12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

בניית מערך אינסטגרם עוקבים – בשביל מה בכלל צריך את זה?

בעלי עסק רבים מבינים כיום שבכדי להישאר רלוונטי בזירה הדיגיטלית ובכלל, הם חייבים להיכנס לזירת הרשתות החברתיות. דפים עסקיים הם חלק הכרחי בבניית עסק מצליח, שמירה על קהל לקוחות נאמן וחשיפה ללקוחות פוטנציאליים כל הזמן. שיווק עוד לפני שהפך להיות בחסות השיווק הויראלי והדיגיטלי – מאז ומתמיד היה הכלי החשוב ביותר להישארותו של העסק רלוונטי וכיום השיווק הדיגיטלי ובפרט השיווק ברשתות החברתיות הוא הנישה המובילה ביותר בתחום הפרסום.

כיום, הרשת החברתית אשר יכולה להבטיח לכם שיעורי חשיפה גבוהים מאוד היא רשת האינסטגרם. האינסטגרם בת חסותה של פייסבוק שהתחילה אמנם כרשת חברתית הפונה בעיקר לקהל הצעיר, הפכה במרוצת השנים לנחלתם של מבוגרים וצעירים כאחד. האסתטיקה, הקלות שבשימוש והפשטות שלה הפכה אותה לרשת הפופולרית ביותר כיום ומידי יום ביומו מיליונים של בני אדם ברחבי העולם נכנסים אל חשבון האינסטגרם שלהם, להציץ בחייהם של אחרים, להעלות סיפורים מחייהם הפרטיים וכמובן לצבור עוד עוקבים בין אם לחשבון הפרטי ובין אם לחשבון העסקי. אל תטעו כל ילד שיש ברשותו חשבון אינסטגרם יודע: אינסטגרם עוקבים, ככל שברשת אינסטגרם עוקבים אחריך יותר אנשים כך ככל הנראה אתה מצליח יותר והצלחה מושכת עוד ועוד לקוחות. חברת דיגיטל בוסט מספקת שירותי אינסטגרם עוקבים עבור לקוחותיה, שירותי רכישת עוקבים, תכנון אסטרטגי קדימה ויישום של תהליכים שיווקים רבי עוצמה שיכולים לשנות את העסק שלך מקצה לקצה מבחינת מיתוג ונראו בדיגיטל וברשתות החברתיות בפרט.

מה המשמעות הפרקטית כאשר מדובר בנושא של אינסטגרם עוקבים?

ככל שיש לאדם יותר עוקבים באינסטגרם כך ככל הנראה הוא יותר מצליח – זה יכול להיות נכון, אך לא תמיד זה כך. אחת הפעולות המוכרות ביותר כיום להרחבת מאגר הלקוחות וכמובן אינסטגרם עוקבים היא קניית עוקבים. הדרך להפנות אל אינסטגרם עוקבים היא על ידי קנייה של עוקבים וירטואליים שיגדילו את מספר העוקבים שלכם וימשכו אליכם עוד קהל פוטנציאלי אשר ירצה לעקוב אחרי העמוד שלכם. חברת דיגיטל בוסט ממליצה ללקוחות מסוימים בסטטוס מסוים לקנות עוקבים באינסטגרם, כמובן שלא כל קניית עוקבים מבטיחה תוצאות מידיות של חשיפה ולידים חמים, אך במקרים מסוימים לקנות עוקבים ישראלים עוזר מאוד להתקדמות העסק במישור הדיגיטלי.

מה המשמעות של לקנות עוקבים לאינסטגרם?

קניית עוקבים לאינסטגרם היא פעולה אשר ניתן לעשות בכמה דקות ומשמעותה עצומה מכמה סיבות. בראש ובראשונה החשיפה שלכם ברשת החברתית אינסטגרם גדולה יותר ככל שמערך אינסטגרם עוקבים שלכם גדול יותר. לצורך העניין, אנו יודעים שידוענים נעקבים על ידי מאות אלפי אנשים וזו הסיבה שאתם רואים את הפרופילים שלהם תמיד בדפים הראשונים ובעדיפות גבוהה באינסטגרם. כמות העוקבים אחראית גם היא כמו עוד מספר גורמים להרחיב את החשיפה שלכם. ככל שבמערך אינסטגרם עוקבים יהיו לכם יותר עוקבים, כך הסיכוי שלכם להיחשף ללקוחות פוטנציאלים חדשים גדול יותר. הדרכים לקנות עוקבים לאינסטגרם הן רבות כיום וההמלצה היא לעשות זאת על ידי חברת שיווק דיגיטלית רצינית אשר מתמחה בקניית עוקבים איכותיים.

האם ניתן לקנות עוקבים ישראלים לאינסטגרם?

קניית עוקבים היא מהלך אסטרטגי שמתפתח עוד ועוד וכיום ניתן לקנות עוקבים מסוגים שונים. קניית עוקבים לאינסטגרם מומלץ שתתבצע על ידי חברת שיווק אינטרנטית המתמחה ביצירת דפים עסקיים עם חשיפה גבוהה ועוקבים רבים. לקנות עוקבים ישראלים בהחלט נחשבת פעולה נכונה יותר שיווקית בעיקר עבור כל עסק ישראלי שאינו מתכנן לשווק עצמו בחוץ לארץ. קנייה כזו של עוקבים, מגדילה את החשיפה של אותם עסקים ומייצרת מאגר של קהל אינסטגרם עוקבים איכותי.

באילו מקרים חשוב לקנות עוקבים?

קניית עוקבים ובניית מערך אינסטגרם עוקבים יציב ואיכותי חשוב לעשות כבר בתחילת הדרך. אם אין נהירה אוטומטית וטבעית של קהל אל חשבון האינסטגרם שלכם, מוטב לייצר נהירה של עוקבים מלאכותית, שתעזור לכם להגדיל את החשיפה ומאוחר יותר את מאגר הלקוחות שלכם ות מאגר הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. כיום, עסק שאין לו חשבון אינסטגרם או שיש לו חשבון אינסטגרם שאיננו פעיל או שמערך אינסטגרם עוקבים שלו דל, מפספס את רוב הלקוחות הפוטנציאלים שלו. הפרסום באינסטגרם הוא הכרחי ובכדי להגיע למצב אידיאלי של פרסום השירותים שאתם מציעים חשוב שיהיה לכם מערך אינסטגרם עוקבים טוב.

באילו דרכים ניתן להגדיל את העוקבים?

כמובן שהגדלת מספר העוקבים באינסטגרם ולמעשה בכל רשת חברתית אחרת, ניתן לעשו בשתי דרכים – הדרך המהירה והקצרה היא על ידי קניית עוקבים והדרך הארוכה יותר היא על ידי פרסום מאסיבי של תכנים בעלי עניין ללקוחות פוטנציאליים. על אף שהוזכרו כאן שתי דרכים, הדרך השנייה של יצירת מערך טבעי של אינסטגרם עוקבים אינה תמיד עובדת, ופעמים רבות עסקים מוצלחים נופלים לתוך מעגל קסמים של מעט עוקבים וירידה במוניטין. יחד עם זאת רכישה מאסיבית מידי של עוקבים ללא כל תכנון ואסטרטגיה משדרת חוסר אמינות. רק על ידי ניתוח מעמיק ניתן להחליט כיצד לקנות וליצור מערך אינסטגרם עוקבים אשר ישרת את העסק ואתכם בצורה הטובה ביותר.

האם מידי תקופה מומלץ לקנות עוד עוקבים?

קנייה של עוקבים חייבת להיעשות על ידי מקצוענים. קנייה מאסיבית ללא כל אסטרטגיה ותכנון שיווקי מעמיק, עלולה ליצור מצב הפוך בו העסק משדר חוסר אמינות ויוצר מצג שווא. חשוב לשמור על קצב הגיוני ולקנות עוקבים במידה הנחוצה והנכונה עבור דף העסק שלכם. על ידי התייעצות עם אנשי מקצוע מתחום השיווק הדיגיטלי ובפרט מתחום הרשתות החברתיות, תוכלו לדעת מה הדרך הטובה ביותר והנכונה ביותר עבורכם ליצור מערך אינסטגרם עוקבים יציב ואיכותי. בכל מקרה בעת קניית עוקבים, חשוב לשמור על מצב בו כמות העוקבים איננה גבוהה מידי ביחס לתגובות שאתם מקבלים על הפוסטים שאתם מעלים. הבדל משמעותי בין התגובות לכמות העוקבים, כך שכמות התגובות קטנה ביחס לכמות העוקבים, איננה טובה לעמוד העסקי שלכם בשום דרך.

האם ניתן לדעת שהעוקבים שלי אלו עוקבים שקניתי?

אין כל דרך לדעת שקנית עוקבים לעמוד האינסטגרם שלך, יחד עם זאת מאזן לא נכון בין כמות ומספר העוקבים לכמות התגובות יוצר מצבים בהם עלול להתעורר חשד שהעוקבים אינם עוקבי אינסטגרם טבעיים של העמוד העסקי. אם למשל ניקח דף אשר יש לו מאות אלפי עוקבים, אך יחד עם זאת הוא לא מקבל כמעט תגובות, סביר להניח שרוב העוקבים בדף הם פקטיביים ולא באמת מתעניינים בדף. חשוב שמערך אינסטגרם עוקבים יהיה הגיוני ושלא יהיה מצב בו מספר העוקבים שקניתם גדול ממספר העוקבים הטבעיים שלכם. חברת דיגיטל בוסט מספקת שירותי שיווק דיגיטליים ותכנון אסטרטגי מושכל עבור כל עסק ועוסק על פי ניתוח נתונים מקצועי. בניית אסטרטגיה שיווקית נבונה היא המפתח להצלחת הדף העסקי שלכם והמפתח להצלחת העסק שלכם להביא לקוחות פוטנציאלים אל סף דלתו.

דילוג לתוכן