אל תמהרו לעשות את זה. אם החשבון שלכם כבר מתקדם בקצב טוב, אל תלכו ותקנו 10 אלף עוקבים פתאום, זה סתם יעלה חשד בקרב העוקבים הנוכחיים שלכם.

אנחנו ממליצים להתחיל ברכישות קטנות ולא מיד לקנות כמות ענקית של עוקבים, ככה גם תוכלו לראות את התועלות המגיעות מקניית עוקבים באינסטגרם וגם לעזור לחשבון שלכם לגדול בצורה טבעית.

איך בפועל קניית עוקבים באינסטגרם יכולה לעזור לכם?

תחשבו על זה בצורה כזו, אם אתם נכנסים לפרופיל של מישהו ורואים שיש לו 20 עוקבים, אתם לא תעקבו אחריו אלא אם מדובר בחבר קרוב או בבן משפחה. האמת היא, שהדבר הכי חשוב ברשתות החברתיות בכלל ובאינסטגרם בפרט זה מספר העוקבים שיש לפרופיל, אתם לא יכולים להתחרות בכלל באנשים שיש להם כמות עצומה של עוקבים – לא משנה כמה התוכן שלכם טוב.

לעומת זאת, אם תיכנסו למישהו לפרופיל ותראו שיש לו 10,000 עוקבים, סביר שמיד תעקבו אחריו מבלי להסתכל בכלל בתוכן שהוא מפרסם. החשש מלא להיות חלק מהדברים הפופולריים הקורים באינסטגרם הוא כזה הנמצא אצל רוב המשתמשים.

ברגע שאתם קונים עוקבים לאינסטגרם, אתם למעשה מאפשרים לתוכן שלכם להיחשף ולדבר עבורכם בפני יותר אנשים שהיו מתעלמים ממה שאתם עושים לולא הייתם מוסיפים עוקבים.

קניית עוקבים כמו שאתם כבר מבינים זה הליך פרסומי ושיווקי לכל דבר – הכל על מנת לעזור לכם לקדם את הפרופיל האישי או העסקי שלכם.

 

כל בלוגר או בעל דף מותג באינסטגרם חולם על העלאת המודעות והפופולריות שלו בפלטפורמת שיתוף התמונות הענקית. משיכת עוקבים חדשים ועליית הפופולריות תעזור לכם לקדם את עצמכם ואת המותג שלכם, מה שבסופו של דבר יעזור לכם להגדיל מכירות ורווחים לעסק שלכם.

כרגיל, הרבה יותר קל להגיד מאשר לעשות. עם כל כך הרבה בלוגרים ומשתמשי אינסטגרם פעילים, הגשמת מטרות כאלו דורשת חודשים ושנים לפני שמגיעים להצלחה. הרבה משתמשים בפלטפורמות החברתיות למיניהן מחליטים לקנות עוקבים באינסטגרם , בגלל שהדרך האורגנית הטבעית יכולה להימשך שנים בעקבות התחרות הכל כך גדולה שיש.

בעולם של היום, זה כמעט לא משנה כמה טוב התוכן שלך, זה משנה כמה אנשים אוהבים את התוכן הזה שאתם מפרסמים. קשה מאוד להתחיל, אבל ברגע שצוברים פופולריות, הדרך נהיית הרבה יותר קלה.

אנשים קונים עוקבים באינסטגרם על מנת להראות יותר פופולריים ולמשוך קהל רחב יותר. כשאנשים רואים פרופיל אינסטגרם ושמים לב למספרים שיש בו, הם מיד מאמינים שאתם יותר פופולריים משאתם באמת. המספרים הם מה שמשנים וזה הוא הטבע האנושי ברשתות החברתיות – אנחנו רוצים לעשות מה שאחרים עושים ואנחנו לא שואלים יותר מדי שאלות.

זה כל כך פשוט – אנשים ילכו אחרי כולם!

אם יש לכם המון עוקבים, אנשים חדשים לא יהססו גם כן לעקוב על סמך כמות העוקבים שיש לכם בלבד. לאחר הקנייה הראשונית של העוקבים, אתם תראו שנוספים לכם עוקבים חדשים מבלי שתצטרכו לשלם עליהם והעוקבים האמתיים הללו יעשו לכם לייקים ויגיבו על הפוסטים שלכם מהר מאוד.

אבל, אתם צריכים להתחיל איפשהו. כשאתם קונים עוקבים, אתם למעשה מניחים את התשתית שלכם להצלחה שתתבטא בעוד ועוד עוקבים שיצטרפו. זה מקובל מאוד בכל קהילת האינסטגרם כשאפילו המון מפורסמים עשו ועדיין עושים את זה כדי לעזור לעצמם להתקדם.

איך קניית עוקבים באינסטגרם יכולה לעזור למותג או לבלוג שלכם?

קניית עוקבים נעשית במטרה אחת בלבד – לקדם אתכם או את העסק שלכם ברשת החברתית.  אפילו פוליטיקאים ומפורסמים אחרים השתמשו ומשתמשים עדיין בשיטות האלו על מנת לקדם את עצמם ולהפוך את עצמם לפופולריים יותר.

הרבה אנשים משתמשים בזה פשוט בגלל שזה נותן התחלה מעולה ועוזר מאוד לעסק בזמנים הכי קשים. השיטה הזאת הביאה להמון עסקים שיתופי פעולה שהכניסו כסף ועזרו לעסק להתקדם.

כנסו למאמר שלנו כדי לקרוא על עוד סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם.

האם אתם יכולים לעשות את זה? התשובה היא כן. אבל, אם תעשו את הצעדים הלא נכונים ותבחרו בספק הלא נכון, אתם עלולים להיפגע. העוקבים שאנחנו מוכרים בדיגיטל בוסט הם הכי איכותיים שתקבלו, הם לא ישאירו שום ספק לגבי המקור שלהם כשמישהו יסתכל לכם בחשבון וכל שתצטרכו לעשות זה להעלות תוכן מעולה שימשוך את העוקבים האמתיים לאחר ההוספה.

 

מספרים הם עניין מוערך מאוד ברשתות החברתיות ובמיוחד באינסטגרם. התחרות ברשתות החברתיות היא קשה ביותר, ומספר העוקבים שיש לכם בחשבון הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש בעולם האינסטגרם. או לפחות, זה מה שרוב האנשים חושבים. לאחרונה, טרנד מאוד פופולרי משתלט – קניית עוקבים באינסטגרם.

קניית עוקבים מאפשרת למשתמשים להעצים את המוניטין של פרופיל האינסטגרם שלהם בעלות מאוד מאוד נמוכה. למרות שישנם עדיין אנשים שרואים את זה בעין לא יפה, הרבה מחליטים כן לקנות עוקבים לפרופיל ולקדם את החשבון שלהם בצורה הכי טובה שאפשר כיום.

אז למה אנשים עושים את זה? להלן כמה סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם.

סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם ממשיכים בקריאת המאמר זה לשאול את עצמכם את השאלה הבאה:

למה אתם רוצים לקנות עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם?

הסיבה העיקרית ואולי היחידה שבגינה אנשים ירצו לקנות עוקבים באינסטגרם היא לצורך קידום והעצמת מותג כלשהו. עוד כמה אלפי עוקבים יכולים לעשות הבדל עצום בכל הקשור לנוכחות המותג או העסק שלכם באינסטגרם.

יצרנו רשימה של סיבות לקניית עוקבים לפרופיל האינסטגרם שלכם.

 1. הגדלת הנוכחות שלכם ברשת – ברגע שאנשים יראו שישי לכם קהל עוקבים בגדול באינסטגרם, זה מיד יראה שאתם נמצאים תמיד בשיפור ובצמיחה. מטרה מרכזית למעשה בכל אסטרטגיה שיווקית כמעט. למעשה, זה מאפשר לכם להראות שאתם פעילים עם מספר גדול של אנשים שמתעניינים במה שאתם עושים. העוקבים שתקנו יגרמו לכך שעוקבים אמתיים יעקבו אחריכם ויביעו עניין במה שאתם עושים ובתוכן שאתם מעלים.
 2. הגדלת רמת הפעילות – כמה עוקבים יש לכם עכשיו? עכשיו קחו את המספר שעניתם ואת כמות המעורבות מצד העוקבים שלכם עכשיו, ותכפילו אותו, יכול להיות יותר טוב נכון? זו עובדה, כמה שיש לכם יותר עוקבים, ככה תהיה לכם יותר פעילות בחשבון. העוקבים שתיקנו יגרמו לכך שעוד עוקבים יצטרפו וכך הלאה.
 3. תשפרו את המוניטין שלכם – אפילו אם הקנייה עצמה לא נותנת לכם עוקבים אמיתית ופעילות אמיתית בחשבון שלכם, המספר עצמו הוא מה שחשוב היות והוא יגרום לכם להראות פופולריים. אם תראו פופולריים – יהיה לכם מוניטין טוב מה שימשוך עוקבים חדשים לפרופיל שלכם.
 4. תחשפו את הפרופיל שלכם ליותר אנשים – הרבה חברות מוכרות עוקבים אבל אתם צריכים לדאוג שהעוקבים שאתם קונים, נראים הכי אמתיים שרק אפשר, עוקבים שנראים לא אמתיים יגרמו לאנשים להתרחק מהפרופיל שלכם במקום לעקוב אחריו. מה שאתם צריכים זה עוקבים שנראים הכי אמתיים שאפשר כמו שאנחנו מוכרים בדיגיטל בוסט, עוקבים אלו יעזרו לכם לחשוף את הפרופיל שלכם לעוד אנשים ויגרמו לכך שאנשים שמסתכלים על הפרופיל שלכם לא יחשדו לרגע שקניתם את העוקבים שלכם. למעשה, הם מיד יעקבו אחריכם כי הם רואים שאתם פופולריים מאוד.

 

 

קניית צפיות ולייקים באינסטגרם זה חלק חשוב ומומלץ מאוד עבור כל חברה במסע שלה באינסטגרם. כבר הבנו במאמרים קודמים שבקניית עוקבים באינסטגרם, לייקים באינסטגרם וצפיות לסרטונים באינסטגרם אתם מעשה קונים אמינות, תנועה אורגנית וכרטיס לפסגת הפלטפורמה – מעולה גם לכם באופן אישי וגם לעסק שלכם אם אתם מקדמים אחד כזה. עם כל כך הרבה משתמשים שלא מכירים את ההזדמנות לרכוש  עוקבים באינסטגרם – זו בדיוק ההזדמנות שלכם לרכוש את העוקבים ולהשיג יתרון משמעותי על שאר המתחרים, אותו הדבר בכל הנגע ללייקים וצפיות.

זה אפשרי בכלל להוסיף לייקים עתידיים וצפיות עתידיות באינסטגרם?

שואלים אותנו הרבה האם זה אפשרי בכלל להוסיף באופן אוטומטי לייקים וצפיות לכל תוכן חדש שעולם. והתשובה היא, כמובן שכן. המערכת שלנו יודעת לעשות את זה. עכשיו, אתם יכולים להוסיף לייקים עתידיים לתמונות ולקנות צפיות לסרטונים שאתם מעלים ולדעת שהכמות הראשונית מובטחת לכם.

הוספת לייקים באופן אוטומטי מחקה בדיוק התנהגות אנושית, מה שמשאיר אתכם עם הרגשה מעולה בכל מה שקשור לרכישת הלייקים שלכם לצורך קידום פוסט מסוים ובסופו של דבר קידום הפרופיל כמובן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את כמות הלייקים שאתם רוצים להוסיף, לשלם ולראות את כמות הלייקים מתווספת לפוסט שלכם.

תחשבו שתקבלו בוודאות 100 לייקים על כל אחד מעשרת הפוסטים הבאים שלכם. מבחינה עסקית זה מהלך מעולה – מכיוון שאתם לא תצטרכו לדאוג ואפילו לא לרגע מתשומת הלב האורגנית שתקבלו בפוסטים שלכם, ברגע שהפוסט שלכם יהיה בעל כמות מכובדת של לייקים הוא מיד יקבל את תשומת הלב המגיעה לו.

אותו הדבר גם לגבי סרטונים, אנחנו נוטים להסתכל על הסרטונים בעלי כמות הצפיות הגדולה ביותר. גם אם התוכן לא ממש מעניין אותנו, ברגע שאנחנו רואים כמות צפיות מסוימת, אנחנו לא רוצים לפספס את מה שכל האנשים האחרים ראו ואנחנו מרגישים חובה מסוימת להסתכל גם אנחנו על הסרטון. תחשבו איזו הזדמנות מעולה יכולה לתת לכם קנייה עתידית של צפיות בסרטון – איזו חשיפה מעולה זה יכול ליצור למוצר או לשירות שאתם משווקים רק בזכות המספר המופיע ליד סרטון שהרגע עלה.

מה עם קניית עוקבים ולייקים באינסטגרם?

קניית צפיות ולייקים לתוכן עתידי זה מהלך מעולה והוא מביא חשיפה אורגנית בדומה לקניית עוקבים באינסטגרם. הרי כשאתם קונים כמות מסוימת של עוקבים, אתם למעשה מנפחים את הפרופיל שלכם על מנת שייחשף בצורה שווה בעיני אנשים שלא היו מסתכלים עליכם בכלל אלא אם הייתה לכם את אותה הכמות של העוקבים שיש לכם כרגע באינסטגרם, רק אל תשכחו להוסיף גם לייקים לתמונות ולסרטונים שאתם מעלים – אתם בוודאות הייתם חושדים אם הייתם נכנסים לפרופיל של מישהו עם 20000 עוקבים אבל רק לייקים בודדים על כל תמונה. אל תשכחו לאזן בין הלייקים והעוקבים שלכם על מנת לדאוג למראה כמה שיותר טבעי בפרופיל שלכם ולוודא שהעוקבים האמתיים יגיעו בהמוניהם.

 

עם כמות המשתמשים העצומה שיש כרגע באינסטגרם ומאות מיליונים הלייקים היומיים בפלטפורמה, אחוזי המעורבות של המשתמשים באינסטגרם גדולים פי כמה מפייסבוק או טוויטר. ועדיין, רק בזמן האחרון, עסקים הולכים ונהיים יותר ויותר פעילים באינסטגרם בין אם באופן טבעי או בעזרת תוכנה לאינסטגרם להעלאת עוקבים. אינסטגרם זה שוק ענקי שרק מחכה שתקפצו פניה. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים שם ואיתם אינספור הזדמנויות.

אתם כבר נמצאים באינסטגרם?

אם לא הקדשתם הרבה זמן כדי לגבש את הנוכחות שלכם באינסטגרם, אל תתאכזבו. כמובן, אתם יכולים לבלות שבועות ואפילו חודשים בהעלאת יום יומית של תוכן בתקווה למשוף תשומת לב, לקבל כמה לייקים וכמה תגובות לפוסטים שלכם. תחשבו על כל המאמץ הכרוך בזה צילום תמונות וסרטונים, עריכה של התוכן, הוספת פילטרים וטקסט ופרסום שלהם בתקווה לקבל משהו בתמורה על העבודה הקשה שלכם.

אם אתם כבר משתמשי אינסטגרם ותיקים, אתם יודעים כמה מתסכלת יכולה להיות ההרגשה של פרסום התמונה המושלמת מבלי לקבל שום אינטראקציה מאף אחד. ואז לשבת ולתהות אם כל הזמן שביליתם בהעלאת תמונות היה בכלל שווה את זה. אתם יכולים להמשיך להשקיע את כל העבודה הקשה הזו, אתם יכולים להמשיך לקוות שאחת התמונות שלכם תהפוך ויראלית או שאתם יכולים לקחת את הדרך הקלה ופשוט לקנות עוקבים באינסטגרם.

כמה שיש לכם יותר עוקבים שעושים לכם לייקים ומגיבים לכם על התמונות שאתם מעלים ף ככה הסיכויים גדולים יותר שהתוכן שלכם ייחשף בפני לקוחות פוטנציאליים, אמנם העוקבים שתיקנו לא יעשו לכם לייקים אבל הם כן יביאו עוקבים אמתיים שבאופן טבעי ירצו לעקוב אחרי מישהו עם קהל גדול. על ידי רכישת עוקבים באינסטגרם, אתם יכולים למקם את עצמכם גבוה מהר מאוד ולהתחיל לקבל חשיפה לתוכן שאתם מעלים. ברגע שתגיעו לבסיס עוקבים סולידי, תוכלו להתחיל לפרסם תוכן באופן עקבי ולקבל עוקבים בצורה אורגנית. עוקבים בתשלום מביאים עוקבים אורגניים.

עכשיו, אתם יכולים לחשוב: "בטח, אני יכול מהר להגדיל את כמות העוקבים שלי אבל זה יעלה לי מלא כסף", ממש לא, רק תראו את המחירים שלנו. אתם יכולים במהרה להגדיל את מספר העוקבים שיש לכם ובזול. כמה שיהיו לכם יותר עוקבים בחשבון האינסטגרם שלכם, ככה החשיפה שלכם תגדל. וזה אומר שיותר ויותר לקוחות פוטנציאליים יראו את הדברים שאתם מפרסמים – תמונות, מודעות, מוצרים ושירותים.

בנוסף, אל תשכחו לקנות לייקים באינסטגרם אחרי שאתם קונים עוקבים על מנת להקנות לחשבון שלכם את המראה הכי טבעי שאפשר. אם בחשבון שלכם יהיו 4000 עוקבים ו-10 לייקים בלבד על כל תמונה, הדבר ייראה לא אמין וסביר להניח שפחות אנשים יעקבו אחריכם, אבל, אם תוסיפו לייקים בזול, תוכלו לתת לחשבון שלכם מראה טבעי ולעזור משמעותית לצמיחה האורגנית של הדף שלכם.

 

 

 

כולנו מכירים את הפתגם שאומר שתמונה אחת שווה אלף מילים. זה בגלל שרובנו מעבדים מידע ויז'ואלי הרבה יותר מהר וביעילות מאשר מילים בלבד. והכוונה פה היא לא רק לנופים מדהימים ותמונות של האהובים שלנו. מפרסמים מזמן כבר זיהו את החשיבות שבתמונה טובה. ומאז מעולם בעולם בפרסום: תמונות שולטות.

אם ישנה פלטפורמה חברתית אחת ששולטת כשזה מגיע לתמונות – האינסטגרם כמובן. מאות מיליונים תמונות מועלות לשם מדי יום ממאות מיליוני משתמשים שמסתכלים על התמונות אחד של השני כל דקה שעוברת. מבין כל התמונות הללו וכל האנשים המסתכלים על התמונות הללו, ישנן אינסוף אפשרויות שיווק. האם יכול להיות שכל ההזדמנויות הללו חומקות לכם מבין האצבעות?

זה ידוע שכמה שיש יותר לייקים, עוקבים ותגובות, ככה יותר לקוחות פוטנציאליים ייראו את מה שאתם מפרסמים. וכשלקוחות פוטנציאליים רואים את התמונות והתוכן שאתם מעלים, הם רואים את העסק שלכם. הם רואים מה אתם יכולים לספק להם, איך אתם יכולים לענות להם על הצרכים, איך אתם יכולים להקל להם על החיים. אבל אם כל מה שיש לכם זה 20 עוקבים שאף פעם לא מתחברים לאינסטגרם, איך השיווק הזה בכלל יכול לעזור לכם?

איך יכול לעזור השיווק באינסטגרם?

מצד שני, אם הייתם יכולים כמה אלפי עוקבים, אז הייתם מבינים איך השיווק באינסטגרם יכול לתרום לעסק שלכם. הסטטיסטיקה מראה שעסקים שלהם יש יותר מ-100 אלף עוקבים גדלו ב-160% בשנתיים. דמיינו אילו מכירות אתם יכולים לייצר בעסק שלכם עם עשירית מכמות העוקבים הזאת. זיכרו, האינסטגרם מלא באנשים שרק מחכים לראות את המוצרים והשירותים שלכם.

אז, איך אתם יכולים לנפח את מספר העוקבים בפרופיל העסקי שלכם?

יש לכם שתי אפשרויות, אתם יכולים לשכור את שירותיו של מישהו שידאג לאינסטגרם של העסק שלכם בלי הפסקה. מישהו שיבלה שעות בצילום תמונות, פילטרים וטקסט ולהעלות אותם כל הזמן עם התוכן הנכון. לאחר מכן, תצטרכו לקוות שזה יתורגם לעוד עוקבים, עוד לייקים ויותר תגובות. במילים אחרות, אתם יכולים לשלם למישהו ולקוות שהוא יצליח להעלות את מספר העוקבים שלכם.

מצד שני, אתם יכולים לבצע קנייה של עוקבים באינסטגרם וקנייה של לייקים באינסטגרם. לאחר הרכישה, מבקרים חדשים בפרופיל שלכם ירצו לעקוב אחריכם בגלל החשיפה הגדולה שיש לכם הבאה לידי ביטוי בכמות העוקבים שלכם ולייקים שיש לכם על כל פוסט. הצמיחה האורגנית של הפרופיל שלכם משם תהיה חלקה ובטוחה.

אתם צריכים לראות את המהלך הזה כפעולה שיווקית לכל דבר. תראו את זה בצורה כזו, אם אתם נכנסים לפרופיל של מישהו ויש לו 25 עוקבים, ולייק אחד. אתם לא תעקבו אחריו בחיים אלא אם הוא חבר או קרוב משפחה, כשזה מגיע לעסקים, זה עוד יותר גרוע – אם מישהו לא עוקב, הוא בחיים לא יזכור את העסק ולא יקנה ממנו בהמשך. קנו עוקבים ולייקים כחלק מהפעולות השיווקיות שאתם עושים לקידום העסק שלכם.

 

על מנת לשרוד את העולם האכזר הנקרא אינסטגרם, זה לא סוד שאתם צריכים פרופיל מושך ומלא בלייקים, צפיות ועוקבים. הרבה מנסים לבנות את הפרופיל של מלמטה בדרך טבעית. בזבוז של שעות על גבי שעות בפלאפון או במחשב, האנשים האלה מחפשים עוקבים ולייקים וצפיות ותמיד מנסים להעלות את מה שהם חושבים לפחות כתוכן איכותי.

עם כמה שהאנשים הללו עובדים קשה כדי להיות מפורסמים באינסטגרם, המאמצים שלהם מוכיחים את עצמם ככושלים כשעוד ועוד עוקבים מפסיקים לעקוב אחריכם כי הם נשכחים פשוט. ביחד עם בזבוז הזמן שבהחזרת עוקב למישהו שעוקב אחרייך.

אבל אל תדאגו, זה לא אומר שאין דרך להגיע למטרה שאתם רוצים. זה פשוט דורש קצת הבנה וחשיבה מחוץ לקופסא, והתשובה כל כך פשוטה שזה ידהים אתכם.

קניית עוקבים באינסטגרם וקניית לייקים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם אומר שאתם למעשה קונים את תשומת הלב הדרושה לכם. למעשה, סביר להניח שאותו החשבון שראיתם עם כמות ענקית של עוקבים ואתם מקנאים בקצב הצבירה המסחרר שלהם – קנה עוקבים בעצמו, מה שהוביל לחשיפה גדולה יותר ולקצב צמיחה טבעי שיעצור כנראה רק כשהתוכן המפורסם יתחיל להיות גרוע. זה משאיר את שלו שלא יודעים שקניית עוקבים או קניית לייקים באינסטגרם בכלל אפשרית בחיסרון. במקום, הם עושים את זה בדרך הישנה ומחכים יום יום לפריצה שלהם בעודם מסתכלים על פרופילים של אחרים ומקווים להיות כמוהם.

כמובן וכמו שכבר אמרנו בקצרה למעלה, קניית עוקבים זה כלי חזק מאוד שיכול בתמורה לייצר תנועה אורגנית לחשבון שלכם כמעט בלי מאמץ. אנשים יראו את כמות העוקבים שיש לכם ואת כמות הלייקים שיש לכם ומיד ירצו גם הם להיות חלק מהקהילה שעוקבת אחריכם. הם ירצו להיות מעורבים בתוכן שאתם מייצרים בין אם להגיב או לעשות לייק ואפילו לתייג את החברים שלהם, מה שיביא לכם עוד ועוד תנועה לדף. זה מפתיע לפעמים כמה רחוק יכולה קנייה אחת של לייקים לעשות לפעמים.

המון אנשים משתמשים בקניית לייקים וקניית עוקבים לא רק לחשבון הפרטי שלהם, אלא גם כדי לתת בוסט לחשבון של העסק שלהם וככה למעשה לעזור בפועל לעסק לקבל עוד חשיפה וככה גם עוד לקוחות. קניית עוקבים ולייקים זה כלי שיווקי לכל דבר אבל צריך לעשות זאת בחוכמה. אתם לא רוצים שיהיה לכם חשבון פרטי או עסקי בעל 5000 עוקבים אבל בלי לייק אחד. תדאגו תמיד שאתם שומרים על איזון הגיוני בין לייקים ועוקבים כדי שאנשים הנחשפים לפרופיל שלכם לא יחשדו שקניתם עוקבים ויוכלו "לשפוט" אתכם אך ורק על פי התוכן שאתם מעלים, אם כבר מדברים על תוכן, חשוב שתמשיכו להעלות תמיד את התוכן הכי איכותי שאתם יכולים, אמנם קניית עוקבים תיתן לכם עוד אמון מצד הקהל המתבונן, אבל התוכן שלכם יהיה זה שבסופו של דבר ישאיר אותם אצלכם.

 

 • פוסטים אחרונים

 • תגובות אחרונות

 • ארכיון

 • קטגוריות

 • כלים