30/06/2022

מה היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לקנות עוקבים באינסטגרם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כל בלוגר או בעל דף מותג באינסטגרם חולם על העלאת המודעות והפופולריות שלו בפלטפורמת שיתוף התמונות הענקית. משיכת עוקבים חדשים ועליית הפופולריות תעזור לכם לקדם את עצמכם ואת המותג שלכם, מה שבסופו של דבר יעזור לכם להגדיל מכירות ורווחים לעסק שלכם.

כרגיל, הרבה יותר קל להגיד מאשר לעשות. עם כל כך הרבה בלוגרים ומשתמשי אינסטגרם פעילים, הגשמת מטרות כאלו דורשת חודשים ושנים לפני שמגיעים להצלחה. הרבה משתמשים בפלטפורמות החברתיות למיניהן מחליטים לקנות עוקבים באינסטגרם , בגלל שהדרך האורגנית הטבעית יכולה להימשך שנים בעקבות התחרות הכל כך גדולה שיש.

בעולם של היום, זה כמעט לא משנה כמה טוב התוכן שלך, זה משנה כמה אנשים אוהבים את התוכן הזה שאתם מפרסמים. קשה מאוד להתחיל, אבל ברגע שצוברים פופולריות, הדרך נהיית הרבה יותר קלה.

אנשים קונים עוקבים באינסטגרם על מנת להראות יותר פופולריים ולמשוך קהל רחב יותר. כשאנשים רואים פרופיל אינסטגרם ושמים לב למספרים שיש בו, הם מיד מאמינים שאתם יותר פופולריים משאתם באמת. המספרים הם מה שמשנים וזה הוא הטבע האנושי ברשתות החברתיות – אנחנו רוצים לעשות מה שאחרים עושים ואנחנו לא שואלים יותר מדי שאלות.

זה כל כך פשוט – אנשים ילכו אחרי כולם!

אם יש לכם המון עוקבים, אנשים חדשים לא יהססו גם כן לעקוב על סמך כמות העוקבים שיש לכם בלבד. לאחר הקנייה הראשונית של העוקבים, אתם תראו שנוספים לכם עוקבים חדשים מבלי שתצטרכו לשלם עליהם והעוקבים האמתיים הללו יעשו לכם לייקים ויגיבו על הפוסטים שלכם מהר מאוד.

אבל, אתם צריכים להתחיל איפשהו. כשאתם קונים עוקבים, אתם למעשה מניחים את התשתית שלכם להצלחה שתתבטא בעוד ועוד עוקבים שיצטרפו. זה מקובל מאוד בכל קהילת האינסטגרם כשאפילו המון מפורסמים עשו ועדיין עושים את זה כדי לעזור לעצמם להתקדם.

איך קניית עוקבים באינסטגרם יכולה לעזור למותג או לבלוג שלכם?

קניית עוקבים נעשית במטרה אחת בלבד – לקדם אתכם או את העסק שלכם ברשת החברתית.  אפילו פוליטיקאים ומפורסמים אחרים השתמשו ומשתמשים עדיין בשיטות האלו על מנת לקדם את עצמם ולהפוך את עצמם לפופולריים יותר.

הרבה אנשים משתמשים בזה פשוט בגלל שזה נותן התחלה מעולה ועוזר מאוד לעסק בזמנים הכי קשים. השיטה הזאת הביאה להמון עסקים שיתופי פעולה שהכניסו כסף ועזרו לעסק להתקדם.

כנסו למאמר שלנו כדי לקרוא על עוד סיבות לקניית עוקבים באינסטגרם.

האם אתם יכולים לעשות את זה? התשובה היא כן. אבל, אם תעשו את הצעדים הלא נכונים ותבחרו בספק הלא נכון, אתם עלולים להיפגע. העוקבים שאנחנו מוכרים בדיגיטל בוסט הם הכי איכותיים שתקבלו, הם לא ישאירו שום ספק לגבי המקור שלהם כשמישהו יסתכל לכם בחשבון וכל שתצטרכו לעשות זה להעלות תוכן מעולה שימשוך את העוקבים האמתיים לאחר ההוספה.