15/04/2021

קניית לייקים באינסטגרם

כמה שיותר לייקים, ככה תקבלו יותר חשיפה אורגנית לתמונה שלכם וכתוצאה מכך לפרופיל שלכם. בחרו את מספר הלייקים שאתם רוצים, רשמו לנו על איזה פוסט אתם רוצים אותם ואנחנו נדאג שהם יופיעו.

קניית לייקים באינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם

100
10%הנחה
20%הנחה

בחרו תמונה והוסיפו כמה לייקים שתרצו כדי להגדיל את החשיפה.

קניית לייקים באינסטגרם

יותר אנשים מתמקצעים בשיווק באינסטגרם, וכשתוצאה מכך הם לומדים על חשיבות קניית לייקים לאיסטגרם כדי שהתוכן שלהם ייראה פופולרי ביחס לקהל העוקבים. אם חשבון מראה קהל עוקבים גדול אבל הפוסטים נקיים מלייקים כמעט, כולם יידעו שהעוקבים נרכשו ושהחשבון לא צמח באופן אורגני.

אין שום דבר רע בקניית עוקבים ולייקים באינסטגרם, אבל צריך לעשות את זה בדרך חכמה אם אתם רוצים להישאר מתחת לראדר ולמשוך עוקבים אמיתיים, שזו למעשה המטרה המרכזית בקניית עוקבים ולייקים.

אדם פרטי ייקנה לייקים על מנת שהפוסטים שלו ייראו יותר מושכים ומעניינים, עסק יקנה לייקים כדי שהמוצרים שלהם ייראו כבעלי דרישה גבוהה. פופולריות מושכת תשומת לב, וזו המטרה העיקרית בקניית שירותים אוטומטיים לאינסטגרם.

למה אתם צריכים לקנות לייקים באינסטגרם?

זה לא עניין של אם אתם צריכים לקנות או לא, זה חובה אם אתם מתכננים למשוך עוקבים אמיתייים ולעזור לחשבון שלכם לצמוח .

עוקבים בלי לייקים פשוט גורמים לעמוד שלכם להראות מזויף, מה שלא ימשוך עוקבים אמיתיים. זה כמו לדבר לחדר ריק. אף אחד לא באמת שומע את המסר שלכם, לא משנה כמה טוב הוא. כל שקל שאתם מוציאים על קניית עוקבים לאיסטגרם וקניית לייקים לאינסגרם הוא השקעה שיווקית שלכם להשגת המטרה המרכזית: עוקבים אמיתיים שיספקו פעילות אמיתית. יכול להיות שאתם רוצים לבנות את החשבון האישי שלכם בשביל להכיר אנשים חדשים או שיש לכם חשבון לעסק שלכם שאתם רוצים להגדיל את המודעות אליו.

מעורבות בפוסטים שלכם חשובה לא פחות ממספר העוקבים שלכם

אם יש לכם תקציב שיווק מוגבל, זכרו שקניית לייקים באינסטגרם חשובה לא פחות מקניית עוקבים באינסטגרם. אתם צריכים למצוא את האיזון הנכון שיגרום לחשבון שלכם להראות כמה שיותר טבעי.  אם אתם רק בהתחלה, סביר שתקנו עוקבים באינסטגרם, ולמרות שהעוקבים שדיגיטל בוסט מספקים הם 100% אמיתיים, הם לא הולכים לעשות לכם לייקים לפוסטים, תצטרכו לוודא שאתם רוכשים גם לייקים על מנת שהכל ייראה אמין.

אל תניחו שפרופיל עם קהל עובקים גדול ימשוך יותר תשומת לב מאשר כאלה עם מספר עוקבים קטן יותר. להלן דוגמה לחשוב עליה, מהאפשרויות הבאות: איזה חשבון אתם חושבים הוא בעל פוטנציאל צמיחה גדול יותר?

  • חשבון עם 100,000 עוקבים אבל מעט מאוד מעורבות. מבט חטוף מראה שכל פוסט מקבל בין 10 ל-20 לייקים.
  • חשבון עם 10,000 עוקבים, אבל כל פוסט מקבל בין 700 ל-1000 עוקבים.

האפשרות השנייה הולכת לגרום לחשבון להראות הרבה יותר אמין, וככה למעשה למשוך עוד עוקבים אמיתיים. קהל עוקבים קטן יותר עם יחס לייקים טוב ימשוך הרבה יותר משתמשים אמיתיים שימשיכו לפעול בפרופיל. אל תניחו תמיד שכמה שיותר זה יותר טוב.

כמה לייקים כדאי לכם לקנות?

יחסיות של 10% הינה התחלה טובה, משתי סיבות. ראשית, זה נראה מאוד אמין ושנית, לא יעלה לכם הון לשמור על היחס הזה אם אתם קונים כמות אמינה של עוקבים. אם אתם לא מפורסמים, האם 500,000 עוקבים זה ריאלי? ממש לא, אז תכוונו למספר יותר ריאליסטי מזה. בדוגמה למעלה, חשבון עם 10,000 עוקבים ומספר לייקים הגיוני יעזור לכם לבנות את החשבון הרבה יותר מאשר מספר לא ריאליסטי.

המקום הכי טוב לקנות בו לייקים?

מן הסתם שאנחנו קצת משוחדים כי זה הבלוג של דיגיטל בוסט אחרי הכל, אבל יש סיבה שהשלמנו כבר עשרות אלפי הזמנות. אנחנו מבינים את חשיבותו של חשבון איכותי ואנחנו יודעים שהלקוחות שלנו רוצים את האספקה שלהם באופן מיידי.

אם תקנו עוקבים ולייקים מהמקום הלא נכון, זה יכול לפגוע לכם קשות בחשבון, אז תסמכו על המומחים והזמינו שירותי קידום באינסטגרם מדיגיטל בוסט. נסו הזמנה קטנה קודם כל ותהיו מוכנים להעיף את החשבון שלכם לשמיים.

לסיכום

אתם צריכים לקנות לייקים לאינסטגרם אם אתם מתכננים לשמור על פרופיל אותנטי כשאתם משתמשים בשירותי קידום כמו שלנו לניפוח הפופולריות שלכם במאמץ להשיג עוקבים אמיתיים בקצב מהיר מאוד. הרבה אנשים קונים עוקבים ותוהים למה הם לא מושכים כמות גדולה של משתמשים אמיתיים, רוב הזמן זה בגלל שהם לא קונים גם לייקים. כמות גדולה של עוקבים מבלי מעורבות של העוקבים הללו היא סממן ממש גדול שמשהו לא כשורה, מה שדוחף משתמשים אמיתיים במקום למשוך אותם אליכם.

אם אתם מוכנים לאזן את החשבון שלכם, אתם יכולים לקנות אצלנו לייקים ולהגיד לנו לאילו פוסטים אתם רוצים שנוסיף אותם. אנחנו מציעים לפזר אותם בצורה שווה כדי ליצור תבנית מאוזנת. אם תסתכלו על פוסטים של חשבונות אינסטגרם פופולריים, תוכלו שאחוז המעורבות מאוד עקבי במרוצת הזמן. זה הסימן מספר אחד לקהל עוקבים טוב ואיכותי.

ישנם שלושה מדדים הקובעים האם פרופיל האינסטגרם שלכם פופולרי או לא. מספר העוקבים שיש לכם בחשבון, מספר הלייקים לכל פוסט (או מספר צפיות אם מדובר בוידאו) ומספר התגובות שכל פוסט מצליח למשוך.

בעוד שמספר העוקבים מהווה סממן לפופולריות של החשבון, אתם צריכים להגדיל את מספר הלייקים כדי שיהיו תואמים עם מספר העוקבים. אינסטגרם הפך לפלטפורמה כל כך פופולרית לשיווק ובסיס המשתמשים של האפליקציה צומח מיום ליום. אנשים יודעים שאם הם רואים חשבון עם מספר עוקבים גבוה אבל כמעט בלי אינטראקציות בפוסטים, ישנו סיכוי טוב שהדף בנוי על גבם של עוקבים מזויפים ומיד הוא מאבד את כל האמינות שלו.

אין שום דבר פסול בקניית עוקבים באינסטגרם, אבל אתם צריכים לוודא שיש לכם אסטרטגיה לפני המעשה ושאתם משתמשים בזה ככלי, למשיכת משתמשים אמיתיים שיעשו לכם לייקים ויגיבו על התוכן שלכם.

למה אתם צריכים להתמקד בלייקים ולא רק בעוקבים

אם אתם מתעלמים מהלייקים, כמו שהרבה משתמשי אינסטגרם לא מנוסים עושים, המאמצים שלכם יהיו לשווא. כשאתם קונים עוקבים לאינסטגרם, אתם תיראו מעולה ממבט חיצוני, אבל ברגע שמישהו יעבור על התוכן שלכם יהיה מאוד ברור שהעוקבים שלכם לא אמיתיים אלא אם יש פעילות מסוימת בפוסטים שלכם.

או מישהו רואה חשבון עם 150 אלף עוקבים ואז בודק את הפוסטים ויש רק כמה לייקים בודדים, הם לא יעקבו אחריו בגלל שהם מניחים שהוא קנה את כל העוקבים ושהפופולריות שלו מזויפת. עכשיו, אם מישהו מבקר באותו החשבון שיש לו 150 אלף עוקבים ורואה שבפוסטים שלו יש בין 8000 ל-20 אלף לייקים, הם לא הולכים להטיל ספק לרגע אפילו. זה מאשר להם שמדובר בפרופיל לגיטימי והם יעקבו אחריו. אתם יכולים למשוך במהרה עוקבים אמיתיים ולבנות קהל פשוט על ידי קניית עוקבים ולייקים באינסטגרם.

האסטרטגיה הטובה ביותר להגדלת הלייקים באינסטגרם

אם החשבון שלכם חדש לחלוטין, הכי טוב להגדיל את כמות הלייקים על הדרך, הוספה שלהם לכל פוסט כשהוא עולה לאוויר. זה יכול לתת את הרושם שהעוקבים שלכם אוהבים את התוכן שאתם מציגים באופן מיידי. כשהמישהו רואה את הדף שלכם והפוסטים שהרגע העלתם מקבלים המון לייקים, אתם תיראו מאוד פופולריים.

אם יש לכם חשבון כבר תקופה ארוכה ועכשיו אתם מנסים לעזור לו לצמוח, כדאי שתעשו את שני הדברים הבאים:

  1. תוודאו שאתם לא מוסיפים לייקים רק לפוסטים האחרונים שלכם. אם מישהו מסתכל בעמוד שלכם ורואה פוסטים מלפני שבוע ולהם 10 לייקים, ואז רואה פתאום פוסטים אחרונים בעלי 10,000 לייקים, זה בהחלט מדליק נורה אדומה. אתם צריכים לייצר את האשליה שהחשבון שלכם פופולרי כבר תקופה ארוכה. אנשים לא יגללו יותר מדי רחוק, אבל תוודאו שחלק נרחב מהתוכן שלכם מוקף בלייקים.
  2. באופן טבעי, מספר הלייקים שכל פוסט שלכם מקבל יגדל ככל שקהל העוקבים שלכם גדל, אז תתחילו בפיזור לייקים, הגדלת מספר הלייקים לאט לאט עד שאתם מגיעים לפוסטים האחרונים ביותר. לאחר מכן, כשאתם מפרסמים פוסט, תוודאו שאתם מגדילים את הלייקים מיד. אתם לא רוצים שיהיה לכם כל מיני פוסטים עם כמות לייקים מסוימת ואז פוסט חדש בלי כלום. תוודאו שהלייקים שלכם מגיעים איך שהפוסט שלכם עולה לאוויר. הלייקים שלנו בדיגיטל בוסט יגיעו אליכם הכי מהר שיש היום בשוק.

היחס האידיאלי בין לייקים לעוקבים

זה תמיד טוב שהיחס יהיה בערך 10:1, אז אם יש לכם 10,000 עוקבים, אתם צריכים לכוון ל-1000 לייקים לכל פוסט. אל תשלחו יותר לכל פוסט, כי זה ייראה לא טבעי בכלל. לדוגמה, אם פרסמתם שלוש תמונות, אתם רוצים שהלייקים לתמונות אלו יהיו: 876, 1192 ו-943 לצורך העניין. אלו מספרים אמינים מאוד למישהו עם 10,000 עוקבים.

אם תוסיפו בדיוק 1000 לייקים לכל פוסט, זה ייראה מזויף ויהיו לזה השלכות שליליות על החשבון שלכם.

הלייקים שלכם באינסטגרם חייבים להיות באיכות גבוהה

ישנם הרבה אתרים המציעים לייקים לאינסטגרם, אבל לא כולם שווים. איכות הלייקים תעזור לכם לפתח את החשבון שלכם או תחריב אותו לחלוטין. קל מאוד לראות מי אוהב את הפוסטים שלכם, ואם מישהו יחליט לחקור את העמוד שלכם והם יראו כמה חשבונות עם שמות מוזרים, ללא תמונות פרופיל אתם תאבדו את הפוטנציאל לעוקב חדש.

לסיכום

עכשיו כשאתם מבינים א חשיבותם של הלייקים ואת חשיבותו של האיזון בין הלייקים לעוקבים. אתם יכולים להגדיל את הכמות העוקבים שלכם ואת כמות הלייקים שלכם על ידי בחירה באחת החבילות שאנחנו מציעים.

נשמח לעמוד לשירותכם.

לינור קריספין
לינור קריספין
קרא עוד
שירות מהיר, איכותי וזול!
מורן בן סימון
מורן בן סימון
קרא עוד
אין כמוכם! קניתי לייקים וקיבלתי אותם לחשבון תוך דקות
ליאב גבריאל
ליאב גבריאל
קרא עוד
עוקבים אששש!!! ממש זול וקיבלתי אותם מהר
מאור רדבינוביץ
מאור רדבינוביץ
קרא עוד
אין כמו השירות של דיגיטאל בוסט העוקבים שקיבלתי העיפו לי את החשבון לשמיים
חן מלכה
חן מלכה
קרא עוד
חמישה כוכבים! קניתי לבת שלי עוקבים ואין מאושרת ממנה.ה
טלי קאשי
טלי קאשי
קרא עוד
חבל על הזמן, תותחים! עזרתם לי מאוד תודה
אורית פישר
אורית פישר
קרא עוד
לא יודע איפה העסק שלי היה בלי העזרה של דיגיטל בוטס, אינסטגרם זה המקום להיות בו!
עדי הוניקסבלום
עדי הוניקסבלום
קרא עוד
התמיכה הכי טובה שקיבלתי EVERrrrrr
הקודם
הבא
ניסיון

5 שנות ניסיון בקידום ברשתות החברתיות.

אספקה

אנו דואגים שהמוצר שרכשתם יגיע אליכם בזמן הקצר ביותר.

איכות
לייקים / עוקבים / צפיות מגיעים מחשבונות של אנשים אמיתיים.
שירות

זמינים תמיד לענות לכם על שאלות  ולעזור לכם בתהליך.

מחיר

המחיר הזול ביותר ברשת!

דיסקרטי

המידע שלכם יישאר אנונמי ולא יועבר לאף גורם שלישי.

עוד מוצרים שיכולים לעניין אתכם

קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

עוקבים שלא יורדים , באחריות של 180 יום ,
עוקבים מפרופיל הכי איכותים שיש !!! אצלנו לא מתפשרים על איכות .

קניית עוקבים פרמיום לאינסטגרם,לא יורדים

על איכות לא מתפשרים !!! קניית עוקבים פרימיום באינסטגרם שייקחו את הפרופיל שלכם לשלב הבא, עוקבים פרימיום הם עוקבים איכותיים ואמיתיים שיבססו את הפרופיל שלכם כפרופיל מוביל ואיכותי ביותר. רק בחרו את הכמות שאתם רוצים ואנחנו נזרים אותם אליכם לחשבון , העוקבים לא יורדים באחריות ל180 ימים .

קניית לייקים פרימיום לאינסטגרם

קניית לייקים פרימיום לאינסטגרם

100
10%הנחה
20%הנחה

Select an image and add as many premium likes as you want to increase exposure.

צפיות לסרטונים לאינסטגרם

צפיות לסרטונים לאינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

הוסיפו צפיות לכל סרטון כדי להגדיל את החשיפה שלו.

לייקים לסרטונים ב-IGTV באינסטגרם

לייקים לסרטונים ב-IGTV באינסטגרם

200
10%הנחה
20%הנחה

הוסיפו לייקים לסרטונים שלכם ב-IGTV כדי לקדם אותם ולהגדיל את החשיפה שלכם.

תגובות לאינסטגרם

תגובות לאינסטגרם

20
10%הנחה
20%הנחה

הוספת תגובות לפוסטים מאנשים אמתיים על כל פוסט שתבחרו.

צפיות ללייב באינסטגרם

צפיות ללייב באינסטגרם

800
10%הנחה
20%הנחה

עולים בשידור לייב? הוסיפו צפיות כדי למשוך עוד אנשים לצפות בכם.

שאלות ותשובות

אנחנו יודעים כמה קשה לקבל חשיפה באינסטגרם, יש המון תחרות והאלגוריתם משתנה כל הזמן. לכן, מאוד פופולרי היום לקנות לייקים לפוסטים, על מנת לחזק את החשיפה ולהגדיל את התנועה לעמוד.

מאוד! יש לנו אינספור לקוחות מרוצים שעדיין ממשיכים לקנות לייקים לפוסטים באינסטגרם כדי לחזק את הנראות של הפוסט ושל הפרופיל שלהם. הרבה מהם גם הצטרפו למנוי הלייקים האוטומטים שלנו.

בהחלט כן! קניית לייקים לאינסטגרם זו פעולה בטוחה ב-100%.

אם אתם מעלים תמונה משמעותית – לא משנה אם מדובר על תמונה אישית או על תמונה שקשורה לעסק, אתם צריכים שיהיו לה הרבה לייקים. אם אתם לא רוצים לחכות זמן, תוכלו לרכוש לייקים באינסטגרם – כך תוכלו להשיג את הבאז הראשוני שיכול לסייע לכם להגדיל את החשיפה לאותה תמונה.

אצלנו בחברת דיגיטל בוסט יש מבחר ענק של חבילות של לייקים באינסטגרם, כך שאתם צריכים לבחור את החבילה שהכי מתאימה לכם. תוכלו לבחור את החבילה הנכונה על פי העלות וגם על פי הכמות של הלייקים, תנסו להבין מראש כמה לייקים תצטרכו.

בוודאי! כאשר אתם רוכשים לייקים באינסטגרם מפרופילים אמיתיים אתם מעלים בצורה משמעותית את החשיפה לעמוד שלכם. כך שלא משנה אם מדובר על עמוד פרטי או על עמוד עסקי, אוטומטית תוכלו להפוך אותו לכזה שיקבל המון חשיפה ובקשות חברות ואפילו לייקים לתמונות אחרות בחינם.

כמובן שכאשר אתם רוכשים לייקים באינסטגרם אתם לא יכולים לעשות זאת לכל פוסט שאתם מעלים. לכן אנו ממליצים לכם לרכוש לייקים באינסטגרם אך ורק לפוסטים עם חשיבות מבחינתכם, כאלה שאתם מאוד רוצים שיהפכו לפוסטים ויראליים – לא משנה אם מדובר על פוסט אישי או על פוסט שקשור לעסק.