15/04/2021

עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם יעזרו לכם לקדם את הפרופיל ולחשוף אותו לאנשים. בחרו את כמות העוקבים שאתם רוצים ואנחנו נדאג שהם יתווספו לחשבון שלכם.

קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים שלא יורדים , באחריות של 180 יום ,
עוקבים מפרופיל הכי איכותים שיש !!! אצלנו לא מתפשרים על איכות .

נמאס לך לקנות עוקבים ולגלות שהם יורדים? רק אצלנו יש התחייבות ל 180 יום.

קניית עוקבים באינסטגרם

כל אחד היה רוצה לקנות עוקבים באינסטגרם ולראות מעורבות מידית מהם. זה יכול להיות נחמד אם היה אפשר לקנות אלפי עוקבים ולראות לייקים ותגובות מהם מיד אחרי הקנייה. למרות שזה נשמע נחמד, זה לא עובד ככה פשוט.

קניית עוקבים באינסטגרם זה כמו להניח יסודות לבית שאתם עומדים לבנות. אתם צריכים בסיס סולידי להתחיל איתו, ואז לבנות משם את השאר. כשאתם רוכשים עוקבים באינסטגרם, זה יגרום לפרופיל שלכם להראות פופולרי, מה שיגרום לעוקבים אמיתיים לעקוב אחריכם. עסקים ואנשים פרטיים יכולים לקבל המון מקניית עוקבים:

עסקים: הלקוחות שלכם רוצים להתחבר למותגים פופולריים. אם תסתכלו על אינסטגרם של חנות קטנה ומקומית, אולי יהיו להם 100 עוקבים, אבל מותג גדול יותר צריך לתחזק מאות אלפי עוקבים.

המותג הגדול ימשיך למשוך עוקבים אמיתיים כי העוקבים האלה רוצים לעקוב אחרי משהו פופולרי. לצערנו, החנות המקומית תישאר קטנה מבחינת כמות העוקבים בגלל שהיא לא נראית פופולרית. עכשיו, אם הם היו רוכשים עוקבים באינסטגרם והופכים את החשבון שלכם לפופולרי, למראית העין, יותר לקוחות אמיתיים יעקבו אחריהם. קניית עוקבים עוזרת להשיג את מה שהעסק באמת רוצה: להשיג עוקבים אמיתיים.

אנשים פרטיים: אם אתם מנסים לקדם את החברה שלכם דרך החשבון הפרטי, אתם חייבים להראות פופולריים. בנוסף, ישנם המון אנשים שמשתמשים באינסטגרם בשביל הכיף, אבל גם הם רוצים להראות כמה שיותר פופולריים. האמת היא שהחיים לפעמים הם מרוץ פופולריות אחד גדול, והעוקבים באינסטגרם יכולים לעזור למישהו להיות הבן אדם הכי פופולרי באזור שלו ובקרב החברים שלו.

עוקבים פעילים

אנשים מחפשים לקנות עוקבים אקטיביים באינסטגרם מדי יום, אבל חשוב שתדעו שמה שקיים בשוק רק נראה אמיתי. בעוד שהמטרה שהעוקבים הללו משרתים היא מעולה – למשוך עוקבים אמיתיים, אתם צריכים לדעת שהעוקבים שאתם קונים לא הולכים להיות אקטיביים. הם לא יגיבו על התוכן שלכם, או יעשו לייק למשהו. קניית עוקבים באינסטגרם הינה למעשה כלי שעוזר לצמיחה האורגנית, וככה צריך להסתכל על זה.

למרות שהעוקבים לא הולכים להיות מעורבים בפוסטים, ישנן כמה סיבות ללמה אתם צריכים לקנות עוקבים באינסטגרם על מנת להגדיל את הצמיחה של החשבון שלכם:

פופולריות מידית: העוקבים שתקנו מאיתנו יגיעו אליכם במהרה, מה שאומר שתוכלו להפוך לפופולריים כמעט מיד. הרשימו את החברים ותמשכו עניין בהקדם. בנוסף, אם החשבון שלכם מתעכב בצמיחה, הוסיפו כמה עוקבים כדי להחזיר אותו למסלול, ותמשכו המון עוקבים אמיתיים.

לא צריך להמתין:  אחד היתרונות בקניית עוקבים פעילים באינסטגרם זה שאין צורך לחכות לצמיחה כמו שעושים עם חשבון אינסטגרם חדש. היות ואנשים נוטים לעקוב אחרי פרופילים פופולריים, יכול לקחת זמן עד שתצברו מומנטום. השגת 100 העוקבים הראשונים הרבה יותר קשה מאשר הגעה מ-100,000 ל-200,000. אתם יכולים להוסיף עוקבים לפרופיל שלכם באופן מידי, ולהימנע מכאבי הגדילה של החשבון שלכם.

נראים אמיתיים: הרבה אנשים מאוד סקפטיים לגבי קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם בגלל שהם לא רוצים לחשוף את עצמם. וזה נכון, אם תקנו עוקבים באיכות נמוכה שאין להם שום פוסטים או עוקבים משלהם, הם ייראו מזויפים. אתם יכולים להיות רגועים אבל, העוקבים שאנחנו מספקים נראים 100% אמיתיים, מתמונת הפרופיל ועד התוכן.

תמשכו עוקבים אמיתיים אחרי שתיקנו עוקבים באינסטגרם

למרות שטכנית אתם לא יכולים לקנות עוקבים אקטיביים באינסטגרם, אתם יכולים להשתמש בעוקבים החדשים שרכשתם על מנת למשוך עוקבים אמיתיים שיספקו לכם מעורבות מיד אחרי זה. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה שיהיה לכם קהל עוקבים גדול ושתפרסמו תוכן מבלי לקבל לייקים או תגובות. זה יעלה דגל אדום לגבי אמינות החשבון שלכם מה שירחיק למעשה אנשים ממנו. אתם לא רוצים להראות כמו חשבון ספאם.

תקנו עוקבים כשהחשבון שלכם חדש, ככה שתהיה לכם פופולריות מידית, אבל אז תתרכזו במשיכת אנשים באופן טבעי ככה שתיווצר מעורבות אמיתית בפוסטים שלכם: תבקשו תיוגים, תבקשו שיתייגו בפוסטים, שתפו את המיקום שלכם ותשמשו בתגיות פופולריות.

אם אתם רוצים לקנות עוקבים פעילים באינסטגרם ולייקים באינסטגרם ולראות אותם בחשבון שלכם במהירות האפשרית, הגעתם למקום הנכון. יש לנו בדיגיטל בוסט כבר אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו את מבוקשם במהרה.

כשאתם קונים עוקבים, אתם רוצים שהם יגיעו אליכם כמה שיותר מהר, נכון? כמובן! כל אחד רוצה להיות פופולרי כמה שיותר מהר, בין אם זה על מנת להרשים חברים או אנשים זרים, או למשוף אנשים לעסק שלכם. אנחנו חיים בחברה שדורשת תוצאות מידיות, וכשאתם מזמינים מדיגיטל בוסט, אתם יכולים להיות בטוחים שההזמנה תושלם במהרה.

אתם יכולים לקנות עוקבים בביטחון

ישנם המון ספקים גרועים מאוד בתעשייה הזו, ולפעמים יכול להיות קשה ללקוח להבדיל בין הספקים הטובים ואלו הלא טובים. אל תסכנו את הזמן ואת הכסף שלכם עם חברה שעלולה לספק לכם עוקבים ולייקים באיכות נמוכה.

תלכו עם מקור שנראה לכם אמין, מישהו ששמעתם עליו מחברים או מכרים.

עוקבים פעילים באינסטגרם באיכות גבוהה

איכות כל כך חשובה כשאתם קונים עוקבים, בגלל שהסוג הלא נכון של העוקבים יכול להשפיע באופן שלילי על החשבון שלכם וליצור בלבול שיהיה לכם קשה מאוד לתקן. ישנם ספקים שיוצרים חשבונות בכמויות בעזרת תוכנה, בלי שום התייחסות לפרופיל עצמו, לתמונה ולשם. אם תסכלו על עוקבים של מישהו ותראו שאין כלם מלבד שמות מוזרים וחוסר בתמונות פרופיל, אתם מיד תדעו שהם קנו את כל העוקבים שלהם.

בדיגיטל בוסט, אנחנו בודקים את החשבונות לפני שאנחנו מספקים אותם ללקוח, על מנת שהם ישמרו על מראה אמין ואמיתי בכדי לא לפגוע בשום פרופיל ולא לעורר חשד, אחרי הכל, מטרת קניית העוקבים הינה צבירת פופולריות ראשונית שלאחר מכן תתורגם לעוקבים אמיתיים שייצרו מעורבות אמיתית.

קניית עוקבים תעזור לפרופיל שלכם לגדול

היכולת שלנו לספק לכם את כמות העוקבים שאתם רוצים יכולה לעזור לכם בשתי דרכים:

למשוך עוקבים אמיתיים לחשבון חדשים לגמרי: אם פתחתם חשבון חדש, קשה מאוד לצבור פופולריות, בגלל שאף אחד לא רוצה לעקוב אחרי חשבון חדש לחלוטין. אם תמלאו את הפרופיל שלכם בתוכן ולאחר מכן תקנו עוקבים, תוכלו להציג את החשבון שלכם כאילו הוא קיים כבר תקופה ארוכה. הדבר הכי חשוב זה באמת לעלות את התוכן האיכותי ביותר שאתם יכולים, שיהיה לאנשים על מה להסתכל בפרופיל שלכם. כשאנשים חדשים רואים את כמות העוקבים שלכם ואת התוכן המעולה שאתם מייצרים, הם יעשו לייקים, יגיבו ויתייגו חברים שלהם.

הוסיפו עוקבים שיחמיאו לצמיחה האורגנית: כולם רוצים למשוך עוקבים אמיתיים באינסטגרם שיגיבו ויעשו לייק, מה שיהפוך את התוכן למאוד פופולרי. זה ימשוך באופן טבעי עוד עוקבים, וכמה שתקבלו יותר תשומת לב ככה יהיה לחשבון שלכם יותר קל לצמוח. בזמן שאתם עובדים על הצמיחה האורגנית של החשבון שלכם, תוסיפו עוד עוקבים, מה שייצור צמיחה עקבית.

כשאתם מחפשים לקנות עוקבים ולייקים באינסטגרם אתם רוצים לקבל את השירות האיכותי ביותר שיש, אבל אתם רוצים שהעוקבים או הלייקים ששילמתם עליהם יגיעו אליכם במהירות האפשרית. אף אחד לא רוצה להזמין משהו ולקבל אותו בטפטופים או אחרי הרבה זמן. לצערנו, ישנם המון ספקים שעושים את זה.

אצלנו בדיגיטל בוסט, לא רק שאנחנו מספקים את העוקבים והלייקים האיכותיים ביותר באינסטגרם, אנחנו גם מספקים את זה במהירות הגבוהה ביותר ככה שתוכלו ליהנות במהרה מהשירות שרכשתם.

למה לקנות לייקים ועוקבים מדיגיטל בוסט?

לא תוכלו למצוא מחיר, איכות ומהירות כמו שאנחנו מספקים. יש לנו אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו את ההזמנות שלהם ועכשיו הם פורחים באינסטגרם. כמובן שיש לשמור על הגיון מסוים ואי אפשר להעביר כמות גדולה של עוקבים במכה אחת, אנחנו מחויבים לשמור גם על הנראות של התעבורה ולא רוצים לגרום למישהו להטיל ספק בחשבון שלכם ובמספר העוקבים שיש לכם, ככה שכמה שההזמנה שלכם יותר קטנה, ככה תקבלו אותה יותר מהר, כמה שהיא יותר גדולה היא תגיע בצורה הגיונית יותר על מנת שהכל ייראה טבעי.

הרובוט שלנו לאינסטגרם למשל דואג שהעוקבים שלכם יעלו בצורה טבעית ושומר על היחס הטבעי בין הוספה והורדה של עוקבים על מנת לשמור על הנראות של החשבון שלכם ולא להגיע למצב שמישהו מטיל ספק באמינותו וכשירותו של החשבון שלכם.

קנו וקבלו במהרה

המון לקוחות קונים עוקבים ולייקים באינסטגרם על מנת להראות מעורבות אותנטית בחשבון שלהם. זה ייראה מוזר מאוד אם יש חשבון שיש לו 5000 עוקבים אבל אין שום מעורבות בפוסטים שלו, בדרך כלל המעורבות עומדת על 10 אחוזים מכמות העוקבים. כלומר, אם יש לחשבון 5000 עוקבים, כל פוסט שהוא מעלה יכיל איפשהו בין 400 – 600 לייקים , לכן לקוחות שקונים עוקבים באינסטגרם צריכים לדאוג לרכוש גם לייקים על מנת שהחשבון שלהם ייראה אותנטי ויוביל בסופו של דבר למטרה העיקרית – חשיפה אורגנית אמיתית.

אם מישהו נכנס לפרופיל אינסטגרם מסוים ורואה שיש בו רק 10 עוקבים, אלא אם הוא מכיר את הבן אדם באופן אישי, אין שום סיכוי שהוא יעקוב אחריו, לא משנה אם התוכן שהוא מספק טוב או לאו.

לכן קניית עוקבים ולייקים כל כך חשובה על מנת לייצר מעורבות אורגנית, אנשים נכנסים לפרופיל שלכם, רואים שיש לכם כמות עוקבים מכובדת וכמות לייקים שמסתדרת במבט ראשוני ולא יחשבו פעמיים לפני שיעקבו אחריכם, כל שעליכם לעשות הוא לספק את התוכן המעולה שלכם ולהמשיך בדרך הזו לצבור עוקבים אמתיים.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לדף הזה, לבחור את השירות שאתם רוצים, כמות הלייקים, התגובות או העוקבים והם יהיו בדרך אליכם.

זכרו שקניית עוקבים ולייקים זה צעד שיווקי לכל דבר שמטרתו לקדם את החשבון שלכם או של העסק שלכם.

אתם מחפשים לקנות עוקבים בזול לאינסטגרם על מנת שהפרופיל שלכם ייראה פופולרי? אם כן, הגעתם למקום הנכון. אנחנו מספקים את העוקבים האיכותיים ביותר בשוק שיגיעו לחשבון שלכם במהרה.

למה אתם צריכים לקנות עוקבים בזול לאינסטגרם

ישנה מחלוקת גדולה מאוד סביב נושא קניית העוקבים. חלק יגידו שלא הרוויחו אותם באופן טבעי,  דרך פרסום תוכן מעניין, אבל ישנם אחרים שמבינים שזו אסטרטגיה שכל מטרתה – לעזור לחשבונות בהתחלה הכל כך קשה באינסטגרם, עד שמקבלים כמות ריאלית של עוקבים אמיתיים.

תענו על השאלה הבאה: הייתם עוקבים אחרי חשבון שיש לו רק 10 עוקבים? כנראה שלא, בגלל שאין שום אינדיקציה לכך שהפרופיל פופולרי, יכול להיות שהתוכן שלהם מעולה, אבל בלי קהל עוקבים חזק הם ייראו לא פופולריים, לא משנה מה.

אנחנו חיים בחברה שרוצה להתחבר לדברים פופולריים. כשפוסט או תמונה הופכים ויראליים, כולם מתחילים לשתף בגלל שהם רוצים להראות שהם יודעים מה הולך כרגע ומודעים לכל הטרנדים. אותה הפסיכולוגיה תקפה גם לחשבונות ברשתות החברתיות. תחשבו כמה אנשים עוקבים אחרי סלבים מפורסמים. כשבמציאות הם לא מכירים אותם בכלל מן הסתם, אבל הם רוצים להרגיש מחוברים אליהם בגלל שאותם הסלבים הם מה שפופולרי באותו הרגע.

זו הסיבה שהרבה אנשים רוצים לקנות עוקבים בזול באינסטגרם, הם רוצים שהפרופיל שלהם ייראה פופולרי, מה שבאופן טבעי ימשוך עוקבים אמיתיים. בדיוק כמו שהמון סלבים עושים, הם מנפחים את החשבונות שלהם עוד ועוד, מה שמושך עוד עוקבים אמיתיים. הם משתמשים בכוח של העוקבים הזולים על מנת למשוך מעורבות מעוקבים אמיתיים. עם הזמן, המעורבות נהיית עצומה ומשמעותית.

סכנות בקניית עוקבים לא איכותיים

חשוב שתקנו עוקבים אך ורק ממקור אמין עם היסטוריה ארוכה בתחום.

חלק מהסכנות בקנייה ממקור לא אמין כוללות:

עוקבים לא אמינים: המטרה בקניית עוקבים פעילים באינסטגרם היא להציג את הפרופיל כפופולרי, לכן איכות העוקבים שאתם רוכשים משחקת תפקיד משמעותי בהגשמת מטרה זו. אם הם נראים מזויפים, אתם למעשה תרחיקו עוקבים אמיתיים מכם. הדבר האחרון שאתם רוצים זה אלפי עוקבים עם פרופילים חסרים ושמות שנראים מזויפים, שנוצרו עם תוכנה ליצירת שמות רנדומליים.

לא מה שהזמנתם: אם אתם מזמינים 10,000 עוקבים, זה בדיוק מה שאתם צריכים לקבל. לא 9800 ובטח שאתם לא רוצים שאלפי עוקבים ייעלמו בגלל שאינסטגרם מחכו את החשבון שלהם. הם תמיד מחפשים פרופילים מזויפים. העובדה היא שהעוקבים שאנחנו מספקים הם באיכות הגבוהה ביותר ונראים אמיתיים לחלוטין. תמיד תקבלו את כמות העוקבים המדויקת שהזמנתם.

זמן המתנה:  אתם לא רוצים לחכות שבוע לקבל את העוקבים שהזמנתם נכון? להרבה חברות שמוכרות שירותים כאלו, אין שליטה מלאה על החשבונות שנמכרים, ולכן לא מדייקים בזמן האספקה.

תוודאו שהפרופיל שלכם ממשיך להראות פופולרי, מה שימשוך מעורבות מעוקבים אמיתיים, על ידי הזמנת עוקבים ולייקים באינסטגרם כדי לתמוך בעוקבים אלה. אם יש לכם שאלות או בקשות, נשמח לעמוד לשירותכם.

אינסטגרם הינה פלטפורמה חברתית הפונה למיליונים של משתמשים מרחבי העולם. מדובר באחד המקומות הטובים ביותר לייצור תנועה, להפוך למפורסמים ולהשיג לקוחות חדשים.

אם אתם מכוונים לכל השלושה, הדרך הכי טובה היא לקנות עוקבים ולהוסיף להם לייקים באינסטגרם על מנת לעזור ולתרום לצמיחתו הטבעית של הפרופיל שלכם.

פעמי, לא משנה כמה אתם משקיעים בקמפיין השיווקי שלכם, אנשים פשוט לא רוצים להיכנס לאתר ולראות את המוצר באותה הרמה שאתם רוצים שזה יקרה. עם מיליוני אתרים אחרים שמתחרים בכם על תשומת לבם של המשתמשים, יכול להיות מאוד קשה עבורכם לקבל את תשומת הלב שאתם רוצים ולמכור את עצמכם, המוצר או השירות של העסק שלכם. כאמור, הדרך המהירה ביותר לקבלת תשומת הלב הרצויה וביסוס הנוכחות של הפרופיל הפרטי או העסק שלכם היא לקנות עוקבים.

כדי לקנות עוקבים בצורה בטוחה, עליכם למצוא ספק טוב. להלן כמה דברים שאתם צריכים לזכור ולוודא לפני שאתם קונים עוקבים:

  1. מצאו ספק בעל מוניטין טוב – מי שנמצא בעסק הרבה זמן – כמונו בדיגיטל בוסט, יודע מה הוא עושה. אנחנו דאגו לספק את השירות להמון לקוחות מרוצים שקנו אצלנו עוקבים, לייקים באינסטגרם ועוד.
  2. תשאלו חברים – כל מי שיש לו היום חשבון אינסטגרם, מכיר באופן אישי עוד כמה אנשים שיש להם חשבון, בטוח מישהו רכש עוקבים בדרך מסוימת והם ישמחו לחלוק אתכם את המידע על החוויה שלהם בנושא.
  3. תבדקו מה אתם מקבלים בתמורה – נכון, העניין אמור להיות די פשוט, אתם קונים עוקבים בסך הכל, אבל אל תשכחו מה המטרה הסופית של קניית העוקבים – העלאת העוקבים האמתיים שיעקבו אחריכם באינסטגרם. דמיינו כזה דבר: אתם נכנסים לחשבון של מישהו ורואים שיש לו רק 20 עוקבים, אתם לא תעקבו אחריו בחיים גם אם החשבון שלו מעניין מאוד מבחינת תוכן, אלא אם אתם מכירים אותו באופן אישי. ככה זה באינסטגרם. לכן, קניית עוקבים למעשה עוזרת לכם להציג את החשבון באור חיובי יותר כדי שאנשים שנחשפים לפרופיל שלכם ולתוכן שלכם לא יינטשו רק בגלל שהם שופטים אתכם על פי כמות העוקבים שיש לכם. אצלנו בדיגיטל בוטס, נוכל לייעץ לכם גם איזה תוכן להעלות על מנת שאנשים אמתיים שנחשפים לחשבון שלכם יוכלו לראות את התוכן שלכם וליהנות ממעקב אחרי הפרופיל שלכם.

קניית עוקבים זה תהליך פשוט שמטרתו שיווקית לחלוטין, כמו שיש חברות שמשקיעות בקמפיינים, ככה יש להשקיע גם בקניית עוקבים להעצמת חשבון האינסטגרם וחשיפת התוכן שלכם לקהל רחב יותר, בנוסף, תשקלו גם קנייה של לייקים, שכן חשבון שבו יש כמות גדולה של עוקבים אבל מעורבות קטנה מאוד בפוסטים עצמם עלולה לעורר חשד בקרב מבקרים, לכן נסו לשמור על יחס הגיוני בין עוקבים ללייקים.

אם אתם מחפשים לקנות עוקבים פעילים באינסטגרם חשוב שתוכלו לעבוד עם ספק שייתן לכם עוקבים איכותיים מבלי לדרוש את פרטי ההתחברות שלכם לחשבון. לצערנו, ישנם המון רמאים בשוק שכל מה שהם רוצים לעשות זה לגנוב חשבונות אינסטגרם. זה קורה לעיתים יותר מדי תכופות וזה בגלל שאנשים נמשכים להצעות שטובות מדי מכדי להיות אמתיות.

כשאתם קונים עוקבים חשוב שתבינו מה אתם מקבלים ומה היתרונות של מה שאתם קונים. רוב האנשים שקונים עוקבים עושים את זה בגלל שהם רוצים שהחשבון הפרטי או העסקי שלהם ייראה פופולרי מההתחלה.

האמת היא, אם אתם נתקלים בחשבון אינסטגרם שיש לו 4 עוקבים, אתם לא הולכים להתרשם, נכון? אתם מיד תניחו שהבן אדם הזה משעמם ולא תרצו לעקוב אחריו, או אם מדובר בחשבון של עסק מיד תניחו שהם לא הולכים לתת לכם שום ערך דרך הפרופיל שלהם באינסטגרם על סמך זה שהם לא פופולריים.

קניית עוקבים לחשבון האינסטגרם שלכם תאפשר לכם להתחיל עם כמות מכובדת של עוקבים, מה שיאפשר לכם לגדול באופן טבעי ולמשוך חשבונות אמתיים ולגיטימיים.

אתם יכולים להעלות תמונות מעניינות ולהשתמש בתגיות הנכונות, אבל אם מספר העוקבים שלכם נמוך, מעט מאוד אנשים ירצו לבוא במגע אתכם. הרבה מאוד לקוחות קונים עוקבים על בסיס קבוע על מנת לערבב אותם עם הצמיחה האורגנית והעוקבים האמתיים שנמצאים אצלם בחשבון. זו אסטרטגיה נהדרת שהמון אנשים משתמשים בה, כולל מפורסמים ומותגים גדולים.

האם אתם מקבלים עוקבים אמיתיים לחשבון האינסטגרם שלכם?

ישנם המון ספקים שיגידו לכם שהם נותנים לכם עוקבים אמתיים לחלוטין, אבל חושב שתדעו איך עוקבים אמתיים מגיעים לחשבון שלכם, בשונה מעוקבים שנראים אמתיים. אם אתם מפורסמים, אנשים הולכים לחפש את האינסטגרם שלכם ולעקוב אחריכם. מישהי כמו קים קרדשיאן תמיד מקבלת עוקבים חדשים. אם אתם לא מפורסמים, אתם יכולים לקוות שמספיק אנשים יאהבו את מה שאתם עושים, או שמישהו מפורסם מספיק יזכיר אתכם וזה יעלה את כמות העוקבים שיש לכם בחשבון.

קניית עוקבים באינסטגרם תאפשר לכם להוסיף חשבונות שנראים אמתיים. מבט מהיר יגרום למישהו לחשוב שיש לכם קהל עוקבים גדול וייתן להם מספיק ביטחון כדי לעקוב אחריכם. למרות שקניית עוקבים לא תייצר לכם אינטראקציה אמיתית, זה בהחלט יעזור לכם למשוך עוקבים אמתיים שיאהבו את התמונות ויגיבו עליהן. אתם צריכים להסתכל על קניית עוקבים ככלי שיווקי שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

מה היתרונות בקניית עוקבים פעילים באינסטגרם?

ישנן מספר סיבות שאתם צריכים לקנות עוקבים ולהתחיל את הקמפיין השיווקי שלכם לבניית הפופולריות שלכם או של העסק שלכם:

  • אתם יכולים להראות כאילו יש לכם קהל עוקבים מיד כשאתם יוצרים את החשבון. זה יעזור לכם להתניע את החשבון בגלל שהדבר ימשוך עוקבים אמיתיים במהרה ישירות מההתחלה. אם תבנו חשבון באופן טבעי, ייקח נצח עד שתצברו מומנטום בגלל שאנשים כמעט ולא עוקבים אחרי חשבונות שלהם מספר עוקבים מצומצם.
  • אתם יכולים לערבב בין צמיחה אורגנית לבין קניית עוקבים, מה שיגרום לקצב גידול מהיר יותר. לדוגמא, אם אתם מושכים 2000 עוקבים אמתיים כל חודש, תקנו עוד 2000 לחודש והחשבון שלכם ייראה פי 2 יותר פופולרי, כשעדיין תקבלו חשיפה ומעורבות אורגנית מהחשבונות האמתיים שעוקבים אחריכם פשוט כי התוכן שלכם מעניין אותם.

כמו שאמרנו, תראו בקניית עוקבים ככלי שיווקי שיעזור גם לכם וגם לעסק שלכם לצמוח, קניית עוקבים תתרום לצמיחה האורגנית של החשבון שלכם מה שיביא אינטראקציות טבעיות ומשמעותיות בפרופיל שלכם.

עם כמות המשתמשים העצומה שיש כרגע באינסטגרם ומאות מיליונים הלייקים היומיים בפלטפורמה, אחוזי המעורבות של המשתמשים באינסטגרם גדולים פי כמה מפייסבוק או טוויטר. ועדיין, רק בזמן האחרון, עסקים הולכים ונהיים יותר ויותר פעילים באינסטגרם בין אם באופן טבעי או בעזרת תוכנה לאינסטגרם להעלאת עוקבים. אינסטגרם זה שוק ענקי שרק מחכה שתקפצו פניה. הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים שם ואיתם אינספור הזדמנויות.

אתם כבר נמצאים באינסטגרם?

אם לא הקדשתם הרבה זמן כדי לגבש את הנוכחות שלכם באינסטגרם, אל תתאכזבו. כמובן, אתם יכולים לבלות שבועות ואפילו חודשים בהעלאת יום יומית של תוכן בתקווה למשוף תשומת לב, לקבל כמה לייקים וכמה תגובות לפוסטים שלכם. תחשבו על כל המאמץ הכרוך בזה צילום תמונות וסרטונים, עריכה של התוכן, הוספת פילטרים וטקסט ופרסום שלהם בתקווה לקבל משהו בתמורה על העבודה הקשה שלכם.

אם אתם כבר משתמשי אינסטגרם ותיקים, אתם יודעים כמה מתסכלת יכולה להיות ההרגשה של פרסום התמונה המושלמת מבלי לקבל שום אינטראקציה מאף אחד. ואז לשבת ולתהות אם כל הזמן שביליתם בהעלאת תמונות היה בכלל שווה את זה. אתם יכולים להמשיך להשקיע את כל העבודה הקשה הזו, אתם יכולים להמשיך לקוות שאחת התמונות שלכם תהפוך ויראלית או שאתם יכולים לקחת את הדרך הקלה ופשוט לקנות עוקבים אמיתיים באינסטגרם.

כמה שיש לכם יותר עוקבים שעושים לכם לייקים ומגיבים לכם על התמונות שאתם מעלים ואף ככה הסיכויים גדולים יותר שהתוכן שלכם ייחשף בפני לקוחות פוטנציאליים, אמנם העוקבים שתיקנו לא יעשו לכם לייקים אבל הם כן יביאו עוקבים אמתיים שבאופן טבעי ירצו לעקוב אחרי מישהו עם קהל גדול. על ידי רכישת עוקבים, אתם יכולים למקם את עצמכם גבוה מהר מאוד ולהתחיל לקבל חשיפה לתוכן שאתם מעלים. ברגע שתגיעו לבסיס עוקבים סולידי, תוכלו להתחיל לפרסם תוכן באופן עקבי ולקבל עוקבים בצורה אורגנית. עוקבים בתשלום מביאים עוקבים אורגניים.

עכשיו, אתם יכולים לחשוב: "בטח, אני יכול מהר להגדיל את כמות העוקבים שלי אבל זה יעלה לי מלא כסף", ממש לא, רק תראו את המחירים שלנו. אתם יכולים במהרה להגדיל את מספר העוקבים שיש לכם ובזול. כמה שיהיו לכם יותר עוקבים בחשבון האינסטגרם שלכם, ככה החשיפה שלכם תגדל. וזה אומר שיותר ויותר לקוחות פוטנציאליים יראו את הדברים שאתם מפרסמים – תמונות, מודעות, מוצרים ושירותים.

בנוסף, אל תשכחו לקנות לייקים באינסטגרם אחרי שאתם קונים עוקבים על מנת להקנות לחשבון שלכם את המראה הכי טבעי שאפשר. אם בחשבון שלכם יהיו 4000 עוקבים ו-10 לייקים בלבד על כל תמונה, הדבר ייראה לא אמין וסביר להניח שפחות אנשים יעקבו אחריכם, אבל, אם תוסיפו לייקים בזול, תוכלו לתת לחשבון שלכם מראה טבעי ולעזור משמעותית לצמיחה האורגנית של הדף שלכם.

ניסיון

5 שנות ניסיון בקידום ברשתות החברתיות.

אספקה

אנו דואגים שהמוצר שרכשתם יגיע אליכם בזמן הקצר ביותר.

איכות
לייקים / עוקבים / צפיות מגיעים מחשבונות של אנשים אמיתיים.
שירות

זמינים תמיד לענות לכם על שאלות  ולעזור לכם בתהליך.

מחיר

המחיר הזול ביותר ברשת!

דיסקרטי

המידע שלכם יישאר אנונמי ולא יועבר לאף גורם שלישי.

לינור קריספין
לינור קריספין
קרא עוד
שירות מהיר, איכותי וזול!
מורן בן סימון
מורן בן סימון
קרא עוד
אין כמוכם! קניתי לייקים וקיבלתי אותם לחשבון תוך דקות
ליאב גבריאל
ליאב גבריאל
קרא עוד
עוקבים אששש!!! ממש זול וקיבלתי אותם מהר
מאור רדבינוביץ
מאור רדבינוביץ
קרא עוד
אין כמו השירות של דיגיטאל בוסט העוקבים שקיבלתי העיפו לי את החשבון לשמיים
חן מלכה
חן מלכה
קרא עוד
חמישה כוכבים! קניתי לבת שלי עוקבים ואין מאושרת ממנה.ה
טלי קאשי
טלי קאשי
קרא עוד
חבל על הזמן, תותחים! עזרתם לי מאוד תודה
אורית פישר
אורית פישר
קרא עוד
לא יודע איפה העסק שלי היה בלי העזרה של דיגיטל בוטס, אינסטגרם זה המקום להיות בו!
עדי הוניקסבלום
עדי הוניקסבלום
קרא עוד
התמיכה הכי טובה שקיבלתי EVERrrrrr
הקודם
הבא

עוד מוצרים שיכולים לעניין אתכם

קניית עוקבים פרמיום לאינסטגרם,לא יורדים

על איכות לא מתפשרים !!! קניית עוקבים פרימיום באינסטגרם שייקחו את הפרופיל שלכם לשלב הבא, עוקבים פרימיום הם עוקבים איכותיים ואמיתיים שיבססו את הפרופיל שלכם כפרופיל מוביל ואיכותי ביותר. רק בחרו את הכמות שאתם רוצים ואנחנו נזרים אותם אליכם לחשבון , העוקבים לא יורדים באחריות ל180 ימים .

קניית לייקים באינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם

100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

קניית לייקים פרימיום לאינסטגרם

קניית לייקים פרימיום לאינסטגרם

100
10%הנחה
20%הנחה

Select an image and add as many premium likes as you want to increase exposure.

צפיות לסרטונים לאינסטגרם

צפיות לסרטונים לאינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

הוסיפו צפיות לכל סרטון כדי להגדיל את החשיפה שלו.

לייקים לסרטונים ב-IGTV באינסטגרם

לייקים לסרטונים ב-IGTV באינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

הוסיפו לייקים לסרטונים שלכם ב-IGTV כדי לקדם אותם ולהגדיל את החשיפה שלכם.

תגובות לאינסטגרם

תגובות לאינסטגרם

20
10%הנחה
20%הנחה

הוספת תגובות לפוסטים מאנשים אמתיים על כל פוסט שתבחרו.

צפיות ללייב באינסטגרם

צפיות ללייב באינסטגרם

800
10%הנחה
20%הנחה

עולים בשידור לייב? הוסיפו צפיות כדי למשוך עוד אנשים לצפות בכם.

שאלות ותשובות

ממש לא! אינסטגרם לא יחסמו לכם את החשבון אלא אם עשיתם פעולה אסורה אחרת שלא קשורה לקניית העוקבים לאינסטגרם.

התחרות באינסטגרם עצומה והאלגוריתם משתנה כל הזמן. לכן, קניית עוקבים לאינסטגרם הפכה לאפשרות פופולרית מאוד על מנת לחזק את הנראות של הפרופיל ולשפר את החשיפה.

סבירות גבוהה מאוד שלא, משתמשים אחרים לא יוכלו לדעת מכיוון שהעוקבים שאנחנו מספקים הם באיכות גבוהה מאוד. בנוסף, אתם מוזמנים לרכוש עוקבים פרימיום לאינסטגרם שהם באיכות הגבוהה ביותר שיש בשוק היום.

באופן מוכח קניית עוקבים באינסטגרם תסייע לקידום העמוד כי היא יוצרת נפח שלא היה קיים לפני כן. אנשים שונים יראו כי לעמוד יש דברים מעניינים להציע ולכן גם הם ירצו להצטרף. מהסיבה הזאת קניית עוקבים באינסטגרם יכולה להיות יעילה מאוד גם לטווח הרחוק ולא רק באופן מידי.

חשוב לציין כי התוצאות משתנות בהתאם ללא מעט משתנים, ולכן קשה מאוד לתת אומדן מדויק. באופן עקרוני ברוב המקרים תוכלו לראות את התוצאות של קניית עוקבים באינסטגרם כעבור מספר שעות, ובחלק מהמקרים בתוך מספר ימים.

אם בעבר קניית עוקבים באינסטגרם הייתה מנת חלקם של בעלי עסקים בלבד, כיום גם אנשים פרטיים יכולים לקנות עוקבים על מנת 'לעבות' את הפרופיל שלהם. לכן קניית עוקבים איננה מיועדת עבור סוג לקוחות מסוים, היא יכולה להתאים לכל אחד שרוצה לעלות את מספר העוקבים שלו.

אנו בדיגיטל בוסט מגיעים עם ניסיון ב בתחום, כך שאנו יכולים להבטיח לכם כי אין כל סכנה בתהליך. אנו מתמחים בתחום של קניית עוקבים באינסטגרם, כך שאנו נדאג שהפעולה כולה תתבצע על פי הכללים כך שאתם תוכלו להיות רגועים לאורך כל הדרך.