12/12/2023
קניית עוקבים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם
200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים מפרופילים הכי איכותים שיש! אצלנו לא מתפשרים על איכות.

קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים באינסטגרם
25
10%הנחה
20%הנחה

קניית עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים אמיתיים ואיכותיים. עוקבים אלו יעזרו לקידום וחשיפת הפרופיל שלכם למשתמשים ישראלים נוספים.

קניית לייקים באינסטגרם
קניית לייקים באינסטגרם
100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

כמה מילים על עוקבים בטיקטוק ולמה זה כל כך חשוב היום

אנחנו לא חיים בעולם שעומד במקום, אנחנו חיים בעולם דינמי בו דברים מתרחשים כל הזמן. בתור בעלי עסקים פשוט אסור לנו להישאר במקום. אנחנו צריכים כל הזמן לחשוב קדימה, לחשוב מה אנחנו יכולים לעשות כדי להביא את העסק שלנו עוד צעד קדימה, עוד פסיעה אל עבר הגשמת החלומות והמטרות שלנו. בשביל זה אנחנו צריכים להביא קהל גדל והולך של לקוחות שיהיו חלק מהקהילה אותה אנחנו יוצרים, קהילה שבסופו של דבר היא קהל הלקוחות של העסק שלנו.

עוקבים בטיקטוק הם על פניו משהו שהוא לא בדי אן אי של אף בית עסק, אבל מדובר במקום בו יש פוטנציאל, יש כאן פוטנציאל להבאה של עוד עוקבים בטיקטוק שבסופו של דבר יהפכו לחלק אינטגרלי מהמחזור העיסקי של בית העסק וישנו את חוקי המשחק.

אם אתם לא מכירים את הרשת החברתית החדשה ומעוניינים לשמוע עליה עוד קצת, אנחנו נמצאים כאן כדי לתת לכם את כל התשובות בנושא.

כדי למצוא עוד עוקבים בטיקטוק קודם כל אתם צריכים להבין מה זה

עוקבים בטיקטוק הם בעיקר אנשים צעירים כאלו שגילם הוא נמוך באופן יחסי. טיקטוק זו רשת חברתית שבניגוד לאינסטגרם, טוויטר ופייסבוק היא רשת שמטרתה הוא לייצר תוכן שמטרתו להצחיק, לשעשע וזה הכל. בעוד שאר הרשתות החברתיות אלו רשתות חברתיות שמטרתן הרבה פעמים זה ללמד, לחנך ולהעביר עוד מסרים דרך הפלטפורמות הללו. על מנת שתוכלו למצוא עוד עוקבים בטיקטוק חשוב להבין את זה ולא להתיימר. כלומר, מה שמתאים בפייסבוק פשוט לא יתאים כאן, השפה פה צריכה להיות שונה לחלוטין.

מצד אחד זה יכול להיות מאיים, הרי מדובר על תחום בו אתם וודאי לא מבינים ויצירה של תוכן חדש לשם העלאה ברשת הזו יכולה להיות חוויה מעט מאתגרת. אבל אנחנו בחברת 'דיגיטל בוסט' דווקא רואים בכך הזדמנות. היתרון של רכישת עוקבים בטיקטוק היא שמדובר בעולם בו אתם יכולים להיות יצירתיים באמת. כל מה שאתם צריכים להיות כדי להגיע לתוצאות להן אתם מקווים זה ראש פתוח ואותנטיות. תהיו מי שאתם. בלי עריכה, בלי פילטרים, בלי לנסות להיות מה שאתם לא. ככל שתהיו יותר אותנטים כך תוכלו לספר את הסיפור שלכם באופן 'קרוב יותר' אמיתי ואותנטי, מה שיביא עוד עוקבים בטיקטוק וכמובן עוד קהל פוטנציאלי למותג שלכם.

האם כדאי להשקיע בקידום ממומן או קניית לייקים בטיקטוק?

קניית לייקים בטיקטוק יכולה להיות אחת הטכניקות שיאפשרו לנו לחשוף את הסירטונים שלכם לקהל גדול יותר של לקוחות פוטנציאלים. זאת משום שברגע שיש לסירטון שלכם הרבה לייקים החשיפה של הסירטון גדלה באופן אוטומתי. כלומר, אנחנו גורמים לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים לראות את החומרים שלכם, לשתף אותם וכך נוצר מעגל שבסופו מגיעים עוד לקוחות והופכים לחלק מהקהילה של בית העסק שלכם.

האם צריך לפעול בכל הרשתות החברתיות באותה אינטנסיביות?

קודם כל התשובה שלנו לכך היא כן. הרשתות החברתיות הן לחלוטין מנוע חשוב ואפקטיבי ליצירה של עוד לקוחות ועוד קהל פוטנציאלי עבור בית העסק שלכם, את זה אנחנו יכולים להגיד בפה מלא ללא עוררין. עוקבים בטיקטוק זה חשוב כמו שיתופים בפייסבוק וכמו לייקים ישראלים לאינסטגרם. עלינו לזכור כי למעשה היום, כאשר לכולנו יש מכשירים חכמים בידיים, אנחנו כולנו שבויים של הזמן האבוד. אנחנו כולנו רוצים למצוא את הדרך למלא את הזמן ולהפוך אותו לא משעמם. לכן רבים מאיתנו מבלים את הזמן 'המת' ברשתות החברתיות'. לנו, בתור מעסיקים יש כאן את ההזדמנות ליצור קשר עם העוקבים שלנו ולגרום להם להיות חלק מהקהילה שלנו. אנחנו יכולים לספק להם תוכן בדיוק ברגעים הללו ולהפוך אותם לחלק ממה שאנחנו מנסים לתת להם. מכאן שחשוב להשקיע לא רק באותם עוקבים בטיקטוק. צריך להשקיע ולתת את המקום לכל הפלטפורמות.

הכי חשוב זה להישאר יצירתיים

העבודה ברשתות החברתיות לא צריכה להיות עול, היא צריכה להיות עולם בו אתם מצד אחד משקיעים ומפתחים אותו, פשוט כדי שיהיה קהל, מהצד השני, חשוב להישאר יצירתיים ואותנטיים. המטרה היא בסופו של דבר ליצור פשוט קשר עם הלקוחות שלכם, קשר עם הקהל שלכם, קשר עם העוקבים שלכם. זה לא משנה אם מדובר על עוקבים בטיקטוק או בכל רשת חברתית אחרת. לכן, חשוב להישאר פתוחים, יצירתיים, יותר מהכל להביא אתכם במידה הגבוהה ביותר, באופן העמוק והייחודי שלכם, מה שיהפוך את הקשר לקהל שלכם אמיתי ויביא פשוט עוד לקוחות.

אתם לא עוברים את המסע לבד

בתור בעלי עסקים אתם עובדים בהרבה מאוד משימות אחרות שהן לא משלח היד הישיר שלכם. ללא ספק זה יכול להתיש ולהיות מעייף מאוד. לכן, חשוב לנו להגיד כי המשא שלכם כדי לאסוף עוקבים בטיקטוק הוא לא מסע שאתם עוברים לבד. קניית שיתופים בפייסבוק, קניית לייקים בטיקטוק, לייקים ישראלים לאינסטגרם, כל אלו פעולות שאנחנו מנהלים ביחד אתכם כדי להגיע לתוצאה לה אתם מקווים.

אנחנו זמינים לכל שאלה שלכם, רוצים לעזור לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר בזמן קצר כאשר ביחד אנחנו נעשה את כל הפעולות הדרושות שיביאו בסופו של דבר לתוצאה הרצויה עבורכם. אנחנו מאמינים כי ביחד נוכל להתקדם קדימה ולהפוך את העסק שלכם לעסק שהרשתות החברתיות הן חלק ממנוע הצמיחה שלו. אז אם אתם רוצים עוד עוקבים בטיקטוק דברו איתנו ונשמח לעזור.

דילוג לתוכן