12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

אינסטגרם לייקים: הרשתות החברתיות כבר מזמן אינן עוסקות בתכנים חברתיים בלבד – הכירו את הפלטפורמה העסקית של האינסטגרם

בשנים האחרונות הרשתות החברתיות כובשות את חייהם של מיליארדי משתמשים על פני הפלנטה המקפידים להישאר מעודכנים באופן יומיומי. בין כלל הרשתות החברתיות הגדולות ביותר כיום ניתן למנות את פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב וטלגרם המצליחות למשוך מאות מיליוני משתמשים. העמודים הגדולים הכוללים כמות גדולה של עוקבים ולייקים זוכים לחשיפה מוגברת של כל תכני העמוד, מה שהפך בשנים האחרונות את הרשתות החברתיות לפלטפורמה עסקית של ממש. בעלי עסקים רבים מכירים בפוטנציאל הגדול של פרסום בעמוד אינסטגרם הכולל אלפי, מאות אלפי ואף מיליוני עוקבים, מה שמוביל לשיתופי פעולה רבים. אז אם גם אתם רוצים להקים עמוד אינסטגרם גדול הכולל מאות אלפי עוקבים שיהווה עבורכם נכס דיגיטלי של ממש, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות טרם תחילת התהליך. דיגיטל בוסט עוסקת בתחום מזה לא מעט שנים ויודעת בדיוק מה לעשות בכדי לסייע ללקוחותיהם לצבור כמות גדולה של עוקבים וכמובן, אינסטגרם לייקים תוך זמן קצר. אך לפני שניגע בכל הטיפים החשובים שישדרגו כל עמוד אינסטגרם, דף פייסבוק או ערוץ יוטיוב, חשוב להבין את הרעיון הגדול העומד מאחורי פרסום ושיווק דרך רשתות חברתיות.

השינוי הגדול בשיטות הפרסום – המטרה היא להגיע לעיניהם של לקוחות פוטנציאליים בלבד!

עד לפני מספר שנים שיטת הפרסום הטובה ביותר כללה חשיפה נרחבת ככל הניתן. בעלי עסקים רבים שילמו לא מעט כסף תמורת פרסום בשלטי חוצות או במודעות עיתונות כך שהמוצר או השירות אכן הגיע לעיניהם של רבים. אך בשנים האחרונות, עולם הפרסום והשיווק עובר שידרוגים ושיפורים רבים כך שכיום מבינים שמטרת העל היא לא להגיע לעיניהם של רבים, אלא להגיע לעיניהם של לקוחות פוטנציאליים שכבר הביעו את התעניינותם בתחום המוצר או השירות המפורסם. חשיפה נרחבת בעזרת שלטי חוצות או מודעת עיתונות אמנם תצליח לחשוף את המוצר או השירות לאנשים רבים, אך מרביתם כלל לא מתעניינים בתחום המוצר או השירות המפורסם. חשיפה גדולה זו אינה מניבה אחוזי המרה גבוהים, מה שמביא לכדי תוצאות מוגבלות בלבד תוך תשלום של לא מעט כסף תמורת פרסום נרחב. לעומת זאת, פרסום ממוקד לקהל יעד פוטנציאלי אמנם יחשוף את המוצר או השירות לעיניהם של פחות אנשים, אך ידוע כי מרביתם עשויים להתעניין במוצר או בשירות, מה שעתיד להניב אחוזי המרה גבוהים הרבה יותר. אז איך עושים את זה? בעזרת פרסום ושיווק ברשתות החברתיות בכלל ועמודי אינסטגרם בפרט הכוללים כמות גדולה של עוקבים ולייקים. אינסטגרם לייקים רבים מאפשרים לבעלי עסקים רבים ליהנות מפרסום ממוקד ללקוחות פוטנציאליים בלבד. אז רגע לפני שאתם מתחילים בהליך צבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת נכון.

מקדו את כל תכני העמוד שלכם לנישה אחת בלבד והימנעו משילוב דעות ונגיעות אישיות

אז הצעד הראשון לצבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים תוך זמן קצר הוא לבחור נישה אחת בלבד ולדבוק בה. לא מעט אנשים המנסים להצליח לצבור אינסטגרם לייקים ועוקבים מתפזרים לכמה נישות שונות, מה שפוגע באופן ישיר בקצב ההתקדמות שלהם. גולשים המעוניינים לעקוב אחרי עמודים איכותיים העוסקים בתחומי העיניין שלהם, לא ירצו לראות פרסומים שאינם קשורים לנישה הנקודתית אחריה הם מעוניינים לעקוב. לכן, כבר בשלב הראשון של הליך צבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים, חשוב למקד את העמוד כולו לתחום אחד בלבד. לאחר מיקוד זה, חשוב להדגיש כי כל תוכן שעולה לעמוד האינסטגרם שלכם, עולה ללא נגיעות אישיות כלל. הליך צבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים חייב למקד את תוכן העמוד בתוכן מקצועי בלבד נטול דעות אישיות, טענות או גחמות של בעלי העמוד. ישנם גולשים רבים המתעניינים בתחום הנקודתי בו בחרתם להקים עמוד אינסטגרם אך פחות מתחברים לדעתכם האישית, מה שעלול למנוע מהם להוסיף עוקב במידה ותביעו את דעתכם בתדירות גבוהה. דיגיטל בוסט עובדים על כל לקוחותיהם על שני השלבים הראשונים בדרך לצבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים רבים תוך זמן קצר.

הקפידו על איכות התוכן ונראות העמוד – רק כך הצופים בעמוד יבחרו להוסיף עוקב!

לאחר השלמת שלבים אלה בדרך לצבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים רבים תוך זמן קצר, חשוב לעבור לטיפ הבא, הקפדה על איכות תוכן ללא פשרות. סינון דעות ונגיעות אישיות מהתוכן שיעלה לעמוד שלכם הוא רק השלב הראשון, כעת, חשוב לשים דגש על איכות התוכן שאתם מעלים. חשוב להדגיש כי איכות התוכן אינה באה לידי ביטוי באיכות התמונה בלבד אלא גם בשילובי הצבעים, נראות העמוד כולו, תכנים אמינים ומקצועיים, כתיבה מסוגננת ומושכת ועוד. הקפדה על איכות התוכן תגרום לגולשים פוטנציאליים רבים להאמין כי הם באמת יכולים להפיק תועלת ממעקב אחר העמוד שלכם, מה שיגרום להם להוסיף עוקב ללא היסוס. אם לא די בכך, ישנם עוד מספר טיפים חשובים להשלמת הליך צבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים במהירות רבה שחברת דיגיטל בוסט מספקת עבור כל לקוחותיה. הטיפ הבא הוא פנייה לעמודים גדולים הכוללים עשרות אלפי עוקבים בתחום הנקודתי בו אתם רוצים להקים את העמוד שלכם.

היעזרו בעמודים גדולים הכוללים עשרות אלפי עוקבים – כך תוכלו לנצל בצורה מיטבית את החשיפה

כפי שציינו מעלה, הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה עסקית של ממש היוצרת שיתופי פעולה בין בעלי עסקים למחזיקים בעמודי אינסטגרם גדולים. אז כיצד העמודים הגדולים יכולים לעזור גם לכם אתם שואלים? מאוד פשוט, לאחר שהשלמתם את כלל הטיפים שצויינו מעלה כך שהעמוד שלכם ממוקד היטב, נראה טוב וכולל תוכן איכותי וממוקד, הגיע הזמן לחשוף אותו לעיני גולשים פוטנציאליים רבים. פרסום העמוד שלכם בעמודים גדולים מאותו תחום יחשפו את העמוד לעיניהם של גולשים רבים שלא יהססו להוסיף עוקב או אינסטגרם לייקים לעמוד שלכם. אפשרות זו ברוב המקרים תדרוש מכם לשלם תמורת הפרסום אך במידה והעמוד שלכם מוכן היטב, התמורה תשתלם לכם. אפשרות נוספת המסייעת לרבים להצליח להזרים כמות גדולה של צפיות באינסטגרם היא באמצעות המילים המתוייגות. אנשים רבים לא יודעים לעשות שימוש נכון במילים המתוייגות ועל כן חשוב להכיר את הדרך הנכונה לעשות זאת. תחילה חשוב להבין שכל מילה מתוייגת שתכתבו, תקפיץ את הפוסט שלכם לכל מי שיכתוב את המילה הזאת בשורת החיפוש. ככל שהמילה שכיחה יותר, כך הסיכויים שהמחפשים אותו יראו את הפוסט שלכם נמוכים יותר. לכן, חשוב לבחור בקפידה מילים מתוייגות שאינן שכיחות במיוחד כך שכל מי שיחפש אותן באמת יצליח למצוא את הפוסט שלכם.

הקפידו על כל הטיפים והצליחו לצבור לייקים ועוקבים רבים תוך זמן קצר

לסיכום, חשוב להדגיש כי דיגיטל בוסט מכירים את כל הדרכים והשיטות לצבירות אינסטגרם לייקים, עוקבים, צפיות באינסטגרם ועוד. שיטה נוספת היא קניית עוקבים אמיתיים. חשוב להדגיש כי קניית עוקבים אמיתיים תוסיף עוקבים פעילים לעמוד האינסטגרם שלכם כך שמעבר למספר העוקבים המתנוסס בראשו של כל עמוד, באמת יהיו יותר צפיות ולייקים לפרסומים שלכם. בחירה נכונה בדיגיטל בוסט תבטיח לכם הליך צבירת אינסטגרם לייקים ועוקבים במהירות וביעילות רבה.

דילוג לתוכן